BilgisayarlarBilgi teknolojisi

BT departmanlarının? It Outsourcing Kullanılır modadır ...

Bugün bir ikilem iş sahibi: moda trendi ile kendi BT departmanına veya cazip kullanmak - BT dış kaynak. Ayrıca ilgili sorunu seçerseniz, şirket ile çalışma olumlu ve olumsuz yönlerini değerlendirmek için her şeyden önce önerilir.

iş verebilir iş,

Eğer, iş verebilir büyük ölçüde çalışanların görevi kolaylaştırabilir BT faaliyetleri. Harici bir organizasyon aşağıdaki hizmetleri sağlayabilir:

 • destek
 • Kılavuz personel
 • bütçe planlama
 • ağ Desteği
 • Yazılım Geliştirme
 • veri işleme
 • sunucu Yapılandırma
 • Ağ yönetimi şirketi
 • İş Süreçleri Otomasyonu

IT-şirketlerle işbirliği Olumlu yönleri

BT avantajları ne dış kaynak vardır? Üçüncü taraf BT hizmetleri yardımcı olabilir:

 1. işletim maliyetlerini azaltın. IT şirketlerinin uzmanlarının yardımıyla Kendini kolla ve bütçeden harcama bazı öğeleri silmek için mümkün olacaktır. eğitim için ödeme, prim, vergi ödemek zorunda değil ...
 2. yetkin profesyonellerin emrinde alın. abonelik hizmetleri için sözleşme imzalamak ve Microsoft sertifikaları, Cisco veya 1C ile profesyonellerin hizmetlerini kullanacaktır. Kural olarak, onlar çok daha profesyonel personel deneyimli, kürelerin çeşitli eser olarak bulunmaktadır. finans kuruluşları ve hastaneler ve imalat ve muhasebe ve hukuk büroları Bu.
 3. teknik hatalar kaçının. Sen yazılım veya donanım yükseltmeleri arayışı içinde acele gerekmez. Aksine, hatta çünkü kaydedebilir Bilişim şirketi kendi alanında son değişikliklerin farkındadır ve ihtiyacınız olan tüm programları günceller.

Bir şey korku?

Bir küçük işletme sahibi olarak, kesinlikle tüm küreleri kontrol etmek istiyorum. Ama bir şey diğer kişiyi güvenmek zorunda kalacaktır. Birçok BT somut yararları dış kaynak rağmen bunu yapmak için istekli değil. Yine de, bir üçüncü taraf örgütü işinizin inceliklerini kavramak gerekir, ancak tüm ihtiyaçlarını göremez. Bu nedenle, bazı hoş olmayan anlar rastlamak mümkündür

 1. yüklenici çalışanlarının Profesyonellik. BT bütün iş dayanır ve yüksek kaliteli hizmet gerçekten olması gerekir edilir. Aksi takdirde, çok riskli olabilir.
 2. Komple gizliliği. Dış BT personeli kontrolü düzenli bir daha zor olacaktır. Veri kendi sunucularında saklanır eğer daha iyi olurdu. Ve olmayan açıklama ilgili anlaşmayı imzalamak üzere unutma.
 3. Esnek olmayan BT çözüm. Sen organizasyon ile sözleşme imzaladı ve aksi seçilen yazılım için lisans yenilemek için kimse olacaktır, çünkü onunla işbirliği yapmaya zorlanmaktadır. Hemen esnek seçeneği daha iyidir, böylece kolayca kaçabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.