OtomobilSUV

"Chevrolet Captiva" - SUV, hangi tüm rüya arasında

General Motors Güney Koreli yan bir beş kapılı kompakt bir crossover geliştirilen Chevrolet Captiva ( "Chevrolet Captiva"). Bu iki versiyonu tasarlandı: beş koltuklu ve yedi koltuklu. Makinenin temeli yaygın otomobillerde kullanılan GM Teta platformunu koymak Opel Antara, GMC Terrain Vue Satürn.

Hindistan, Avrupa, güney Asya ve Orta Doğu'da satılan adı Chevrolet Captiva arabalar altında. Ve Güney Kore, bu araba denir Daewoo Winstorm, Holden Captiva - Avustralyalılar ve Yeni Zelandalılar.

Makine çarpma kuvvetini, çelik bir çerçeve ve programlı deformasyon ile bölgeleri ile donatılmıştır. Bu elektronik fren ünitesi süreç EBV ve dinamik ayar modu ESC ile ABS ile donatılmıştır. İşte arabalar ARP devirme karşı yokuş aşağı DCS de gezi modu, fren güçlendirici, bir hidrolik HBA modu ve aktif koruma da vardır.

"Chevrolet Captiva" da iki perde hava yastıkları ve ön ile donatılmıştır. gergili ile üç noktalı emniyet kemerleri bulunmaktadır. Bazı modellerde, set opsiyonel koruyucu yan hava yastıkları içerir.

2011 yılında Kanuni "Chevrolet Captiva" Euro NCAP testi geçti.

Rus piyasada araba çapraz düzen ile benzinli motorlar bir çift ile geliyor. İlk dört silindirli DOHC motor, 2.4 litrelik bir kapasitesi vardır. Onun itme 136 "atları" ulaşır. En yüksek torku 220 Nm / 2200 dev / dk. İkinci Alloytec V6 motoru 3.2 litre hacme, 230 itme beygir gücü ve tork 297 Nm / 3200 devir / dakika vardır. İkinci motor GM Holden Avustralya şubesi tarafından geliştirilmiştir.

Buna ek olarak, ayrıca iki litrelik araç dizel motor Z20S hacmi 2000 dev / dak ve 150 itme "ata" 320 Nm tork sınırlayıcı versiyonunu geliştirdi.

Incheon GM Daewoo Design Center, etiket bir kavram arabası Chevrolet S3X olarak Paris Motor Show'da 2004 yılında getirilen tesis-C-100 ile arabada tasarlanmıştır.

Ve 2010 yılında yükseltilmiş "Chevrolet Captiva" oldu. Sürüm taze kurumsal görünüm, yeni şasi, geliştirilmiş iç ve yeni motorlar vardır. Araç süspansiyonu iyileşmiştir: değiştirilebilir yay sertliği, yükseltilmiş sabitleyici çubuklar. elektron koordine kavrama vasıtasıyla gerektiği gibi araç arka aksın yeni varyasyon bağlanır. Bu düzenlemede, tork eksenleri arasında dağıtıldı ve oran 50 ulaşır: 50.

Ne kadar güzel "Chevrolet Captiva" yenilenmiş! Fotoğraflar sadece lezzetli! Taşkent'te 2011 yılında GM Özbekistan tarafından üretilen gelişmiş otomobilin tanıtımı. Bu markanın hayranları araba sadece yeni bir görünüm var, ama aynı zamanda üç litre ve güncellenmiş 258 beygir gücü çekiş ve manuel 6 vitesli şanzımanın yeni bir motor kapasitesine almak için bunu görmesi başardık. Ayrıca aracın iç kısmında önemsiz bir değişiklik olmamıştır.

Ön yolcu ve sürücü iki bölgeli iklim kontrolü etkinliğini değerlendirmek edebilmek için şimdi memnun. Ve ikinci sıra yolcular 2013 yılında yeni bir seçenek yararlanmak mümkün olacak - Isıtmalı koltuklar!

31 777 836 38 dolara otomobil maliyetleri - Fiyatı "Chevrolet Captiva" sürücülerin çoğunluğu için kullanılabilir. rüya ve nerede ihtiyaç Bu araba. Makine tüm ihtiyaçlarını çeşitli karşılamaktadır. Bu şehir dışında aile gezileri için bagaj taşıma için, uzun yolculuklar için idealdir. Kesinlikle çok yönlü bir araç.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.