Hizmetler

Amerika'dan Rusya'ya bir parsel ne kadar?

Bugün daha başta ABD olmak üzere yurtdışında alımlarını kazanıyor daha popüler. İnternetin yardımıyla çok kolay. iyi kalitede şey satın almak nispeten ucuzdur ve PayPal ödeme sistemi ile ödeme mümkün bir satınalma kadar güvenli hale getirmek için: Bu tür alımların avantajları açıktır.

Ancak, birçok Ruslar sürekli favori küçük şey almak için çok daha kolaydır satın gerçeği ile karşı karşıya kalmışlardır. yurtdışı mal teslimi oldukça uzun zaman alabilir ve bazı zorluklarla ilişkili olduğu gerçeği. Yani, Amerika ve nasıl kullanmak transferi en iyisi bir parsel ne kadar? En popüler çeşitleri düşünün.

Posta America - Birinci Sınıf Posta Uluslararası

ABD'den mal almak için ortak yollarından biri - Amerika (USPS) posta hizmetlerini kullanmaktır. Amerika Birleşik Devletleri'nde, böyle bir hizmet Rus Post analog olduğunu. Burada müşteriler tarafından teslim ve nasıl büyük almak istiyorum nasıl yakında bağlıdır hangi maliyet tarife planları, çeşitli sunulmaktadır.

İlk ucuz, ama çok güvenilir değil veri planı - Birinci Sınıf veya birinci sınıfın yönetimi. Amerika Yapımı, bu şekilde gönderilen, 25 ila 40 gün veya daha fazla hedefe kadar gidebilir. Teslimat belgelerini doldururken belirttiğiniz Rusya'da postane, önce gerçekleştirilir.

Bu tip aktarım eksiklikleri çok fazla:

 • İlk olarak, tamamen eksik kargo sigortası, hatta bir ücret karşılığında imkansız satın;
 • ikincisi, bu şekilde gönderilen Amerika'dan parsel izlemek için mümkün değildir, sadece sabırla beklemek ve her şey iyi olacağını ümit edebiliriz.

Bu tarife planına diğer sınırlamalar vardır:

 • ağırlık olarak gönderme - en fazla 30 kg,
 • uzunluk - 90 cm;
 • çevresi (2 genişlik + boyu + yüksekliği 2) - 2 m'den daha az.

Harfleri LN, LC, LJ başlayan bir kimlik numarası, gönderilen ise - "şanslı" için uzun süre beklemek hazır hale getirilmesi.

Başka tarife - Öncelik Posta Uluslararası

aşağıdaki, en popüler planı düşünün. Bu şekilde gönderilen Amerika Yapımı, en az iki hafta boyunca Rusya'ya geliyor. maksimum bekleme süresi bir aydan biraz daha kadar olabilir. Zorunlu sigorta bu tür ayrılma değil, ama değerli bir şey satın aldı ve bir bakıma parsel kaybolur korkuyor ya şımarık ise, ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Bu politika yerine ucuz olmalıdır. Parsel size ek 2,50 $ mal olacak, 50 $ sigortalı. Bu şekilde daha az 20 kg ağırlığında bir paket, 91 cm uzunluğa ve en fazla 2 m çevresi göndermek mümkündür. İdare de yakın postaneye teslim edilecektir. harfler CP, BT, CQ, CJ veya RR damgasını tarife planı "Öncelik", kullanılarak gönderilen Koli. Önceki tür gidiş aksine Amerikan posta operatörün resmi site olarak takip ve Rus Post portalda devlet sınırı geçtikten sonra yapılabilir.

Oldukça hızlı - Ekspres Posta Uluslararası

15-25 gün süreyle - Amerika Yapımı, ekspres teslimat yoluyla gönderilen, daha da hızlı Rusya'ya alır. Tüm gönderiler bu şekilde gönderilir, zorunlu en az $ 100 için sigortalıdır. Sen sigorta ve daha satın fakat ek bir ücret karşılığında olabilir. kapsamının maksimum miktar $ 5.000'dir.

Teslimat Bu yöntem için de koli ağırlığına sınırlamaları ve boyutlara sahiptir:

 • ağırlık - fazla 31.75 kg daha;
 • uzunluk - 152 cm '';
 • çevresi - en fazla 274 cm.

Eğer böyle bir şekilde kargo teslimatı sipariş ettiyseniz kimlik numarası bu durumda menşe, harfleri EM başlatmak, EG, EB, EV, olacak EH veya EC. parsel Rusya topraklarında açıkken, kurye sağ evinize getirecektir. Bu şekilde yapılan gönderiler, daha sonra, ilk USPS web sitesinde, yolda takip edebilirsiniz - Rus Post web sitesinde. Ayrıca ülkenin topraklarında özel ücretsiz telefon hattı vardır. Çağrı ve 8-800-200-50-55 kökenli kodunu arayarak, size gereken herhangi bir bilgi alabilir.

Superspeed - Küresel Ekspres Garantili

En pahalı değil, aynı zamanda çok hızlı bir şekilde - "Küresel Express" Amerika'nın tarife dışarı göndermektir. Ürünler Haftanın bir yerde 4-5 gün, iyi, en fazla olacaktır. Gidiş da en az $ 100 için sigortalanacak bağlıdır ve maksimum teminat tutarı 2.500 Amerikan parası olacak. Yük kısıtlama ağırlık ve boyut önceki oranı hemen hemen aynıdır:

 • ağırlık - 31.5 kg;
 • uzunluk - 116 cm '';
 • çevresi - 274 cm.

yalnızca rakamlardan oluşan on haneli bir kod atanır Gönderme, aynı zamanda ev kurye getiriyor. (Uzun süre kalmadı neyse) Önceki yöntemle aksine, yalnızca USPS resmi web sitesi için mal izleyebilir ve Rusya topraklarında sadece sabırla beklemek zorunda kalacak. Belki de bu yöntemin tek dezavantajı fiyatı gönderiyor - oldukça yüksektir.

Tüm bu yöntemler ortak bir ölçü var. ay malları sevk edilebilir fiziksel kişilerin adrese, gümrük vergilerini ödememek için değil daha bin 1 aşıyor. 50 kg'a kadar Dolar.

kurye hizmetleri

bir şey ile ABD posta Sonuçlardan memnun değilseniz, özel şirketlerin yardımı ile Amerika'dan koli gönderme. bu tür uluslararası taşıyıcıları DHL, EMS veya FedEx sağlamak gibi Bu hizmetler,. tür ifadelerin teslim süresi önemsiz ve yaklaşık bir hafta yapar. Ama, öte yandan, hizmetlerin bir yeri vardır. Dahası, bu şekilde yayınlanmış parseller genellikle gümrük gecikmelidir. Özel tüccarlar biraz daha düşüktür Tüm mesele aylık sınırları aşan içindedir.

özel şirketler-taşıyıcıların rücu şüphesiz avantajı USPS mümkündür daha ağır yükleri göndermek için kullanılabilir olmasıdır.

Nasıl bir parsel göndermek için ABD'ye

Eh, Rusya'ya ABD'den kargo göndermek için yolda, biz konuştuk ve tam tersini yapmak istiyorsanız?

Rusya'dan Amerika'ya gönderiliyor belki yaklaşık 2 ya da 3 hafta, biraz daha fazladır. Bu Rus Yayınla ve aynı özel firma-taşıyıcı destekler. Bu konuda (zaman, maliyet, ağırlık ve boyut kısıtlamaları) hakkında daha fazla bilgi edinin bu şirketlerin web sitelerinde mümkündür. Rus Post resmi web sitesinde, ayrıca ülkeden ihraç edilecek yasaktır öğelerin bir listesini görebilirsiniz. Bunlar, örneğin, hayvanlar ve (arı ve sülük hariç) organizmalar, doku ve organların, böylece silah, pornografik malzemeleri, bozulabilir mal ve her türlü, içerir. Orada formu indirebilirsiniz gümrük beyannamesinin, ve aynı zamanda tamamlanma bir örneğini görmek için.

Rus Mesaj teslimat 2 tip sunmaktadır:

 • zemin;
 • Uçuş.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu hizmetlerin fiyat da yaklaşık 2 kat oldukça farklıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.