Sanat ve EğlenceMüzik

Ariana (şarkıcı): fotoğrafı, biyografi

Ariana - gençler arasında popüler ve sadece şarkıcı. ritim ve blues şarkıcısı, ülkemizin müziğin yönünde geliştirilmemiştir, ABD'den Rusya'yı fethetmeye geldi.

ABD-Rusya

bulunan Houston diye bir kasabasında doğan gelecekteki şarkıcı Teksas eyaletinde. Bu mühim olay oldu Ağustos'ta 16 1985 yılı. Zaten onun genç yıllarda, Ariana müziği ilgilenmeye başladı. Bu her şekilde çok sevdiği kızına yardım etmek ebeveynler tarafından yürütülmüştür. Bu yüzden piyano çalmayı öğrenmeye kurslarda kaydetti.

Ariane yedi yaşında iken, ailem Moskova'ya taşındı. müzik katılan bir kız Gnessin Okulu iyi öğretmenleri birine yolunda yürüyen var. Beş yıl sonra, bir kızı ile birlikte ebeveynlerin kendi ülkelerine döndü, ama kader olarak iki yıl sonra tekrar Rusya'ya geliyor.

Yol yukarı

On iki yıl içinde, kız şarkı okumaya başladı ve bir dans kulübü alındı. Bir süre sonra, babası - Gregory Greenblatt, Rus yapımcı Matveem Anichkinym ile kızını tanıtır. Rehberlik Anichkina altında bir kız ilk kayıt oluşturur. birlikte çalışmaya başlamadan beri. şarkıcı Ariana ilk fotoğrafı, tabii ki, basında iddia, ancak yalnızca başlangıçtı değildi.

Bazıları bu bir kızın hayatının sahne onun müzikal kariyerinde bir dönüm noktası oldu olduğuna inanıyoruz. Matthew Anichkin Ariana ile işbirliği şarkı için yaptığı ilk müzik videosu yayınlandı sırasında yangın ölmüştü. Bu çalışma derhal fark popüler MTV televizyonunun, üzerine düşer. Tanınmış plak şirketi Sony Müzik bu konuda bir sözleşme sunuyor ve Ariana kabul eder. şarkıcı şarkıları peş peşe yazma, aktif yeterince çalışmaya devam ediyor. Narra yeni yıla - Böylece, 2000 yılı sonlarında, o tatil adanmış, onun tek yayınladı. Ama Ariana de zamanın en önemli eserleri şarkıydı "İspanyol gökyüzü altında." Öyle bu tek şarkıcının popülerlik ve birçok taraftar getirdi. Bu türkü böyle "Altın Gramophone" ve etkinliklerde başarıya ABD-Rus şarkıcı açtı "Yılın Şarkısı". Bu şarkının yazarlık Anichkin ve en Arians aittir, ama müzik o Matthew yazdı.

albüm

Genç Ariana yayımlanan ilk tam uzunlukta albüm "İlk Aşk", oldu. şarkıcı aynı Anichkina tarafından oluşturulan onun şarkıları, 18. maddelerinin bu koleksiyonda yer verdi. Albümün galası Kiev kentinde 2002 yılında gerçekleşti ve daha sonra onun şarkıları klibin biri çekildi. Bu albümde ile Ariana seyirci sempati kazanıyor, daha popüler hale gelir ve aday etkinliklerini sunar MTV Avrupa Müzik Ödülleri En iyi Rus şarkıcı olarak.

Rusya'da şarkıcı tarafından yayımlanan ikinci albümü, bu Rusça oniki şarkı içeriyordu "Hayır Uzlaşma" dir. Yazar ve eser besteci Matthew Anichkin oldu.

Ariana, şarkıcı bilinen haline gelmiştir, bu iki albüm arasında Los Angeles'ta İngilizce bir rekor kaydetti ve ayrıca A. Marshall işbirliğiyle, "Seni asla unutmayacağım" başlıklı bir romantizm bir proje üzerinde çalıştı. onun sanatsal kariyeri boyunca Ariana ünlü öğretmen Seth Riggs dan ABD'de eğitilmiş ABD-Rus okulu, mezun başardı.

bu

Şimdi Ariana uzak yaratıcı çalışmalarından taşındı. Bu onun New York'ta açıldı kendi restoran işletme vardır. onun restoranlar Oryantasyon - Rus mutfağı. Aile hayatı Ariana da oldukça iyi gelişir. O yaygın müzik grubunun solisti olarak bilinen Rusya'da tanınmış işadamı, evli "Tete-a-tete." Leo Grachev-Shneur - şarkıcı Ariana kocası.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.