SağlıkMüstahzarlar

Şurup "Dr Anne" Öksürük: yorumlar. "Dr Anne": Uygulama

boğaz tahrişi hemen her zaman öksürük neden olur. Bu belirti alerjik bir reaksiyon sonucu, kuru hava ile temas ya da hastalığın bir belirtisi olabilir. Treat öksürük daima gereklidir. O adam, sadece rahatsız kalmaz, aynı zamanda komplikasyonlara neden olabilir. Son yıllarda, büyük popülerlik bir şurup "Dr Anne" öksürük aldı. Bu hazırlık incelemeleri, sen makaleden öğreneceksiniz. Ayrıca değer farklı türdeki araçların nasıl kullanılacağı hakkında söz.

hazırlık genel tanımı

Doğal malzemelerden üretilmiştir çocuklar, hem de ilacın diğer formları için Şurubu "Doktor Anne",. şifalı otlar ve yağlar oluşmaktadır. bu böyle devam kutsal fesleğen, çıplak meyan kökü, zerdeçal, zencefil, adatodu Vas, Hint nightshade, elecampane, aloe vera, mentol ve dahil etmek için.

Buna ek olarak, preparat üretimi araçlarının şekline bağlı olarak değişebilir ek bileşenler içerir.

tıp görünüşü gibi?

kolaylık sağlamak için, imalatçı ilacın farklı biçimler satın sunuyor. Bu sıvı form (şurup), emilebilir pastiller (pastilles) ve merhem içerir "Doktor anne." ve farklı her tür kullanım yaş ve hastalık semptomlarına göre bireysel olmalıdır.

dozlar "Doktor Anne" pastilleri nasıl kullanılması gerektiğini ve ne düşünün. Kullanım talimatları aşağıda tarif edilecektir. Ayrıca ilacın diğer formları tedavi etmek için bir yol buldu.

"Dr Anne" lolipop: Kullanım talimatları

Bu araç 18 yaş hastalarda atanır. Bileşenlerin bileşenlerinin karşı alerjik reaksiyonlara eğilimli çocuklar ve insanları tedavi etmek yasaktır. Nasıl "Doktor Anne" (şekerler) nedir? Talimatlar pastiller mükemmel boğazda tahrişe kaldırmak verdiğini belirtmek bademcik hafifçe saran. oral mukoza üzerinde patolojik mikroorganizmaların büyümesini engelleyen bir gözle görünmeyen bir film oluşturmaktadır. Ayrıca, ilaç, yeni bir enfeksiyonun hasarlı kabuğunu korur.

Çoğu zaman zaman kuru öksürük pastili "Dr anne." Atanmış Talimat Rejim şöyle olmuştur içerir. Birinci ve ertesi gün size bir kapsül her iki saatte çözmek için var. ilacı aldıktan sonra sıvı içmek ve yemek yemek tavsiye edilmez. aksi takdirde tedavinin etkisi ihmal edilebilir Bu durum, dikkate alınmalıdır. Kullanım pastiller bir ila üç hafta arasında olabilir. Bu en fazla 10 adet günde kullanmak değildir.

Bazı bileşenler alerjik reaksiyona neden olabileceğinden ilaç, hamilelik ve emzirme sırasında kullanılmamalıdır.

İlacın sıvı haldeki

"Dr Anne" (çocuk) kullanılan şurup gibi? Talimat ilaç bileşenlerinin yüksek bir hassasiyet varsa aracı kullanılamaz söylüyor. Aynı zamanda üç yaşın altındaki çocukların öz tedavisini yürütmek yasaktır. tıp ve emziren anneler almayın. Tek istisna düzeltme uzman atanır durumlardır.

Ne zaman tayin şurup "Dr Anne" (çocuk)? Talimat bir çözeltisinin kullanımını içeren güçlü bir öksürük. Bu nedenle, ıslak veya kuru olabilir. Bileşim bronşlar temizler ve sıvılaştırma ve balgam kaldırılmasını teşvik eder. Ayrıca, yutak dokusuna rahatsız edici anlamına gelir. Bu öksürük refleksi artışa yol açar. Her zaman öksürük balgam sıvılaştırılması için ihtiyaç olarak çocuklar için bu çok önemlidir.

  • tayin yarım ölçüm kabı aracılığı günde üç kez ile 5 yaşından küçük çocuklar için. Tek porsiyon 2.5 mililitredir.
  • 5 ila 14 yaşındaki ancak sonra, çözelti bir ölçü kabı (5 mililitre) ile günde üç defa uygulandı.
  • çözeltinin 14 yıl sonra erişkin hastalar ve insanlar 10 ml günde üç defa atanır.

Böyle bir şema 2-3 hafta takip edilmelidir. hızlı rahatlama oranı azaltılabilir zaman. Ayrıca doktorunuz daha uzun tedavi reçete edilebilir.

Merhem "Dr Anne"

Bu araç, yerel etki için özel olarak kullanılır. İki yaşından küçük çocukların tedavisi için kompozisyonun kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Ayrıca hasarlı cilt için bir araç uygulamak mümkün değildir. Eğer oluşturan bileşenlerine karşı alerjik reaksiyon gösterirseniz fonların kullanımından kaçınmalıdır ve şifa alternatif bir yöntem seçin.

İlaç burun akıntısı ve burun tıkanıklığı tedavisinde kullanılır. Ayrıca analjezik madde, yerleştirme bölgesi üzerinde rahatsız edici ve rahatsız edici bir etkiye sahiptir. merhem germe ve hasar sonrası kas ve eklemler, ligament ağrı için tatbik edilmektedir.

  • rinit ve sinüsler ve viski alan üzerinde ince bir tabaka halinde uygulanan solunum kabartma yapının tedavisi için. Bu durumda, dikkatli deriye ilaç ovmak gerekir. Yatmadan araçlarını kullanmak tercih edilir.
  • Tedavi bağlar, kaslar ve eklemler gerekirse, ilaç etkilenen alana doğrudan sürülür. Sonra elastik bandaj ile kumaş kravat veya bandaj ısınma empoze etmek gerekir.
  • tapınaklar ve boğaz bölümüne uygulanan soğuk algınlığı semptomları (baş ağrısı, solunum yetmezliği, vs.) formülasyonun tedavisi için.

dayanılmaz ihtiyacının tahriş veya yanma hissi derhal makyaj yıkayın ve bir yumuşatıcı krem uygulamak durumunda. Bundan sonra o reçete almak için doktora ele almak gereklidir.

ilaçlar Göz ve mukoza ile temas kaçının. Bunu yapmak için, iyice uygulamadan sonra ellerinizi temizleyin.

İlacın Özellikleri

Pastiller, şurup, merhem ve "Doktor Anne" (öksürük) sadece olumlu yorumlar var. Ancak, her zaman ilaç söktürücü ve mukus inceltme ajan olduğunu unutmayın. Nedenle, katı kombinasyon terapisinde antitusif bileşiklerin kullanımı yasaktır. Aksi takdirde, herhangi bir etki elde etmek mümkün olmayabilir. Bir çare başka eylemini bastırmak için basitçe.

ilaç kullanımı sırasında daha kötü olsun isteniyorsa, tedavi durdurmak ve bir doktora danışmak en kısa sürede durur. Çocukların bozulma çocuk doktoruna gitmek gerektiğinde. aracı alerjik reaksiyona neden olabilir doğal otlar ve yağlar, yapılır unutmayın.

tıp ne kadar?

Bunun aracı yaşıtlarıyla karşılaştırıldığında oldukça düşük ücrete tabi olduğunu belirtmek gerekir. "Dr Anne" (şurup) üzerinde fiyat yaklaşık 150-200 ruble olduğunu. Bu miktar için bir ölçme kaşık veya fincan ilacın 100 mililitre satın alabilirsiniz.

Pastil ve öksürük boğaz maliyetini yaklaşık 100 ruble hafifletmek için. Size bu konuda örnek, portakal, çilek ya da diğer bir favori lezzet, seçebilir. 20 şekerlemeler - Bir pakette.

Merhem 80 ila 150 ruble fiyat aralığıdır. Bu fiyata ilacın 20 gram olsun.

Şurup "Dr Anne" Öksürük: yorumlar

Bu araç eserinde sadece olumlu izlenimler bırakır. Doktorlar doğal bileşimi güvenli olduğunu söylüyorlar. Artık sentetik kapsülleri ve süspansiyonları almak zorunda. Şurup "Dr Anne" öksürük satın yeterlidir.

Tüketici yorumları ve olumlu çoğunlukla. Hastalar ilacı hafif, hoş bir tadı vardır bildirmiştir. Zaten tedavinin ilk günü gözle görülür olumlu olduktan sonra. benzer ilaçlar on günden fazla hayır kullanılabilir iken Ayrıca, insanlar, en fazla üç hafta boyunca fonların kullanımına dikkat edin.

İlacın düşük maliyetli da bu konuda olumlu tepkiler üretir. Bildiğiniz gibi, "Dr Anne" (şurup), fiyatı 200 ruble aralığındadır. pahalı sentetik yerine ve kullanılan tek doğal maddeler şurup elde etmek için uygulanabilir değildir olmasıdır.

Bazı doktorlar kompozisyon hamilelik ve emzirme sırasında kullanılabileceğini söylüyor. Ancak, bu yalnızca fetüse risklerin dikkatli değerlendirmesinden sonra tavsiye edilir.

Özetlersek

Yani, adı "Doktor Anne" altında doğal kökenli ilaç öğrendik. İlacın güvenli parçası rağmen, kendi kendine ilaç gerekli değildir. Bir öksürük ve uygun hedef alınca doktorlara başvurun. Ancak bu şekilde size komplikasyon ve yan reaksiyonlar kendinizi kurtaracak. Size sağlık diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.