HobiDikiş

Nasıl kendi başlarına kürk palto onarmak için?

Vizon ceket - belki de her kadına sahip olmak isteyen Landmark gardırop,. Doğal kürk ürünleri her zaman değerli ve moda idi etmiştir. Daha pahalı madde, daha o koruma ihtiyacı var. Ancak, tahmin etmek imkansız olan durumlar da vardır. Hatta ile tamir kürk mont ihtiyacına yol dikkatli giyen sprcial olaylar meydana gelir.

Orada çeşitli yaralanmalar vardır ve kusur kendini düzeltmek için her zaman mümkün değildir. durumda nitelikli yardım şirkete uygulamak gereklidir. Ancak bazı bilgilerle evde ürünü tamir, küçük sorunlar ile başa çıkabilir.

ana problemler

Ürünün kürk ve görünümünü bozan etmemek için kürk vizon tamiri, çok yavaşça yapılmalıdır. Bu yazıda onarım işlemi sırasında meydana gelen başlıca sorunlarla başa çıkmak için ipuçları düşünün.

Gerçekten kendi ceket önceki formu geri, ancak hasar daha ağır durumlarda, sen uzmanlara taşımak gerekir, küçük ise bu, böyledir.

onarım kürk montlar gerektiren başlıca sorunlar, herhangi bir kadını karşılaşabilir, öyle:

  • fark ya da spinal ortak ürün boşluk.
  • kolunun altında küçük bir delik.
  • dikiş boşluğu manşon.
  • Boyun bölgesinin eklem boşluğu.

İpuçları ve püf noktaları

En sonları ceket mink Yerler - dorsal dikiş ve kollar. Bu bitirme üzerindeki çalışmaların en gelişmiş versiyonudur. satılan dorsal dikiş dikkatlice yalıtımı otporot kaplı gerekiyorsa kopma bir yer almak için. Ayrıca, onarım ceket yapım hazırlamak ve yırtılma sitesine yama uygulamak gerekir. Bu amaçlar için, sadece bulanık bir parçası latki bozan makas kullanmayın. yama çekmeye geleneksel dikiş, deri ve kürk kırarak yerine koymak ve dikilmesinden gerekli değildir. dikişten sonra kenarları düzgünlüğünü elde etmek Gerekirse tokmak kullanabilirsiniz.

Spinal eklem bir kusuru düzeltmek için, başka yerlerde daha çünkü bu yerde kürk kalınlığı birkaç kalın iğne kullanın. Dikiş havlı yönünde gerçekleştirilir.

onarım kılıfı - vizon gelen onarım kat yapma, başka bir sorunla karşılaşabilir. otporot yan çizgisi ve arka malzemesi - dikmek için zor olanı yapmak. Armholes boşluk ve kenarların gerçek boyutunu görmek mümkün amacıyla kesilir. kürk düz yırtık ise, kendi başlarına dikmek uygun bir boyut yama yapmak kolay olacaktır.

küçük boşluklar ortadan kaldırılması

Podrukavnuyu alanı tamir onu takın ve dikkatlice dikmek için yüksek kaliteli kürk seçmek gerekir gerçeği ile karmaşık, zordur. Eğer ceketini yeniden şekillendirmek planlıyorsanız onarım için kürk kalan parçalarını kullanmak için bir alternatif olarak, stüdyoda satın, ama. Kolunun altında bir delik biraz varsa, özel bir yapıştırıcı kullanmak ve kırık birleştirebilir. kauçuk içeren bu amaçlar ideal lastik çimento için. Yırtık kenarları birlikte bir iğne ve iplik kullanarak, ve sonra da kopma yerine takılıp parça gazlı bez kumaştır çekme. Bu harici zarar vermeden dikiş güvenliğini sağlamak için güvenilir bir yoldur kürk görünümünü. onarım ceket sonuna kadar birbirlerine sonuna doğru, yani kenarlar mükemmel ayarlanır yapılırsa, ürün görsel kusurları olmaksızın gibi görünecektir.

kol uzunluğu boyunca kürk tamiri çünkü bu alanlarda ürünler kırma nadir durumlarda nadiren yapılır. Temel olarak Kolunun altında kırar.

Sıvı derisi kullanılarak tamir

özel bir personelin yardımı ile kendi kat onarım yapmak için başka iyi bir yolu yoktur. Bu amaçla, "sıvı cilt" terimi, bir oksijen ortama maruz kaldığında sertleşen bir madde. Olabildiğince erken 24 saat tamir işleminden sonra bir mink bir kürk manto kullanın. Bu ürün farklı renk mevcuttur, bu nedenle kolayca ürünün rengine uygun şekilde alabilirsiniz. Kompozisyon izleri perekroennyh ve döngüler pereshito, turn-up maskeleyebilir. prosedür kenarları dikkatle düzeltilir ve basınç sıkılır önce dikkatlice önceden yağı alınmış.

Küçük onarım mont dikiş

Değerli kürk doğru bir şekilde saklandığı ve satın almadan önce kontrol edilmelidir. dikiş kopması sık vakalar kalın iplikle sıkı dikili edilmelidir, polar kürk görülecek dikişe dışa büküm deneyin. Tüm sayesinde dikişler elle iğne ve kenar aşmak gelecekte dikişleri yayılmasını önlemek için sapmıştır.

dikiş taşınan dikiş makinesi tamir kullanırken "keçi" dikişin uygundur obmetochny yolu aynı zamanda. Tamir vizon ceket dikişi için ve son bulutlu dikiş türü "keçi" adresinde bulunan irtibat yapışkan bant kullanılarak yapılabilir. Bu yöntem, en verimli ve doğru. Bu kürk dayanıklılık tamir ürünün kalitesini ve uzanma dikiş hem etkiler dikkate alır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.