BilgisayarlarBilgi teknolojisi

Nasıl fare imlecini değiştirmek için?

Fare - biz imleci kontrol olan bir cihazdır. Ekranda her şeyi tekrarlamak, kullanıcı masaya taşır ve sensörler ibrenin pozisyonunu değiştirme hakkında bilgi iletir. görünümü imleç kullanan düzeni ile belirlenir , bir grafik arabirim mevcut an. Ben değiştirebilir miyim fare imlecini? beyaz ok - Muhtemelen genellikle üzerinde fark ettim. Ama bazen, örneğin, yükleme sırasında ve sonrasında, hem de diğer zamanlarda, bu değiştirir.

Ne imleci olur?

Windows'da bu eleman sisteminde oluşan işlemlerine bağlıdır görüntüleyin. İşte Fare imlecini nasıl değiştirileceğini gösteren bazı örnekler verilmiştir:

  • işlem gerçekleştirildiğinde, bir ok olduğu;
  • herhangi işlemleri gerçekleştirirken arka halkası etrafında döndüğü, bunun yanında görünen;
  • Eğer görüntülerle çalışıyorsanız, bu bir çapraz olabilir.

Değişim görünüm

Bu şema - fare işaretçisi olarak, görüntü toplamı farklı olabilir. Eğer aynı yerde değiştirebilirsiniz ayarlarında farklı sistem süreçlerine atanmış tüm seçenekleri vardır. kullanıcı daha bunun gibi olanlar durdurmak hakkına sahiptir. Sadece yeni bir masaüstü teması giderseniz imleç, orijinal görünümüne geri dönmek olacağını unutmayın. Belirli bir düzeni seçerken fare işaretçisi kayması izin vermek için gerekli değildir.

Böyle bir olasılık,. en şemasını nasıl değiştirileceğini görelim. Varsayılan «Windows Aero» olduğunu.

  1. orada "Fare" göreceksiniz, "Başlat", sonra "Denetim Masası" na gidin.
  2. Ayrıca, penceresi açılır, siz "İşaretçiler" sekmesini görecek.
  3. Bu bir var açılır listeyi, şimdiki düzeni standları hangi. Itibaren fare işaretçisinin görünümünü bağlı olacaktır. Burada başka bir şey seçebilirsiniz. düzeni kaldırmak için "Sil" düğmesini kullanın, ama bu sadece kullanıcı seçeneklerine de geçerlidir. Bu arada, çok uygundur daha ayrıntılı değişiklikler yapabilir.

Kendi imleçlerini oluşturun

Nasıl Windows için farenizin İşaretçiler yapmak için? Özel devreler sınırsız sayıda tutarak, bireysel temaları oluşturmak mümkündür.

  1. "Kur" doğru işaretçi bulun 2 kez fareyi tıklayın.
  2. Bilgisayarınız imleçler farklı türde kullanır klasörü açın. Statik içinde - animasyonlu görüntüler ve «cur» dan «ani» Genişleyen. Her şey «imleçler» adlı bir klasörde depolanır, grafik editörleri kendilerini internetten indirilen veya yapmak göstericiler için herhangi bir görüntü yer gereklidir! Bu dizin «Camları» yer almakta olup sürücü C yerleştirilir Sonra, bütün sistem devreleri kullanılabilir hale gelir.
  3. görselleri bul, onları seçin. değişim düğmesi adı "Kaydet" altında satışa sunulacak sonra, herhangi bir ad altında düzenini kaydetmek için dokunun ardından başkalarıyla eşit ona seçecektir. Her zaman "Varsayılan" tıklayarak orijinal ayarlarına geri dönebilirsiniz.

Bu arada, Windows 7 için fare işaretçileri ayarlamak ana menü aracılığıyla talep edebilirsiniz. Arama kutusuna "fare" menüyü açar, klavyeyi "Kazan" basın. Görüntülenen listede, imlecin görünümünü değiştirmek ve sonra üzerine tıklayın zorunda bağlantı bulmak. Şimdi bunu işaretçiler bilgisayar fare değiştirmenin ne kadar kolay olduğunu biliyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.