Haber ve ToplumPolitika

Leonid Razvozzhaev: biyografi, fotoğraf, eşi aile

olaylara öncesinde Bolotnaya Meydanı, Leonid Razvozzhaeva ismi tanıdık küçüktüm. Ama protesto ve 2011-2012'de Rusya'nın başkenti sarsan ayaklanmalar dalgası, her yeri altüst ettiler. Geleneksel Of kamu figürü Leonid Razvozzhaev darbe planladığı, siyasi suçlunun dönüştü.

Ama ne kadar doğru iddialar onun tarafından yapılmış? Leonid Razvozzhayev Bolotnaya Meydanı'nda çatışmalarda yer almak olabilir mi? Ve biz bu adam hakkında ne biliyorsun?

Razvozzhaev Leonid: Biyografi ilk yılları

Gelecek halk figürü, 12 Haziran 1973 doğdu. Bu İrkutsk bölgesinde, Angarsk'tan oldu. İlk eğitim tüm nesneleri çeşitli her zaman favori egzersiz olmuştur itibaren okul numarası 4. başladı. Değil neden olmadan genç yaşta Leonid Razvozzhaev de boksu Angara bölümünde bir üyesiydi ve hatta yerel yarışmalarda gerçekleştirdi.

Okulu bıraktıktan sonra özel "gazoelektrosvarschik" elde etmek için meslek okuluna girdi. yerine mesleği geliştirmek için başlama Ama, kendi işinin açmaya karar verdi. Buna ek olarak, o gazetenin "Bağımsız İnceleme" 1993 yılında bir çıraklık başladı.

1997 yılında soygun davasında tanık olarak sorguya çekildi. Yani, belli Vyacheslav Skudenkova de o zaman bir servete mal saf kürk, 500 kapakları çalındı. O kadar özel gözükür mü? Ama 15 yıl sonra mesele yine açık ve ana şüpheli o olacak Leonid Razvozzhaev.

1998 yılında muhalefet hareketi Sol katıldı. Bu an gelecek eylemcilerin kaderi bir dönüm noktası olarak kabul edilir. o aksi yaparsanız Sonuçta, belki de onun kaderi çok farklı olurdu.

Moskova'ya Hareketli

2003 yılında Leonid Razvozzhaev Moskova'ya hareket etmeye karar verir. Başta, Rus Komünist Partisi milletvekili Ilya Ponomarev için bir sürücü olarak bir iş var. Ama yakında basit bir sürücünün pozisyonu ondan yorgun ve Leonid siyasette kendini denemek başladı.

İlk önemli zafer partisi "Anavatan" birimi içine girişi oldu. Resmi belgelere göre, o 2005 yılından 2007 çalıştı. Yol boyunca, Leonid Razvozzhaev Sol Cephe'nin baskısı tanıtımına üzerinde çalışmaya devam etti. Özellikle, 2004 yılında o hareketin "Gençlik Sol Cephe" kurucularından biri oldu.

2011 yılında Leonid Razvozzhayev ticaret ve hizmetlerin işçilerin Sendikası'nın başkanı olur. Ve Ekim 2012'de Sol'un elbette Kuruluna yol alır. Ne yazık ki, bu acı yenilgilerden bir dizi olayın ardından bundan sonra onun son zaferi oldu.

ihanet Öyküsü

Ekim başında 2012 yılında Rus TV kanalı "NTV" "- 2 bir protesto Anatomisi" adlı bir filmi yayınladı. Bu resim Rusya'nın başkenti huzursuzluk dalgası yükseltmek amacıyla dokunmuş arsa sırlarını ortaya çıkarır. Bu teorinin destek olarak, bandın yazarları kesin kanıt sundu - toplantıda kendisi, ülkenin üzerinde kaderin bir video.

Kahramanları Givi Targamadze, Mikhail Iashvili, Leonid Razvozzhaev haline Sergey Udaltsov. Hepsi Haziran 2012'de ikinci yarısında, Minsk'te gerçekleşen gizli toplantıda hazır bulundu.

Araştırmacı Komitesi'nin malzeme yönetimi yayınlanmasından sonra toplantının katılımcıları suçlamada bulundu. herkes filmlerin doğruluk inandığı ederken, polis hala Leonid Razvozzhaeva tutuklama emirleri vardı.

Ukrayna'ya Kaçış

İçişleri Bakanlığı özetleri göre , federal arananlar listesi 19 Ekim 2012 açıklandı Razvozzhaeva. Ama aktivist olayların bu dönüş öngörülen ve Ukrayna'ya kaçtı. Ama Ekim'de Rus başkentinde gerçekleşti bir muhalefet mitinginde, 20 kişi kaçak yakalandı edildiğini bildirmiştir.

O Kiev Yüksek Komiserliği'ne geldiğinde Böylece, sol güçlerin göre, Leonid Razvozzhaeva maskeli adamlar ele geçirildi. Ve bir gün sonra o yasadışı suçlandı Moskova, götürüldü. Iley Ponomarevym verdiği bilgilere göre, Leonid avukat hakkı inkar, Basmannıy Mahkemesi'nde aynı akşam kınadı.

Ancak kısa süre içerisinde Rus İçişleri Bakanlığı diğer bilgileri sağlamıştır. O Leonid tanıklık Ukrayna gümrük tarafından teyit edildiği, kendi başlarına Rusya'ya döndü iddia etti. Sonra İçişleri Bakanlığı'na gelerek bir itirafta bulundu.

kolluk tarafından basıncına Bildirimi

Kısa bir süre ağda Leonid Razvozzhaeva gözaltına sonra, o işkence yapıldığı kanıt yoktur. Sadece bu nedenle, o suçunu itiraf etti ve şimdi yeniden yargılama gerektirir. Ancak, 22 Ekim ona göre işkence izi vardır esir Anton Tsvetkov ziyaret ederek, dışarı bulamamıştır. Benzer açıklamalar tıp temsilcileri tarafından yapılmıştır. vücut üzerindeki araştırması, yaralanma ve çürükler göre Razvozzhaeva basitçe yok.

Oysa işkence ve aktivist kötüye söylentileri zaman zaman ağda ortaya çıktı. Ama Razvozzhaeva aynı anda değil kolluk kuvvetlerinin yasadışı eylemler hakkında herhangi bir resmi şikayet aldı.

cümle

Temmuz 2014'te, bir Moskova mahkemesi 4,5 yıl hapis Leonid Razvozzhaeva mahkum etti. Ayrıca, $ 150.000 Rus rublesi bir parasal ceza empoze edildi. Şu anda Yargılamanın yenilenmesi veya şartlı tahliye beklenmemektedir.

Leonid Razvozzhaev: Aile

aktivistin ailesi hakkında - Sonunda istediğim bir nokta da bahsetmek istiyorum. Leonid Razvozzhaev ve Yulia Smirnova mutlu bir aile vardı ve iki harika çocuğu vardır. kocasının suçlama onlar için ölümcül oldu.

Sonuçta, hatta karardan Julia sonra ve Leonid karıştığı inanamadım ihanetten. Ve o gitmiyordu o zaman kocası atma şeylerin mevcut düzeni değiştiremez rağmen.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.