Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Açık rüya kitap: yılan ısırığı ve önemi

Düşler ve ecstasy kapılarını kabul edilir , yeraltı diğer yasalarca hükmetti. Ancak, belirli koşullar altında, rüyalar bir kişiye gerçek hayat hakkında gerekli bilgileri verebilir, ve yaklaşan bir olay veya tehdit uyarmak için. Internet üzerinde en sık sorguları biri sorusu olan "rüya kitap, bir yılan ısırması." Nitekim, bu ilginç bir konu yılan, çünkü birçok kültürde bu bilgelik ve Özet olarak mütalaa edilir.

Birçok farklı rüya defteri vardır, ama hepsi bir konuda hemfikir: yılan bir adam ısırırsa, bu çok hayırlı bir olay değildir. Aynı zamanda, kültürel özellikleri ve insan hayalleri ilgili çeşitli halkları, hem de kişisel görüşlerin geleneklerine bağlı olarak, bu rüya biraz farklı bir çiftleşme sahip olabilir.

Örneğin, dünyaca ünlü Bulgar peygamber Vanga yakın gelecekte, sevilen bir çok hayal kırıklığına olduğunu göstermektedir bir rüya defteri, yılan ısırığı yarattı. Ama önce, uzun süreli ve sürekli kötü şans gerçek nedenleri ararken çok zaman harcamak zorunda. Bu durumda, ilk hatta hayal bile edemediğini meselesi insanlar, güvenilirliği sadece sınırsız olduğunu olduğunu gelecektir. Ayrıca, bilinçli veya bilinçsiz, ama kara büyü güçlerini seferber ve hayatınızı sefil ve mutsuz olmak için yola çıkmış, olması mümkündür.

tahminlerin çoğu Ölümünden sonra son beş yüz yıldır yarattığı gerçek oldu gibi birçok, hiç şüphem yok ki deyişiyle, rüya "yılan ısırığı" ve daha az ünlü kâhin Nostradamus yorumlanır Has. Ona göre, bir rüya eğer ısırılmaktadır zehirli yılan tarafından, hatta siyasi karışıklık kadar, kavgalar, skandalın veya birçok insanın hayatında dramatik değişikliklere neden olabilecek bazı olaydan büyük nedeni olacağı kişisel arzusu olmadan. Ancak, Nostradamus bu etkilerin nedeni, değil olabileceğini söylüyor, ama siz ya akraba çok yakın bazı insanlar.

bir daha rüya yorumu yoktur. "Yılan Sting " Miller onların düşmanları direnmek mümkün olmayacaktır tehlikeli bir pozisyonda, kendinizi bulmak olduğunu göstermektedir. Örneğin, bu çaresizlik nedeni ciddi bir hastalık yaklaşan olabilir. Yılan bir rüya sizi ısırırsa Öte yandan, bu size olumsuz düşmanları tarafından etkilenecek anlamına gelir ve bunlar diğer insanlarla işinizi veya ilişkileri zarar mümkün olacak.

Hiçbir az ilginç, modern psikanalizin kurucusu Sigmund Freud Austrian rüya kitabı "yılan ısırığı" dir. Tahmin edilebileceği gibi, o kadar yılan davranır fallik sembol. Buna göre, Freud yılan ısırığı başkasının müdahalesi mahrem ilişkiyi kırmak için olduğuna inanıyordu. Aynı zamanda, size değil bir rüya yılan sokması ve diğer belirli bir kişi, bu için arzu hakkında örtük anlamı ise cinsel ilişki onunla. Bir nesnenin ısırık tamamen açık değilse, o zaman sadece bilinçaltında düzenli cinsel partneri değiştirmeye çalışacaktır.

Bu açıklamalara ek olarak, son yıllarda ortaya çıkmıştır diğer yorumu vardır. Örneğin, kadınlar için bir rüya defteri Bir yılan sokması olsaydı, rüya olasılığı anlamına geleceğini söylüyor bir kaza. O günlük yaşamlarında olarak dikkatli olmak gerekir. Yılan başka bir kişiyi ısırırsa ek olarak, daha sonra da bazı eylemlerinin Çektiğiniz ya da sadece sevilen biri için olumsuz sonuçlara neden olabilir alacak. Yine böyle lokma bir yılan tarafından saldırıya uğradı biri için cinsel arzu anlamına gelebilir. yılan aniden ölmüştü Ve eğer, bir kadın dolandırıcılık kurbanı olabilir ve düşmanları büyük bir zafer kazanacak.

inanın ister inanmayın için rüya tabiri inanmak - Özel meseleyi. Ama burç inanç olarak aynı şeyi ifade eder. Yani eski zamanlardan yılın belirli bir zamanda doğmuş insanlar, karakterler arasında bazı benzerlikler olduğu gözlemlenmiştir beri, burçlar hakkında nasıl hissettiğini olursa olsun vardır. Ve bu inanç bağlı değildir - bu gerçeği basitçe şimdiye kadar sadece varsayımlar düzeyinde bilim ile açıklanabilir bir gerçektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.