IlişkilerCinsellik

Ilk öpücük, ya da ne kadar adam seni öpmek istediğini anlamak için?

İlk tarihleri, ilk öpücük - hepsi çok heyecan verici ve birçok soru ortaya çıkarmaktadır. Beklendiği gibi, soru, "Nasıl bir adam öpmek istediğini biliyorum", "daha iyi" ve "bunu nasıl, ilk tarihten eğer" en yaygın olanlarıdır nasıl. Öpüşme - öğrenmesi gereken bir sanattır ve bu iş deneyimi olmayan yapamaz.

İlk öpücük, nedir?

İlk öpücük - öptü hiç kadınların hayatında özellikle heyecan verici ve dokunaklı bir an. heyecan biraz kurtulmak için ve daha güvende hissetmek ve öpücük daha şehvetli yapmak sen ipuçlarını kullanabilirsiniz.

Bence adam seni öpmek istediğini anlamak için nasıl bilmiyorum? Birçok psikolog onun genel davranış ve hareketleri dikkat etmeleri önerilir. Bir adam dudaklar bakar ya ellerini ne yapacağını bilmiyorsanız, o zaman açıkça, bu sana dokunmak için büyük bir istek rankles. genç bir adam öpmek istiyorsa Çoğu zaman, o yapsın. Ne kadar çabuk Böyle deneyim ve ortak arzusu bağlıdır.

Tabii, öpmek güzel oldu istiyoruz. Sen teknolojiyi düşünmek gerekmez ve sadece dinlenmek ve eğlenmek gerekir. daha az deneyim, daha iyi öpücük. domates veya kendi eli ile eğitim bu konuda biraz yardımcı olabilir. Güzel genç adam ile deneyim kazanmak için daha iyidir.

Durum bir öpücük için geldi önemlidir. Adam seni öpmek istiyor ne olduğunu anlamak konusunda sürekli düşünceler, her şeyi bozabilir. Orada bir duraklama ve bir öpücük ... Ama sürpriz iptal edilmedi, nedenle bu an için beklemek gerekli olmadığı zaman Çoğu zaman, ilk öpücük, veda sırasında oluşur. Sen adamın dudaklarına bakıyor, özellikle eğer inisiyatif alabilir. Bu durumda, durumun alaka hakkında unutma. hevesli bundan hep genç adam, ama en azından sürpriz memnun etmedi iken öp.

Yine ilk öpücük karşılama olmalıdır. Uzun zamandır beklenen garip duraklama durumunda, genç adama, daha doğrusu onun gözlerinin içine bakmak. nefes hissedin. Bu noktada, onun elini tutup yavaşça yaklaşabilir. Hemen bir öpücük için hazır olduklarını anlayacaklardır. Büyük olasılıkla, bütün girişim, o devralacak ve yalnızca uzun hatırlar ilk öpücük keyfine varacaksınız.

İlk buluşmada bir öpücük

Duygularını ifade ve ortağı hissetmek öğrenmek içinde Hiç çekinmez.
Adam seni öpmek istediğini nasıl anlaşılacağı ile ilgili Düşünceler, sonrası için bırakın. Bu arada, bu sadece ilk buluşma için geçerlidir.

ilk buluşma öpücük günü sadece iki durumda da gerçekleşebilir: Bir adam sana kendini inisiyatif ya. Eğer pasif konum işgal etmeye alışık değilseniz, sizden hiçbir şey bağlı olduğu anlamına gelmez. Her zaman kontrol edebilir ve konuyu zorlayabilir. Aşırı saldırganlık ortağı beğenmezseniz Örneğin, her zaman onların hoşnutsuzluk gösterebilir. dudakların zar zor temas eden, böylece Ama bunun için, sadece biraz ondan, öpücük durdurmak için gerekli değildir.

Eğer bir erkeği öpmek istiyorum, ben bir şey düşünmek ve arzuların gerçekleşmesi daha alamadım. Günümüz dünyasında artık kötü tat bir işaretidir. Sadece birçok unutmayın Fransız öpücükleri , bir ilk buluşma için uygun olmayan gelecekteki toplantılara bırakın. İlk toplantıda, sizin için önemli adamı öpmek göstermektedir. O ilişkiyi devam etmek onayı bir tür savunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.