Sanat ve EğlenceSanat

Biz nasıl T-kalem 34 aşamaları çizmek için çocuklara öğretmek

En popüler tanklarının biri T-34 kolayca tanınabilir hale geldi. Ünlü "Otuz" savaş konulu çizimlerinde çocukları betimliyor. Ve onlar her zaman ilgi göstermek bir tank nasıl çizileceğini kalemle T-34. Bu kısa kılavuzda açıklanan adım adım süreci.

Bu efsanevi makinenin katılımıyla Büyük Savaş'ın birçok askeri savaş geçti. onun katılımcıların anısına Kursk en büyük tank savaşı kalır. savaş tarihinin bu en büyük tank savaşı oldu. Kursk Muharebesi Sovyet birliklerinin tamamen zaferiyle sonuçlandı.

T-34: Her iki kalem askeri teçhizat aşamaları

Eğer çizim başlamadan önce, hazırlamalıyız. Bu amaçla, aşağıdaki malzemeler gereklidir:

  • Kağıt. Çok uyumlu orta taneli kağıt: tomurcuklanan sanatçılar böyle kağıda çizmek çok daha keyifli olacaktır.
  • farklı sertlik derece kalemler. sanatçının ilgisini tomurcuklanan bir T-34-85 kalem çizmek nasıl deneyimdir. Aşamaları en basit şekilde temsil etmek.
  • bir silgi olmadan yapamaz.
  • kağıt kullanımı daha kolay çubuk şeritleri taşlama için çubuklarını görevinde. Eğer bunu bir koni büküm, monoton bir renk için kapağı ovmak uygun olacaktır.
  • Tabii ki, sabır ... ve iyi bir ruh hali olmadan yapamaz!

aşamalı ders

Tabii ki, tankı - bir komplekstir araç, ve şekle önceden daha yakından tanımak tankın dışına daha akla yakın bir görünümü oldu. Eğer çizim başlamadan önce, bu savaş makinesinin ince ayrıntılar hakkında bir fikir sahibi olmak amacıyla, T-34 fotoğrafları bulacaksınız eğer en iyi seçenek olacaktır.

Hazırlık aşamasında, bu kağıt parçası işaretlemek için en iyisidir. Bu resmin unsurları olacağı anlaşılmasını kolaylaştırmak ve tankın sini elinde tutar.

Tankın anahat planını işaretleme

Eğer 8 karelerle ince çizgilerin bir sayfa bölerseniz, orijinalin hatlarını ana hatlarıyla yardımcı olacaktır.

Eğer aşamalarında T-34-85 kalem çizmek önce, bir yeni 85 mm tabanca tankında yüklendiğini bilmelidir.

tırtıllar ve konut için temel

Gövdenin genel hatlarını çizmek ve tırtılların alanı çizmek için gereklidir. Tekerleklerin oranlarda daha uyum için tırtıl mekanizmasının hat bölgesini bölünmelidir.

Ayrıca, bu aşamada parça kontur genişliğini çizmek gerekmektedir.

askeri tank kulesi

Kule vektörleştirme ile başlayan T-kalem 34 aşamalarını nasıl çizileceğini temellerini devam etmek için. Bu arka tarafı ve yuvarlak ön kısmını konikleştirilmiş bir dikdörtgen olarak çizilir. Tank tabancası cetvelle çizin.

yaklaşık 45 mm - Sovyet T-34 zırh Alman "Tiger" ve "Panter" daha ince yapılmıştır. Ama nedeniyle zırhın açılı düzenlemesinden bacak rakip tankı mermiler kırarak karmaşık yaklaşık 90 mm olacak şekilde karşı karşıyadır.

Altı büyük tekerlekler

tekerleklere doğru büyük çaplı ve tahrik çarkının yedi küçük dairenin altı unsurları çizilir.

Çamurluklar tankı pistlerde çizilir.

Yakıt deposu, sürücü ambar ve adım

zırh ile ulaşılabilir, üzerinden bir yakıt deposu, bir tırabzan, gibi detayları tankı eklemek. Ön zırh sürücü kapının dikdörtgen çizilir.

Bundan sonra ayrıntılı olarak aşamalarında kalemle T-34 tankı nasıl çizileceğini bak.

ayrıntılı olarak tareti tasvir

Kulenin önündeki Çizilen. Biz bir baş parçalı özellikle kule o zarar vermeden ricocheted vurmak kabuk yuvarlanır hale getirilebileceğini olduğunu unutmamak gerekir.

kuleye tank silahlarının montaj yere boyayın. Bu aşamada, bir tank namlunun kalınlığını düzeltilmesi mümkündür.

bir tank tareti için ambar kapağı ekleniyor.

küçük parçalar uygulanmasına yönelik bir adım

tankı Çizim sona ermek üzere ve artık aşamalarında T-34 tankı çizmek ve kalem küçük ayrıntıları göstermek için nasıl düşünmek başlayabilir.

ayrıntıları zaten tırtıl parça ve zırhlı tekerleklerin kısımlarını çizdiniz. Küçük bir tahrik tekerleği için küçük karanfil uygulanır. Bir tank jant kontür.

Böyle bir ilave yakıt tankı olarak tank kapağının parçalarını çizmek ek parçaları uygulamak mümkündür.

tonlama tankı

Bu adımda, zaten uygulanmış T-34 küçük parçalar çizmek ve şimdi onlara daha ağır ve daha gerçekçi hale tankı tekerlekleri gizlemek için sadece kalır.

Bu adımda, bütün ayrıntıları tekerlekleri çizilir, tahrik tekerleğinin dişleri, tüm bilgileri dikkatli çalıştı. taret üzerinde, ya bir çizebilirsiniz beş köşeli yıldız veya tankın iki- ya da üç basamaklı sayıyı çizin.

Eh veya bir tank taret, silah namlusu veya hasarlı ve yıkılan düşman tanklarının sayısını gösterebilir küçük beş köşeli yıldız, çizebilirsiniz.

Bu ders adım T34 tankı adım çizmek ve çizime itibarını vermek nasıl oluşturulacağı gösterilmektedir.

Sonuç olarak, tasarım T34 geometrik yapılar yerine sadece zırh savaş kalınlığının artan kullanımı düşman önce belirgin bir avantajı, "Otuz" verdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.