BilgisayarlarEkipman

Kulaklık Harper: modelleri, özellikler, yorumlar

Kablosuz kulaklıklar nedeniyle ağırlık, renk düzenleri, ses için birbirinden farklıdır. Ancak, bunlar ortak bir yönü var - USB-kablosu kullanarak tahsil edilir.

Harper neredeyse tüm kulaklıklar kablosuz cihazlardır. Bunlar yüksek kaliteli ses çok farklı değildir, ancak oynatma oldukça farklıdır. İstihdam kararlıdır. düşük-uç modelleri yüksek tüketici talebi kullanmak için Ama bu yeterlidir.

Tüm kulaklıklar kulaklıklar bulunmaktadır. Mikrofon yüzden sadece sessiz bir odada konuşmak en iyisidir kullanarak, kalitesiz olduğunu. Bu, tüm tüketiciler tarafından belirtilmektedir. Rüzgar esiyor sokakta, varlık ve biriyle konuşmak, şans o niteliksel rasslyshit konuşma, çok küçük olduğunu vardır.

HB-200

Kulaklık Harper HB-200 kullanımı uygundur. koşu veya hızlı yürüme cihazı aşağı düşmez zaman, düğmeler basın kolaydır. Günde bir kez şarj, veya iki ya da üç yılda bir kez. Bu kullanım süresine bağlıdır. kullanıcı müzik sekizden fazla saat dinleme ise, her gün cihazını şarj etmek en iyisidir.

Üç boyutlu, hoş ses. ses yalıtımının iyi bir düzeyi yoktur. Nedeniyle uygun mekanizmaya, kulaklık kolayca tapınağa bir kulağından kayabilir. "DJ" denir Böyle bir yatak, sadece kulaklık tüm bu aralıkta doğasında vardır. Diğer tüm modeller, bu pozisyonda maalesef pek uygun.

ortalama fiyat - 2000 ruble ..

HB-300

İlk bakışta Harper HB-300 kulaklık bir spor cihazı benzerler fakat mekanizması ve tasarımda önemli kusurları vardır. Mark sadece cihaz kulakları kötü dayanakları olduğunu en azından ve yarım saat ihtiyaç "sinekler".

Nedeniyle kelepçe cihazı plastikten yapılmış olması nedeniyle, tüm sesleri kulağına mükemmel aktarılır. Ancak, melodiler hakkında değil, aynı zamanda kulaklık dokunduğunuzda görünen gıcırtıları ve hışırtı, yaklaşık ibaret değildir. Bir diğer dezavantaj gevşeklik çağrılabilir. Ne yazık ki, herhangi bir ani hareket kulaklık hemen düşer. Fişler da yeterli müzik dinleme keyfini izin vermeyen bir malzeme başarısızlık yapılır.

ortalama fiyat - 2500 ruble.

HB-400

küçük Kulakçıklardan kişiler için uygun sonuna kadar Harper HB-400 kulaklıklar. Onları iyi mühür nedeniyle kafasına "düşecek" ve ne zaman keskin hareketler onları daha düşmesine izin vermez düzeltin. Nedeniyle kulakları kulaklık sıkı oturması için mükemmel ses yalıtımı var. en küçük çantanızda bile uyacak böylece özel hazırlanmış vücut kolayca üniteyi saracaktır. Mekanik düğmeler, çaba olmadan bastırdı.

Bir kişinin varsa büyük bir kulak kabuk, o zaman bu cihaz, maalesef hızla azalacaktır. Birçok alıcı onlar çok güvensiz tutun söylüyorlar. Ne gürültü izolasyonu, ne de bütünlüğü söz edilemez - kulaklıklar slayt ani hareketi de.

kablosuz modeli çeşitli renklerde satılmaktadır. pazar günü, beyaz, turuncu ve yeşil cihazlardır. Her üç çok parlak ve sıradışı görünüyor. döşeme için kauçuk malzemeyi kullandı. Ek olarak, o saça sarılmak değil, kirleri kolaydır. Baş bandı, bir mat malzeme ile kaplanmış olup, parmak izi pek görebilir.

ortalama maliyet - 2500 ruble.

HB-400 Yorumlar

Cihaz olumlu özelliklere sahiptir. Tüketiciler özellikle bluetooth cihazları için iyi sondaj, düşük maliyetli, derler. Tasarım, hacimli, hafif - Tüm bu da artılar atfedilebilir. yararları gözden sıklıkla mekanik etkilerden cihazı kendisi korumak telleri, bir mikrofon, metal uçlar kullanılarak bağlanabilir (çantanıza, cebinize, vb) her yerde kulaklık takmak sağlayan bir katlama tasarıma işaretleyin. düğmeleri uygun bulunmaktadır. Pil tüketicilerin çoğunluğunun nispeten uzundur tutar.

"Bluetooth" ile bağlanıldığında eksiklikleri arasında zayıf bir işletim aralığını kaydetti. kulaklık kulakları acılar giyen uzun dönemde elde edilen. İçinde metal rağmen tasarımı, kırılgandır. Bazen kablosuz modül işletmek veya bağlantıyı sıfırlamak olmayabilir. Sadece USB üzerinden şarj etmek İzin, bazı müşteriler bir eksi olarak kabul. Gürültü izolasyonu kötüdür, ancak benzer bir fiyat kategorisi için ok. Diğerleri, tam tersine, onu öven Bazıları kötü performans mikrofonu söylüyorlar.

Birçok tüketici bu sadece ilk kez basınç kulaklık altında gerçeğine vurgu unutulmamalıdır. Sonra çarptı ve rahatsızlık boşa gelir.

HB-410

Kulaklık Harber HB-410, düz bir modeldir. Kontrol paneli zahmetsizce Ancak ü bulmak için uzun bir süre alışması olabilir. ne olursa olsun sahibinin kulakları, baş üzerinde "oturan" model iyi. Cihaz çok yönlüdür. herhangi bir kulaklık ile bağlandı. Kompakt boyutu bir başlık veya kapak olarak cihazın aşınma sağlar. Ancak bir yorumda hepsi aynı, etrafına bakma ek tutma aracı olmadan çok hızlı önerilir. Gürültü yalıtımı ikinci basamak oynayan, çok iyi değil. Sessiz bir ortamda müzik dinlemek için, kulaklık çok alakalı olacaktır. Pil yeterli bir süre tutar.

ortalama maliyet - 3000 ruble ..

HB-500

Kulaklık Harber HB-500, agresif ve vahşi bir görünüme sahiptir. Bu bütün avantajları Sonunda. Ne yazık ki, cihaz özellikle orta ölçekli bir kulaklar ise, baş üzerinde oturan rahatsız. Nedeniyle köpüğün olmaması ağrı veya rahatsızlık oluşabilir. küçük kulakları olanlar, cihaz, normal görünecek.

cihazı bağlayın, bilgisayarınıza veya telefon için kullanılabilir kulaklık jakı üzerinden herhangi telleri kullanabilirsiniz. Bazen bu sorunlara neden olabilir. Akıllı telefon bağlantısına tepki vermez ağda geribildirim çok. Bu gibi durumlarda telefona yeniden başlatmak ya da başka bir model için bakılması önerilmektedir.

Cihaz sıkıca kafasına sabitlenmiştir özellikle yeterli uzunlukta tel, yüksek düzeyde oynatma. bu model gürültülü ortamlarda bile, kulaklık rolü ile başa çıkabilmek için mikrofon, gayet iyi çalışıyor.

ortalama fiyat - 1000 ruble ..

sonuç

Ve kablolu ve kablosuz havai kulaklık aynı fiyat kategorisindeki hakkındadır. Ne yazık ki, orada çok başarılı bir model değildir, ancak genel olarak çeşitliliği ve yapım cihazlara pratik bir yaklaşım eksiklikleri telafi eder. Nedeniyle birçok eksiklikleri vardır, düşük maliyetli, ancak noktalarının genellikle yararları birkaç yüksek olmasından. Eğer herhangi bir modelini satın almadan önce, denemek ve çeşitli türlerin birkaç parçaları dinlemek için gereklidir. Dış ilgi görünümü hiçbir ödeme gerekli değildir. takım elbise oynayan ve kafasına iniş olmadığına veya hayal kırıklığı Harper kulaklık tamamlayacak: Aşağıdaki ölçütleri seçilmeli. Yorumlar tamamen bu gerçeği teyit etmektedir. nispeten düşük maliyet belirleyebilirsiniz en uygun modellerin birinde bir yapımcı olarak ek olarak, fiyat aralığında temel kriterini tahsis etmek gerekli değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.