GüzellikBakım ürünleri

Cadılar Bayramı kızlar için bir bebek görüntüsü

Her yıl Cadılar Bayramı için yaratıcı bir kostüm oluşturma gerçek bulmaca olur. Ancak, tüm. Kolayca sıradışı, tuhaf görünmek istiyorum kızlar için Cadılar Bayramı için bir bebek görüntüsünü almak, ama aynı zamanda kadınsı ve çekici olabilir. Sadece küçük bir fikir analizi, biraz pratik ve gerçek bir sanat parça olsun. Kendi elleriyle Cadılar Bayramı için bir bebek görüntüsünü, adım talimatları rehberliğinde adım oluşturmak için çok daha ilginç bir profesyonel makyaj sanatçısı medet, ancak.

Asgari kozmetik set gerekli

Cadılar Bayramı için bir bebek görüntüsünü oluşturma, makyaj araçları belli bir listesini almak. Bunlar olmadan, bu durumda sadece yapamaz. Bu liste göstergesidir ve her yeni stil çözümlere göre değişir. Ancak, tatil için hazırlanmasında faydalı olacaktır. Yani, ihtiyacınız olacaktır:

  • kapatıcı ve vakıf;
  • kaş kalemi;
  • bej far primeri ya da deri tonu mümkün olduğu kadar yakın;
  • Parlak göz farları;
  • İstenen renk allık;
  • kalem göz kalemi ya da dudak (görüntü arasında bebek için Cadılar ihtiyaç için stil çekici sünger "pruva" veya "kalp");
  • (Isteğe bağlı), parlak veya koyu ruj;
  • Siyah göz kalemi ;
  • Yapay kirpiklerde iki takım;
  • tozunun tutturulmasında.

korkunç bebek görüntüsü

Cadılar Bayramı çoğu bebek görüntüleri korkunç çağrılabilir, ancak korku ile uyuşmuş görünümlü hale özellikler vardır. Henüz hiç kimse sakince dev korkutucu gözlerle cevap başarmış, ve makyaj oluştururken söz vurgu haline gelecektir. Ekipman oldukça basit ve bir astar ve düzeltici bej gölge kullanımını içerir. Fon gözlerin yukarı ve aşağısı alana uygulanmalıdır. Worth toz hattı, bu yüzden do not "trickled aşağı" ne zaman gelecekteki makyaj. Yumuşak siyah kontur kalemiyle yeni formun büyük yuvarlak gözleri çizilmiş. Aşağıdan bu satırların yanında veya yapay kirpiklerde dorisovyvat yapıştırılmış. prosedür, üst göz kapağı tekrar edilir. Kirpiklerin uzun ve kabarık olmalıdır. Kaşlar yeni çizmek veya altı çizili yapabilirsiniz kişisel tercihinize bağlı olarak mevcuttur.

kırık porselen bebek görüntüsü

Etkili görüntü anahtarı çin bebek yumuşak, hafif, kusurları olmadan neredeyse şeffaf cilt tonu olduğunu. Bu gelişmeler ışığında, daha da korkutucu bir görünüm kırık. Gerekli Makyaj ön nazik pul pul dökülme olun ve sonra bir nemlendirici krem uygulayın. sesi düzdü için, ışık toz monte bir astar uygulayın. uygulaması için yumuşak bir sünger kullanın. Cilt irade göz gibi kadife. Şimdi böyle ideal ışık tonu iyi ifade kaş, göz ve "bebek" Çatlağı bakacağız. Görüntü arasında bebek için Cadılar Bayramı (bkz fotoğraf. Aşağıda) ile porselen cilt tonları, parlak kırmızı dudaklar, narin allık ve derin siyah çatlaklar irade be büyük kaynak ilhamı.

Katil bebek görüntüsü

Bu stil kabuslar size musallat olabilir. Tüm önceliğe dikkat değer Belirgin vurgu, Cadılar Bayramı için katil bebek bir görüntü oluşturur, bu makyaj kanlı kırmızı renk olur. O faktörünü korkutucu güçlendirecektir. Kırmızı göz, alın ve yanak çürükler, yüz veya istediğiniz diğer fikirler üzerinde kan lekeleri olabilir.

alın, yanaklar ve çenede bir temel çizgi çatlaklar olarak yüzünde soluk cilt tonu, saç altından çıkıntılı yerleri çürükler ve gözlerinin altında kırmızı daireler fotoğrafta görüntüyü ayırt eder. Uzun dikişler ağız köşelerinde daha da korkutucu hale. Göz makyajı - Derin siyah gölge gölgelere, kadınsı güzel ve seksi teşekkürler. Genel olarak, hatta saç rengi ile tezat üzerindeki zarif ve korkutucu, dayak görüntüsü.

Ölü bebek görüntüsü

Beyazımsı cilt tonu, derin batık gözler ve ince dudaklar mavi bu makyaj stili ayırt eder. Saç rengi de koyu olmalıdır. renklerin en az sayıda anahtar paletinin görüntü - beyaz, siyah, mavi tonları. Kırmızı kan çanağı gözleri daha zombi efekti oluşturmak ve. makyaj siyah-beyaz-stilini seçin , bağbozumu elbise renk paleti rahatsız etmemek için. Geleneksel bebek saç modeli korkutucu görüntüyü tamamlayacaktır.

kırık bir bebek görüntüsü

tarzı bir ayırt edici özelliği sadece makyaj tarzında bir çatlak ve yüzünde ve boynunda "parçaları düşmüş" Bütün değildir. İlk yanaklar ve büyük gözleri oyuncak bebek üzerinde yumuşak bir allık ile geleneksel makyaj başvurmuştur. Ardından kontur kalem ve beyaz krem gölgeler "paramparça adettir." Çatlaklar çizilir ve Daha gerçekçi sen youll'þaþkýnlýk için yendi ışık ve gölge içinde "düşüp" makyaj alanları, daha korkutucu olmazdın görüntüsü.

patchwork tarzında bebek görüntüsü

Bu tarz is sadece sınırlı tarafından sizin hayal uçan. Bir kalem ile anahat yapılan siyah dikişli ek yerleri ile birleştiğinde farklı modellerden bebek görüntüsü, "toplamak" olabilir. renkler ve baskılar farklı kombinasyonlar deneyin. Çizgi, kalp, noktalar, bezelye, dikişler, elmas ve diğer geometrik şekiller kaotik ve korkutucu şekilde iç içe. Böyle bebekler Resim Cadılar Bayramı (bilgi aşağıda sunulmuştur fotoğraf) nihai makyaj uygulamasını belirleyemez olanlar için en uygun çözümdür ve bu uygulama sırasında deneme istemektedir.

çilli garip bebek görüntüsü

Için herkes değil göz korkutucu ama yeterli, mükemmel sevimli makyaj tarif aşağıda. Bu görüntünün vurgulamak mavi lensler ve uzun kirpikleri, parlak kırmızı dudaklar yay ile Yanaklarındaki yüzün hassas cilt ve sevimli nokta çilli beyaz saçlı büyük gözün bir kombinasyonudur. hafif vakıf ve toz kullanarak mükemmel pürüzsüz cilt tonunu elde etmek için gerekli. Dudaklar tam gölge astar. Daha sonra bu toz kadife efekti kullanılarak elde edilir. iyi uyuyor ve kırmızı ruj yaymak etmediğini sonra.

Tim Burton tarzında bebek görüntüsü

Karikatürler, ünlü yönetmen Cadılar Bayramı için korkutucu bir efekt makyaj yaratmak için zengin bir ilham kaynağıdır. Onun çizilmiş karakterlerin görünümünü benzer pek çok açıdan Tim Burton tarzında bebek görüntüsü. Karakteristik özellikler - korkutucu gözler, ince kaşlar-dizeleri , yüksek üstlerinde uzun "mola" kırmızı aksanıyla dudak hattını yükselmek - ortasında bir kalp ve göğüs "diktim".

Cadılar Bayramı kızlar için bir bebek Evrensel görüntüsü. Tek-adımlama Fotoğrafları

Bu nasıl gece de mükemmel bakmak için? Yuvarlak gözler, yüz ve dudakları "çatlak" kalp şeklinde veya yay Cadılar Bayramı için bebek evrensel bir görüntü oluşturmak için gereken herkes için gerekli bir özelliktir. daha ayrıntılı olarak makyaj tatil uygulanması sürecinde bakalım.

gözleri

Sen gözlerin (veya istek üzerine başka bir renk) için parlak pembe lensler gerekecektir. Yüzyılın Crook mavi-siyah gölgeler uygulayın ve bir fırça ile yarı-dairesel bir kemer şeklini çizin. kaş kemer doğru kenarlara ona karışır. kirpik çizgisi boyunca küçük parlak boşluk bırakarak alt göz kapağı için de yapın. Blend aşağı kemer. ayrıca onların siyah göz farı çizilmiş, daha etkileyici bir çizgi olun.

Uygulamak beyaz taban üzerindeki tüm üst göz kapağı gelen kirpik çizgisi kadar Koyu bir kemer. alt göz kapağı boyunca aynı yapın. kirpik çizgisine ve siyah kemer arasındaki bölgeyi doldurulmalıdır. beyaz göz farı kullanarak etkisini sabitleyin.

bunların fırça tarama, üst ve alt kirpik çizgi çizin. bir tabakada Nakraste mürekkep. üst göz kapağı üzerinde uzun takma kirpikler Tutkal ve kısa - altta. Iliştirmek çizgi çizilmiş altındaki göz karanlık gölgeler arasında kemer.

Öneri: vurgulamaya yuvarlak şekli göz, oluşturma Bir görüntü bir bebek için Cadılar Bayramı, sıkın kadar forseps takma kirpikler de köşeleri.

dudaklar

İlk dudaklarına kadife etkisi ile mat bej bir temel uygulayın. kolaylık sağlamak için, yumuşak bir sünger yuvarlak kullanın. temelleri aynı tonu yanı sıra keskin renk geçişleri önlemek için yüzünü seçin. Güvenli araç gevrek toz. Eşit o hacimsel puf olur dağıtmak.

bir kalemle dudak hatlarını çizin. Stres üst satırda Cupid kemer. merkeze yolunun yönünde rengini karıştırın. alt dudağı aynı işlemi uygulayın.

kırmızı veya ruj kırmızı renge yakın iç Nakraste. Güvenli formu. Benzer dudak parlatıcısı ya pembe kullanarak parlamasını verin.

karşısında çatlaklar

Cadılar Bayramı için ölü bir bebek kendine özgü bir resim oluşturun, siz "kırık çizgiler." İyi yer kullanabilirsiniz Bu adım makyaj performanstaki en zaman alıcı ve biraz pratik gerektirir.

O önce uygulanması kabul edilir şenlikli makyaj hafif bir allık ile, zaten düz yapılmış ve elmacık kemikleri takip ettik. Şimdi yumuşak kurşun kalem beyaz kullanılarak planlı kırığı temsil etmek gereklidir. kendi takdirine bağlı olarak satırı bulun. yaratıcı süreci yaklaşın.

Stres çatlaklar beyaz çizgiler kullanılarak siyah kalem, çizim onları olduğunca yakın veya doğrudan ilgili ilk ışık dokunuşu. karışım, mevcut çizimler bir fırça ve siyah krem gölge kullanarak renk oyunları derinliğini oluşturmak için kullanılır. küçük felç tekniği kullanın. beyaz aynı krem tonlarını yardımıyla siyah hatları yakınında bir chiaroscuro etkisi yaratmak.

Sen Cadılar Bayramı için korkunç bebek renkli ve muhteşem bir görüntü olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.