IlişkilerDostluk

Ağ - Bu nedir? ağ kuralları

"Networking - Nedir o?" - Sen sor. Bu iş tanıdıkları için bir çevre oluşturmaktır. Her birimiz iletişim her şeyi çözer olduğunu bilir. Başarılı insanların biyografilerini okursanız birileri bir şekilde geçtiği zaman yardım ettiğini göreceksiniz. Yalnızca diğer insanlar aracılığıyla onlar ünlü ve zengin haline gelebilir. ilişkiler yaratmak ve onları korumak için yeteneği - Bu yazıda, ağ üzerinde durulacak. Bu beceri hakkında daha fazla oku aşağıya bakın.

"Ağ" kavramı

Ağ - Hangi değil mi? Bu deneyim ve iletişim, arkadaşlar, akrabalar, tanıdıklar, arkadaşlar, tanıdıklar ve akrabalar oluşan alışverişi için bir ağın oluşturulması.

Ağ. Bu beceri ile ilgili kitaplar:

  1. "Yaşam için Müşteriler" (Karl Syuell). Bu kitap müşteri hizmetleri ve satış çalışanlar için idealdir. O zamanki müşteri haline yoldan geçen açmak öğrendim. Bu iş yapan kişiler uygun olacaktır. Ağ - Sizce, nedir? Bu girişimciliği geliştirmek için en etkili yoldur.
  2. "Yalnız yemek ve diğer ağ kuralları asla." Bu kitabın yazarı Kate Ferratsi olduğunu. O büyük ve güçlü sosyal ağ anahtarı fırsatlar için bir arama diğer insanların mutlu olarak o tanımlayan gerçek bir iletişim, olduğuna inanmaktadır. Gerçekten bu faaliyetin yarar isteyen biri almak gerektiğini söylüyor gerçek arkadaşlar, sadece bağlantıları.
  3. "İçe kapanık için Ağ" (Zak Devora). Bu kitabın yazarı introverts dahil netvoringom yol göstermesi gereken ilkeler geliştirmiştir.

Nasıl arkadaş aramak için?

o hedef yeni bir insan hakkında bilgi almak için her gün yapın. sokakta, iş yerinde veya bir mağazadan: Bunu bulmak önemi yok. Make yeni tanıdıklar sürekli ihtiyaç vardır. Eğer herhangi bir kişi ile görüşmek isterseniz, hazırlık çalışmaları. Onun nerede öğle ne hobileri olan yerler biliyor gerekecektir. İlk konuşma başta gelecekteki bir sen ona ihtiyacı olduğunu anlamak zorundadır, ama o sen değil ve sen ona yararlı olabilir. narin formu sizinle bir tanıdık başlatmak eğer o alacak faydaları hakkında bize bildirin. Eğer tüm kişileri, hem de hobiler, ilgi alanları, kaydedebilir iyi günlük al medeni durum yeni arkadaşlar. Yavaş yavaş bilgisayara veri vardiya.

ağ Kuralları:

  1. Kendini olsun her zaman daha ver.
  2. başkalarına yardım etmek her fırsatta arayın.
  3. gerçek arkadaşlar edinir.

ağ yararları:

  1. Bilmiyorsanız bir durumda kişiye yardım nasıl yardım isteyen, sen kendilerine yardım veya diğer yararlı kişiye bildirmeniz diğer insanların ona temas verebilir.
  2. Sürekli iş bizi çevreleyen dünyaya ve diğer insanlar hakkında yeni bir şey öğreneceksiniz, çünkü sıkılmış olacak.

Haberleşme - başarının anahtarı

sürekli gelişen ve istiyor Her kişi kendini bilmek, o böyle bir ağı bilmesi gerekir. "Ne var?" - Sen sor. Tabii ki, fırsat mali başarı elde etmek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.