Kendini yetiştirmePsikoloji

Manifestasyon Jeneratörü (İnsan Tasarımı): açıklama

Antik çağlardan beri, bir insan yalnızca çevreleyen dünyayı anlamaya çalışmaz, aynı zamanda kendi içine derinlemesine bakmaya çalışır. Bunun için psikolojide birçok test ve teknik oluşturuldu. İnsan tasarımı, bilinçaltını farkındalığa dönüştürmek için kendi güçlü ve zayıf yönlerini öğrenebileceğiniz benzersiz tekniklerden biridir.

Bu teori, dört kişilik türünü ayırt eder . Bununla birlikte, uygulama başka bir kategoriye işaret eder - Manifest Alternatör. O kimdir ve onun özellikleri nelerdir?

Yöntem hakkında

1983'te başarılı Kanadalı televizyon yapımcısı Alan Krackover beklenmedik bir şekilde hayatını değiştirir, adı, evinden ayrılıp aileden ayrılır ve hedefsiz bir yol izler. Onu böyle bir harekete geçiren şey bilinmiyor. Ancak dolaşmalar onu İbiza adasına götürdü ve burada mistik bir deneyim yaşadı. Onu evrenin sırlarına adayan bir ses duydu. Alan ve şimdi Ra Uru Hu, uzun süredir yeni bilgilere direndi. Bununla birlikte, daha sonra "Manzara Tasarımı" sistemini ayrıntılı olarak anlattılar. Bu bugün bilimsel teyit bulan genetik bir matristir. Oryantal uygulamalar, astroloji, psikoloji, genetik ve kuantum fiziği. Temel kavramların cephanesi çakralar, gezegenler, aura, mekanik, strateji vb. Içerir.

Beşinci ekstra

Genetik bakış açısından, tekniği insanları dört tipe böler: Reflektörler, Projektörler, Manifesto ve Jeneratörler. Doğudan her birine belirli bir görev veya hayat yolunu belirleyen bir mülk (problemleri çözmek, dış dünyayla etkileşim kurmak vb.) Kazandırılır.

Özel ilgi konusu olan Manifesto ve Jeneratörler, sözde enerji türleri. İlkinde kapalı ve itici bir aura var, ikincisi tam tersine açık ve zarflıyor. Bunlar iki karşıt olup, ortaya çıktıkça aynı anda bir kişide bulunabilirler. Bu türe "Manifesto Jeneratörü" adı verildi.

Tür Açıklama

Burada "jeneratör" tanımı temel rol oynamaktadır. Hakim ya da üretici olarak, dışardan bilgi alma, ona yanıt verme ve eylem için hazır olma sorumluluğunu üstlenir. Manifesto Jeneratörü gerçekte nasıl çalışır? Açıklamasına laconically birkaç kelime dolu olabilir - bu bir inkar edilemez, kaerkelik bir mizaç. En güçlü yaratıcı enerjisine ve karizmasına sahiptir. Doğudaki uygulamalar açısından, boğaz çakrasını (veya kapıları) duygusal, sakrum veya kök merkezine (motor) bağlanır. Yanlış enerji dağılımı ile birlikte çoğunlukla öfke, sinirlilik eşlik eden çevre etkisine güçlü bir tepki vermeye katkıda bulunan bu bağlantıdır. Manifesting Generator bir top şimşek gibidir, etkisini tahmin etmek olanaksızdır.

farklar

Uzun süredir Manifesto Jeneratörünü hangi kategoride dahil edeceği konusunda anlaşmazlıklar vardı: Manifestoda, Jeneratörde veya ayrı bir türe. "Adamın Tasarımı" kurucusu Ra Uru Hu her zaman dört aura çeşidinde ısrarcıydı. Ve MG tipi, özelliklerine göre Jeneratör'e daha doğru atfedilir. Birkaç parametre için, bunların türleri, örneğin, direnç sağlayamayan açık bir aura ile çakışmaktadır.

Manifestor ve Manifesto Generator yaşam stratejileri ile ayırt edilirler. Birinci tip inisiyatiftir, ikincisi (Jeneratör gibi) sadece yaşam durumlarına tepki verir, başkalarının arzularını ve fikirlerini anlar. Ancak, selefi gibi, yanlış fikrine göre her şeyi planlamak ve planlamaktan ve daha sonra bunu yapmaktan hoşlanıyor. Ancak sonunda acayip sabırsızlık ve acele etme nedeniyle hiçbir şey başarısız değildir.

Sahte "ben"

Tabii ki, belli bir grubu kesinlikle aynı özelliklere sahip bir türe dönüştürmez. Bir aura tezahür derecesi büyük ölçüde bir kişinin belirli bir tasarımına bağlıdır. Klasik Bildirge Üreticisi, hızlı bir şekilde kararlar üreten, genel olarak durumu bütün olarak değerlendirmeyen dürtüsel bir kişidir . Her şeyin düşünülmüş olduğuna, çabucak iş yapmaya başladığına inanıyor, ama bir şey ters gittiğinde, kızdığında, fırlattığında gerçekten şaşırıyor. Öfkenin, hatta saldırganlığın tezahürü, bu türden fahiş bir acele duygusu ve eylemi var, bu türden yanlış bir "ben" (kendi ve yetenekleri hakkında yaratılmış bir gerçek) yatıyor.

Duygusal Manifest Jeneratör, kendisi ve çevredeki dünya ile uyum bulmak için, sabırsızlık için olan zayıflığını açıkça tanımalı ve tanımalı ve her duruma azami açıklık getirmeye çalışmalıdır.

strateji

"İnsan Tasarımı" sisteminde "strateji" kavramı, her yaşam durumunda bir davranış modeli anlamına gelir. Manifest Jeneratör çevreden gelen bir yanıtı ve olayları kendileri bekleme pozisyonunu alır. Bununla birlikte, inisiyatifi göstermez, ancak enerji doludur. Ona göre, çözümleme sinyali önemlidir ve bu nedenle hızlı bir şekilde ilerlemeye hazırdır. Bekleme süresi jeneratörden bu tip alınır. Manifesto ile gerçeğin anı ortaya çıkarır. Jeneratör bir sinyal aldığında ve çalıştırmaya devam ederse, Manifesto Jeneratörü ilk önce "tat" teklifini deneyecektir. Bir teklifin bir arkadaşınızdan bir yürüyüşe çıkması için geldiğini hayal edin. İlk tip (D) bir karar vereceğim ve onu izleyecek ("evet" veya "hayır"). İkinci tip (MG), karar verdikten sonra bunu değiştirebilir veya sadece durumu görmezden gelebilir.

MG türünün temsilcilerindeki karar vermenin hızı ve benzersizliği farklı olabilir. Biri çabucak davranıyor, birisinin etkinlik örneklemesi için zamana ihtiyacı var, bugünkü durum aynı, olumlu tepki, yarın, tersine olumsuz tepki. Bu istikrarsızlıkta, çelişkili bir türün "tepki tezahürü" nün karakteristik özelliği ortaya çıkar.

Aktif çocukluk

"Manifesto Jeneratörü" türü, çocukluğunda en eksiksiz ve çok taraflı tezahürattır. MG çocuğu aynı anda iki modda yaşıyor. Jeneratör modu, ebeveynleri yok saymasına neden olur. Onların kendi "evet" ya da "hayır "ları var, ısrarcı ve işaret etmek sadece yararsızdır, yalnızca ilişkiye zarar verebilirsiniz. Manifesto'dan, acele eylemi devralır, arzusu genişliği kucaklamak ister. Bu nedenle, MG çocuklarının önemli bir şey kaçırmamaları için topuklarını sürekli izlemeleri ve yürümeleri gerekir. Böyle hüzünlü ve uzlaşmaz bir çocuğun eğitiminde en önemli soru: "Yeter mi?" Çocuğundan sürekli istemek (bir gösterge değil, bir soru), küçük Manifesto Jeneratörünü kendisi ve kutsal merkezini dinlemeye öğretebilir.

Ebeveynler, çocuğunun MG türündüğünü biliyorsa, hemen çeşitli sürprizler için hazır olmalılar. Sabır ve anlayış onlara yardımcı olacaktır. Böylece, Aktif Gösteren Jeneratör bir sirk veya hayvanat bahçesine gitmeyi, yola devam etmeyi ve hatta yarı yola çıkmayı kabul edebilir, ancak en kritik anda kararınızı bırakın ve bir dönüş evinden isteyin. Ve hatta bilet satın aldı ve tatlılar onu ikna edemeyecek.

Tabii ki, yaşla birlikte, tüm bu kaprisler yumuşatılabilir ve hayatta ciddi bir handikap haline gelecek daha global bir şeye dönüşebilir. Bu nedenle, benzersiz bir çocuğun ebeveynleri yetiştirilmesine özel dikkat göstermelidir.

tezler

  • Gezegende, MG türüne sahip insanların yaklaşık% 32'si yaşıyor.
  • Bu tür Aura, Manifesto'nun aksine, açıktır, emici olduğundan Manifesto Oluşturma tanımı onlar için uygun değildir.
  • Açıklığın korunması için MG'nin stratejisini ("yanıt ver") ve yetkiyi ("sakral" merkez) dinlemeyi öğrenmesi gerekir. Seçicilik, MG'yi taciz etmeye ve başkaları tarafından kullanmaya karşı korur.
  • MG tipi insanlar "doğru" toplum ve "doğru" durumları aramaya ihtiyaç duymazlar. Sakinleşip sakralıza konsantre olabilirsiniz, zarflayan her şey onun için her şeyi yapar ve gerekli fırsatlar elde olur.
  • Tepkiniz Manifesto Jeneratörünü doğru bir şekilde kurduysa, çevredeki dünyayla olan ilişkileri uyumlu hale gelecek ve sınırsız enerji ile en güçlü türe dönüşecektir.
  • Rejenerasyon, evrensel MG'nin bir diğer malıdır. Geceleri gücünü tamamen geri yüklemek için gün boyunca sıkı çalışmalıdır. Ve bu sadece fiziksel değil aynı zamanda zihinsel tükenişle de ilgilidir.
  • Manifesto Jeneratörü stratejiye uymaz ve enerjiyi kötüye kullanırsa, belli bir yaşam durumunda kayganlaşmaya ya da anlamsızca kayma tehdidinde bulunur.

Bilinen MG

Yaşam için inkar edilemez bir susuzluk ve enerji sigortası ile çelişkili bir kişilik türü kendisini yaratıcı bir ortamda bulamadı ve bir ünlü haline geldi. Bir kural olarak, MG yoluna giren, sanat yoluna giren insanlar, kaçınılmaz olarak şöhret ve başarı beklemektedir. İç yetkileri (sakralı) ve stratejileri ile tam olarak doğru bir şekilde uyuşsalar bile, kalıcı bir mülkiyete sahiptirler - etkinlik ve özveri. Manifesto Jeneratörü kendisi için bir iş bulursa, kafasında boğuluyor.

MG türü en meşhur insanlar Vladimir Vysotsky (duygusal tip), Viktor Tsoy, Charlie Chaplin, David Bowie, Gabriel Garcia Marquez, Bjork ve Angelina Jolie'dir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.