ÇirkinlikInşaat

Boyama için Fiberglas - ne olduğunu

dokunmamış, kağıt: Farklı bazlar üretilen boyanabilir duvar. mümkündür lekeleme ile sadece istenen renkler elde değil, aynı zamanda duvar kaplamaları, koruyucu özelliklerini geliştirmek için. Düzenlendi benzersiz ürünler - Boyama için fiberglas. en yakın onlarla tanışmak edelim.

bazlar için kireç karışımı, soda, fiberglas iplik olarak kullanılabilir silis kumu ve dolomit. Cam yüksek bir sıcaklığa ısıtılır, ve daha sonra, farklı kalınlık ve türde elyaf dışarı çekilir.

Bu tür kaplamalar, genellikle tek katmanlı. böylece mat, elmas, balıksırtı ve: Yüzey kabartması deseni üzerinde.

boyama için cam elyaf ek olarak, deformasyon ve elastik için kurulumu kolay dirençli olan, yangın direnci yüksek derecede. Fiberglas - Bir su geçirmez, dayanıklı ve kimyasal olarak nötr malzeme. ondan çözünürlükte sık yıkama fırçası dayanabilir. Onlar da sıva küçük çatlaklar kapatmak için bunları sağlayan yüksek yoğunluğa sahiptir.

Boyama için Cam duvar yaygın nedeni aşağıdaki özelliklerin yapımında kullanılır:

  • dayanıklılık;
  • yangın güvenliği;
  • Kalite kaplama.

Daha önce, bu malzemeler sadece halka açık yerlerde kullanılır. örgü, farklı doku vardı olarak Şimdi, daire ve özel evlerde kullanılmaktadır. Bunlar herhangi bir yüzey, hatta kapı, çekmeceler ve mobilya üzerine yapıştırabilirsiniz.

mat veya parlak - Boya duvar kaplamaları viskoz gerekir. Doku kağıdı mat aynı desen derinliğini vermek, parlak boya vurgulamak. Eğer bir çok kez, farklı renklerde olabilir boyanması, ancak birkaç kat üzerinden ince yapı ve küçük desenler düzeltti olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle, daha pratik yüksek kabartma satın almak.

Boyama için cam duvar 2 sınıfa ayrılır:

  • 1 sınıf. Bunlar düzgün yoğunluğu ve nodüller bileşikler elyaf olmaması ile karakterize edilir.
  • 2 notu. Bunlar, düşük kaliteli ham malzemelerden yapılır, yüzeyde buruşukluk ve düzensizlikleri bulunabilir. Bu tür kaplamalar duvar ucuzdur birinci sınıf vardır.

"Nasıl boya cam duvar tutkal?" - Sen sor. Basit teknolojisi. İlk olarak, duvar kaplı lateks astar nötr renk. Özel yapıştırıcı duvarı yerine duvar kağıdı uygulanır. yöntem ise konvansiyonel duvar kağıdı yapıştırma etiket ile aynıdır. Birkaç tavsiyeler:

  • Cam fiber hizalama desen için 5 cm bırakarak ağ halinde kesilir;
  • Duvar Kağıdı "butt" birleştirildi çekme ve yüzeyler ile gerçekleşir;
  • Artı kesti.

astarlanmış seyreltilmiş yapıştırıcı boya öncesi yüzey örtülmesi. Tabii boyama iki şekilde yapılabilir:

  1. Ortalama uygulaması. Renk dispersiyon üst karamel zemin olacaktır kalınlığında bir katman boya.
  2. özel armatürleri vasıtasıyla mürekkep uygulaması. Renk veya gölge silecek cihazlar. 2 uygula boya türlerini tonlarında hafif bir fark ile. Alt tabaka - akrilik boya, üst - mavi.

kapsama Bu tip en ünlü - Wellton Cam plastik. Bu aşınmaya dayanıklı madde ve boya kolay imal edilmiştir. Ancak pek çok diğer ince markalar vardır.

Boyama için fiberglas kullanarak - size mükemmel duvar kaplaması elde etmek istiyorsanız. Eğer rengini değiştirmek istediğiniz her zamankinden Ve eğer - bu zor olmayacak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.