BilgisayarlarYazılım

"Skyrim" için moda ayarlamayı öğrenin

Bilgisayar oyunları uzun modernitenin simgelerinden biri olmuştur. Birçok oyun her yıl onlara saatlerce yüzlerce veya binlerce geçirirler. Ne yazık ki, "öldürmek" bir haftadan fazla, ama bunun biraz pişman değilim edemez kadar çok proje değildir. Skyrim - birkaç istisna dışında biri.

oyuncular sürekli kendini geliştirmek için yollar arıyor böylece Ama sonunda bile iyi oyun, sıkılmış alabilirsiniz. Moda, mesela. Onlar seviyelerini incelemek için bile birkaç kez gerçekleşecek benzersiz içeriği bir demet, çok daha ilginç hale oyuna ekleyin. Bu arada, nasıl "Skyrim" modayı ayarlanır? en bu makalede bu soruyu konuşalım.

hepsi neyle ilgili?

Daha önce de değinildiği gibi, modifikasyon altında oyuna yeni fırsatlar bir sürü getiriyor özel içerik, bir kümesidir. Değişiklikler, kendisine sıradan silah ya da daha iyi bir yapıya, fakat hatta tüm seviyeler, görevler ve karakterler sadece ekleyebilir. Büyük ölçüde onlar sayesinde aynı Morrowind hala sıkıca olsa piyasaya çıktığından beri birkaç yıl önce, RPG-oyunları arasında hurma tutar!

Peki "Skyrim" için moda ayarlanır? Şimdi bu konuda tam olarak bahsedeceğiz.

Bazı önemli bilgiler

Öncelikle bu değişiklikler mevcuttur bir site için bakmak gerekir. genellikle iyi kaynaklara "amaçlayan" olarak Ondan önce, tematik forumları kontrol etmek yararlı olacaktır. Ama biz sadece oyun ile dizindeki indirilen dosyaları halletmek yeterli olacağını düşünüyorum olmamalıdır. Kural olarak, onlar özel olarak oluşturulan dizinleri dökülmesi gerekir. Bunu daha iyi anlamak için, dünya geymdeva içine kısa bir gezi yapmak için gereklidir.

Önce moda nasıl ayarlanacağını "Skyrim" konulu, tüm oyun içeriğine sahip, ana veritabanı farkında olmalıdır. Bu uzatma .bsa ile dosyalarında doludur. özel yarar "FO3 Arşiv Programı" kendi veri açma için "ev" kurulmuştur. Bul veri dosyaları Veri adlı bir klasörde, oyunun kendisi dizinde olabilir.

Oyun içeriği ile Liste arşivleri

bunun içine sanal dünyanın tüm üç boyutlu modelini doludur çünkü Meshes.bsa dosyası, son derece önemlidir. Tüm dokular içeren benzer bir işlev Textures.bsa dosyasını gerçekleştirir. arşiv Misc.bsa oyunda gerçekleşen tüm sesleri yalan. Benzer bir rol tüm oyun eşlik mükemmel şarkılar vardır Sounds.bsa, tarafından oynanır.

İçinde tüm oyun gölgelendiriciler çünkü mods yaratıcıları için, arşiv Shaders.bsa son derece önemlidir. Son olarak, Animations.bsa sıkıca sadece oyunda bulunabilir tüm animasyon, paketlenmiş. Neden hep bu sizi söyleyeceksin? Tüm içerik Veri klasöründen (!) sadece indirilen olması! Bu moda ayarlayarak, akılda tutulmalıdır.

yüklemeyi başlatmak

Önce "Skyrim" konulu moda nasıl ayarlanacağı, gerekli içeriğe sahip arşivi açın emin ve bu amaç için tercih olmak, yerleşik hata düzeltme sıkıştırma (örneğin 7-ZIP,) WinRAR arşivleyiciniz veya kullanın. en ufak hata oyunu çalıştırmak için tam bir yetersizlik yol açabilir gibi bu çok önemlidir.

tarihçi sayesinde Veri klasöründe içeriği atar. Uyarı! Hiçbir durumda arşivde olan klasörleri yeniden adlandırmak yok! Böyle bir eylemin saçmalığı rağmen, nedense bazı acemi kullanıcıların adının yedek "daha net bir" hayır sonuçları olmaz için düşünüyorum.

İşte mod yüklemek nasıl. Bu konuda "Skyrim 5" olarak neredeyse hiçbir ek yapılandırma gereklidir serisinin önceki oyunları çok daha kolaydır. Ancak, "açıklık" için biz oyun yeni silah ve teçhizat ekler kurulum prosedürü modunda üzerinde yorum yapabilir. Eğer değişiklik gibi herhangi götürebilir olarak bu, sadece bir örnek olduğunu unutmayın.

Her şey biraz daha ayrıntı ...

"Kılıçlar Billiro" modifikasyonu indirerek yükleme işlemine düşünün. Bu özü değişmedi çünkü Ancak, başka bir etkinlik seçebilirsiniz. dosyası "Ağırlığı" biraz fazla 14 megabayt alma ile sorunlar bile USB modem kullanımı yoluyla çevrimiçi gitmek zorunda olan kullanıcılar için, olmamalı ki.

Normal arşivleme herhangi biri tarafından Aç İndir modunda, silah veya ekipman bir örnek, her biri birkaç dosya görebilirsiniz. Buna ek olarak, dosya belge Benioku'yu okumak için tavsiye edilir. Bu moda belirleme işleminin bir detayı, ancak oyuna ekler içerik hakkında bile bilgi değil sadece.

Açıklama modifiye klasörler

indirilen dosyanın arşiv açıktır Veri klasörünü vardır içinde "Skyrim" dizininde gibi, sen birinci elden diğer içeriğini yaşayabilirsiniz: adlarla iki dizinleri Hasır ve Dokular. Onların doku - Tahmin edebileceğiniz gibi, biri üç boyutlu kılıç modellerini ve diğer içerir.

İşte abmod.esp adlandırılan bazı kataloglar, hem de bir dosya ve Veri klasöründe atmak gerekir. Uyarı! Eğer Steam oyunu almış, o başka bir yerde yer alacaktır. Bu durumda, söz konusu adreste burada: C: \ Program Files \ Steam \ SteamApps ortak \ Skyrim \.

Önemli!

Genellikle, saygı Steam ile, Hesabınızın güvenliği konusunda son derece dikkatli olmalıdır. Basitçe Vana şirket genellikle moda koymak oyuncu yasaklıyor, ve nedenle teknik desteğe başvurun ve belirli bir modifikasyon izin koymak olmadığını belirlemek için daha iyidir, koydu.

Aksi takdirde, yalnızca yeni kılıç olmadan olmayacak, ancak genellikle "teşvik" de kilitlenebilir. hesap geri almadığını belirterek ikinci durumda, güvenli bir şekilde, tüm yüklü oyunlarla veda edebilirsiniz unutmayın.

Ben yükledikten sonra ne yapmalıyım?

Hiçbir şey karışık gibi görünüyor. Ama nasıl moda bulunan içerik oyunda ortaya çıktı emin olmak için? Bu da çok büyük bir olay değil. Eğer değişiklik yükledikten sonra, dosyayı orada bulmak SkyrimLauncher.exe, dizin Skyrim açın ve ardından iki kez sol fare düğmesi üzerine tıklayın. Eğer "Dosyalar" sekmesine tıklamanız gerekir ki iletişim kutusunu çalıştırın ve sonra da yakın zamanda sizin tarafınızdan yüklenen olaylar, damla listesinden seçim!

İşte "Skyrim" modayı nasıl ayarlanacağını var! Sadece oyuna başlamak zorunda ve moda bir parçası olduğunu onlar kılıç satışa sunulacak konumu, onun büyük expanses bak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.