SeyahatYol tarifi

Azak Denizi'nde Tatilde. Peresyp: yerler ve plajlar

Azov Denizi kıyısında yer Peresyp köyü, en temiz ve en güzel tatil yerlerinden biri olarak kabul edilir. Her yıl insanlar tüm halk, güneşli havalarda, aşırı yeşillik ve alışılmadık sıcak deniz misafirperverliği çekti, ülke genelinden pek buraya gel.

Birçok kişi Azak Denizi tatile kurtarmak istiyorum. Peresyp - tarihçesi ve güzel plajları ile düzenlenmiş bir köy. Bu yüzden üzerinde seçiminizi durdurmak için mantıklı.

oluşma tarihi

Bu küçük köy 1725 yılında Kazaklar tarafından kurdu. Sonra Akhtanizovskaya haliç denize erişimi vardı. Yerel Kazaklar birleştirmekti kanalı, kazılan böylece tarım arazisi sulama, gerekli nehir Kuban, Akhtanizovskaya haliç ve Azov Denizi. o rüzgarı neden olan, düzenli kum temizlenecek zorunda kanal yeterince dar oldu. Böylece kanal yerel göl ve Azak Denizi arasında oluşan nasıl modern sakinlerinin anımsatan köy adını geldi. Tükürün bugün şehrin gürültülü karmaşasından sakin bir aile tatili için harika bir yer olarak kabul edilir.

devlet yatılı evleri ve sanatoryum açmaya karar verdiğinde bu köy, Sovyet zamanında turistlere tanındı. Ancak, turist akışını rağmen, yaşam Siltings ait yavaş hızı değil değişti ve bu güne kadar kalır. Bu sessiz ve ölçüm değeri tatilcilerin olduğunu.

köy bugün

Siltings en geliştirilen tatil yerlerinden arasında değil gerçeğine rağmen, buraya gelen turistlerin her zaman yapacak bir şey yoktur. Tabii ki, köyün ana cazibe doğasıdır: Temiz hava, tıbbi kuvars kumu ve Azak açık deniz.

Siltings zamanda eşsiz mekanlar ve ilginç yerleri kendi vardır.

  • Çamur yanardağ Tizdar, hala Mavi Beam adıdır, her yıl yüzlerce turist çekiyor. çapını krater 25 m'dir.
  • göllerin bir bütün sistemi Akhtanizovskaya haliç, balıkçılık için ideal bir yerdir. Balık haklı olarak bunu şu ders için en iyi yer düşünülürse ülke genelinde buraya gel.
  • Tizdar yakınında bulunan Devekuşu Çiftliği, aynı zamanda bir ziyaret hak ediyor. Burası hiçbir yaştaki çocuk gibidir. Yetişkinler ayrıca kuşların bakmak ilginç olacaktır.
  • Vadisi lotuses - Bu çiçeklenme döneminde binlerce kişi buraya geldiğini hayran en güzel yerlerden biridir.

aktif insanlar için istirahat

Bu konumlar ek olarak, s. Siltings (Azov Denizi) tatilcilerin sabaha kadar eğlenebilirsiniz kafe, bar ve diskolar çeşitli bir sürü sunuyor. Özel ilgi şaşırtıcı derecede düşük fiyatlarla taze ürünler satın alabilirsiniz yerel pazara verilir. Diğer şeylerin yanı sıra, ev yapımı şarap birçok çeşidi deneyebilirsiniz.

plaj aktiviteleri için olduğu gibi, Tatil katamaran kiralama sağlar su bisikleti, kısa bir tekne turuna çıkabilirsiniz. Ayrıca su ve bir paraşüt ile havada bir muz botu binebilirsiniz. Böyle eğlence Azov Denizi sunmaktadır (Siltings). Dinlenme tesisleri de mevcuttur, fiyatlar döşenmiş odalar ve altyapı bağlıdır.

Plajlar Peresyp köyü

hat plaj köyün tüm uzunluğu boyunca uzanır. Deniz Kıyısı burada çoğu için de bir avantajdır kum vardır. arazi, hem de deniz yatağı sığ, su Kiroseiz'e çocuklar için korkmayın böylece. çok hoş banyo yapar yosun hiçbir taşlar ve kümelenmeler vardır. Birçok kişi Azak Denizi'ne gitmeyi tercih nedeni budur. Peresyp - çocuklu bir tatil için harika bir yer.

batı kısmında, volkanik çamur yakın, şifa tedavileri ile deniz banyosu arayanlar için idealdir plaj "sağlık adası" dir. Böylece, yerleşim plaj geri kalanı oldukça farklı ve doymuş olabilir.

Peresyp köye nasıl alınır

yolları hangi köye alabilirsiniz - Geleneksel. Bunlar:

  • araba;
  • tren;
  • uçak.

Son iki durumda, bu arada kalan taksi ile seyahat etmek zorunda kalacak. Bundan sonra, Azak Denizi üzerinde uzun zamandır beklenen tatil bulacaksınız. Siltings en çok ziyaret edilen tatil yerlerinden kategorisine ait olmayan, ancak köy her yıl kendi tatil için bunu tercih onun sadık hayranları vardır.

Bu tatil neredeyse herkes için uygun olduğunu belirtmekte fayda vardır. Yerel kabartma dik tırmanıyor ve damla korkmak ve sessizce sağlıklı havanın keyfini ve temiz suda yüzmek olamaz yaşlı turistlerle için iyidir. Burada gizlilik Siltings gençlerin birbirlerinin şirket zevk sağlayacak bizim balayı için uygundur tatil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.