BilgisayarlarYazılım

Bu ilginç: "Yandex" geçmişi silme nasıl

Herhangi bir arama motoru bir hafızası vardır. Yani, kullanıcıyı bırakır tüm istekleri "Geçmiş" bölümünde özel olarak belirlenmiş bir yerde saklanır. Bu durumda, bilgi sadece arama motorlarına sitesinde kayıtlı olan kullanıcılar açısından kaydedilir, yani kendi hesabım var. Benzer bir durum, başka şeylerin yanı sıra, aynı zamanda bir bilgi portalıdır popüler Rus servis Yandex ile olan e-posta sağlar. geçmişini kaydetmek - bu kullanışlı ve uygundur, ama bazen ondan kurtulmak için gerekli olur. Ve bunu nasıl, aşağıda tarif eder.

"Yandex" in geçmişini silmek nasıl

  • Daha önce de belirtildiği gibi, bir kullanıcının yaptığı aramada verilerin korunması sitede kayıtlı olduğunu koşuluyla mümkündür. Bu nedenle, yaptığımız ilk şey aramalar "Yandex" kaldırmaktır - Bir siteye gitmek ve biz onun kimlik bilgileri altında sisteminde olduğundan emin olmaktır.
  • Biz bölüm "Ayarlar" ziyaret etmeleri gereken alt kaldırma bilgileri gidin. Önümüzdeki takma adınızı gösteren ve "Çıkış" tıklayın, sağ üst köşede bulunabilir. "Ayarlar" bağlantısını fare ile bir kere tıklayın ve "Diğer Ayarlar" ı seçin.
  • "Arama ipuçları" - "Yandex" tarihi sitesinde sunulan son bloğunda olduğunu. Bu bölüme gidin.
  • Nasıl "Yandex" geçmişi silme? öğe "Temizle sorgu geçmişini" i seçin.

Bu bilgileri kaldırarak, daha önce ziyaret edildi siteyi görmek mümkün olmayacağını unutmayın (yani, bu listede gösterilmeyecektir zaman farklı renkte vurgulanmış).

geçmişini kaydetmek İptal

site "Yandex" kullanıcıları da kayıt fonksiyonu tarihini terk etmek seçeneği vardır. Bu şöyle yapılır:

  • nahodki sitesine gidin. yandex (standart hizmetler sitede arasında arama kutusuna bir sorgu olarak ifadesini yazın bulamazsınız);
  • girmek için giriş ve şifrenizi;
  • Açılan pencerede, ayrıca aynı adlı bağlantıyı tıklayarak, sorgu geçmişini kaldırmak, hem de tarihin bir kaydını tutabilirsiniz.

Eğer aynı bölümüne giderek ve uygun öğeyi seçerek kayda devam etmek istiyorum can unutmayınız.

Tarayıcı geçmişinizi silme "Yandex"

Daha sonra, yukarıda adı şirketten internette sörf yapmak için bir program kullanıyorsanız mutlaka ayrıca siteye ziyaretler hakkında bilgi kurtulmak için nasıl düşündü. Nasıl "Yandex" geçmişi silme?

1. tarayıcısını başlatın.

2. Taşı fare imlecini sağ üst köşesine.

3. üç yatay çizgiler şeklinde simgesini bulun ve tıklayın.

4. açılmış açılan menüden "Geçmiş" bölümünü bulun.

5. (böylece örneğin, o gün veya son hafta ve) daha önce görüntülenen sayfalar hakkında tam bilgi olarak tüm listeyi silmek ve isteğe bağlı olabilir.

Nasıl "Yandex" geçmişi silme? zaten geçtiğiniz için söz konusu sitelerde arama sonuçlarında vurgulanır istemiyorsanız, yapmanız gerekir önbelleği temizlemek tarayıcıda. Bunu yapmak için, ve kene öğe kaldırmak için düğmeye basmadan önce yukarıdaki adımların tümünü gerçekleştirmek "Önbelleği temizle."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.