FormasyonÖykü

Veronika Kravchuk: "iyilik inanın!"

tenisçi Konstantin Kravchuk Karı (dünya sıralamasında 185 numara) Veronica 23 yaşında. O zaten tanınmış model. Onaltı yaşında İlk çekim gerçekleşti. o birkaç ajansları için çalışan Günümüzde ek olarak, başarılı bir TV sunucusu olduğunu. Çocukken, Veronica Kravchuk biraz tenis oynadı. Şimdi kocası ile birlikte onlar, küçük bir kızı Havva artırıyorlar. - Veronica için bir ailedir hayatındaki en önemli şey.

kendine gel

Herkes Sibirya bilir - inatçı, güzel, arıza karakterlerin gerçek kaynağını. Bizim bugünkü kahraman bunun bir kanıtıdır. Veronika Kravchuk - TV sunucusu Şaşırtıcı Yaşamı. Fashion TV, Zengin Kulübü. Buna ek olarak, o - moda blogger, ünlü tenisçi ve bebeğin harika bir annenin eşi.

Veronika Kravchuk - büyük görünüyor zarif, çok parlak kız, Taze Modelleri modellik ajansı temsilcisi.

Bu çok ahenkli bir kişilik: sporla ilgilendiği, sağ yemek, sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek, o psikolojisi üzerine kitaplar okumayı seviyor. Veronika Kravchuk - Eğitimli bir adam. O, hala ayakta onların gelişimini izlerken değil, o bir kariyerinde ve hayatında başarılı olmak istiyor.

Genellikle gazeteciler ona bir soru sormak: "Kimler genç görünümünü korumak için mümkün olduğunca güzellik için tarifi nedir".

Ne Veronica o, tabii ki, bir profesyonel gibi, kendi yöntemlerine sahip olduğunu söylüyor. Ama güzellik kendisi asla kabul edilmektedir. kız bakımlı - evet, o bana katılıyor. Ve onun güzelliği kadar - Harici değil Veronica göre, herhangi bir kişinin ana güzelliği, ama içeride biri. Bu ile, o gülüyor diye şanslıydım. Ve görevin en önemli - kendisini kalmak.

planları

haklı yaptığı başarılı bir adam düşünün, Novosibirsk başlayan başkent Veronika Kravchuk, biyografisi içinde iyi bir kariyer yapılmış olması. planları - Mezun ve Gazetecilik Fakültesi'ne kaydını yaptırmak üzere.

Kariyerinin devamı Veronica bu zor meslekte tam görür. O ciddi konulara kapsayacak bir programı oluşturmak istiyor. Yakında Veronica Prag'da televizyon gazeteciliğinin Yüksek Okulu'nda incelemeyi planladığını ve gelecekte bir iş açmak için.

Zaman Yönetimi

bir röportajda, o, aktif bir yaşam nasıl başardığını ortaya ve her zaman var. zamanının uygun organizasyonunda tüm madde. Veronica doğru uğraşmak zorunda eserleri dağıtmak için, gün planı öğrendi. O kitapta "Zaman Yönetimi" J .. Margenshteyn yardımcı oldu.

Bazen bir kız, diş fırçalama kadar dikkate tüm yol alarak, saat ve hatta dakika güne boya ertesi gün bir listesini yapmak zorundadır. Ama tabii ki, herhangi bir mücbir tabi değildir.

Eğer kafasında önemli bir toplantıda, Veronica parşömenler listenizin yapacaksanız. Hep buna bağlı olmayan üç kendi tümüyle bağlı sınıfları, ve üç tane var. Örneğin, o toplantıya gelecek ve kaynak geç. Tüm planınız Çöken. Veronica Bu faktörleri hesaba alır ve bir rut onu dışarı çaldı vermedi birinin yanlışlıkla bir yedeği oluşturur.

aile

Onun gelecekteki kocası Veronica, Novosibirsk Devlet Üniversitesi belgelerini geçtikten zaman, onun Moskova podruge- Tenisçide kalmaya geldi buluştu. ona dostlara destek gitti kavgalar, birinde, Konstantin ile bir araya geldi. yazışmalar bir sürü sonra onları karı koca haline geldi. Profesyonel bir sporcunun hayatının arkadaşı olmak - Veronica bu büyük sorumluluk olduğunu fark eder.

Ama o, iyi bir ruh halinde her zaman, zor durumlarla baş etmeye çalışır diye sever onu yapar. Bütün bunlar o senin sevilen birine vermeye çalışır, enerjisini verir.

Onun küçük kızı Veronica Bir alt kutu olarak duygularını ifade ve istediği sağlar. Bu nasıl davranacağını kızı açıklayan, tabii ki, bu içgüdü, içsel doğasını bastırmak değil.

iyilik inanın!

Veronica insanlar hiç gerçek değerlere gelip inanmaktadır. O tür, dürüst, başkalarına sevgi, umut ve iyi duygular vermek için öğrenmek, her şey dürüst olmak istiyor.

Bir her zaman kendilerini olmalıdır. başkası gibi olmak aramayın. Hepimiz, benzersiz Veronica anımsatır. Herkes ne için sevinelim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.