SağlıkMüstahzarlar

Hamilelik sırasında ilaç "Theraflu"

"TeraFlu" başlıklı İlaç SARS durumunu kolaylaştırmak için tasarlanmış etkili bir araç olarak başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bu ilaç ayrıca çeşitli işlevleri yerine getirir: bu, soğuk azaltır vücut ısısını normalleştirir ve ağrıyı hafifletir. bu avantajların ışığında, ilaç "Theraflu" çoğu insanı seçer olduğunu. Hastaların çoğunluğu ilaç korkmadan alınabilir eğer bunun için tercih öncekiyle aynı zamanda, daha sonra hamile kadınlar çok dikkatli düşünmek gerekir.

Yani, hamilelik sırasında ilaç, "Theraflu" almak mümkün mü? Bu bu makalede ayrıntılı bir yanıt alırsınız ana sorudur.

bileşim ve türün Theraflu 'uyuşturucu

ilaç, aşağıdaki bileşenlerden oluşur: parasetamol, feniramin, fenilefrin, ve C vitamini bu doz kaşe olarak paketlenmiş tabletler ve bir toz formunda elde edilir. Onun gibileri de vardır - ilaçlar "Theraflu ekstra", C vitamini içermez

Hamile kadınlar için "Theraflu" mümkün mü?

Ne yazık ki, viral enfeksiyonlar, soğuk mevsiminde oldukça yaygındır. Onları gücü her kişinin sağlığını zayıflatmak için ve hamile kadınlar bir istisna vardır. vücut hastalığı etkilenmez özellikle önemlidir zaman gelecek anneler için kurtarmak için.

İlacın özelliklerini açıklayan talimatlarına bakın. böylece onun gelecekteki anne alarak son derece istenmeyen bir - Açıkça "Theraflu" ilaç gebelik boyunca belirtiyor. ilaç doktor atadı Ancak, tam bir kür onsuz mümkün olmadığı anlamına gelir.

Uygun seviyede durumu kontrol ve olumsuz sonuçları önlemek mümkün olacaktır doktorlara güvenmek gereklidir. Ancak, anne ve doğmamış bebeğin sağlığına zarar vermeden herhangi soğuk algınlığı tedavi diğer ilaçlar olduğunu akılda tutulmalıdır.

Bunun olması durumunda gebelik sırasında ilaç "Theraflu" Henüz bilinen değil

Bir kadının hamileliği hakkında bilmek ve soğuk algınlığı tedavisinde aracı "soğuk çare" alır etmediğini oluyor. Bu durumda - sinir, panik ve umutsuzluk olma. Sizin depresif duygudurum ilacın alımı daha fetusun sağlığı üzerinde çok daha olumsuz bir etkisi olabilir. Sadece olay hakkında doktorunuza bildirmeniz gerekir, o da yargıya varacak.

İnanın erken hamilelikte ilaç "soğuk çözüm" ün tek doz herkes sağlıklı bebek sahibi alıkoymadı. Önemli olan - hamile bir kadın izni olmadan bu ilacı almamalıdır: daha uzmanların önerilerine güvenir gereklidir.

İlaç "Theraflu" Emzirme: Bu kaçınmak benimsemek ya da daha iyi mümkün mü?

Bu nokta da kontrendikasyonlar bölümünde ilaca ek açıklama kayıtlı. alarak emzirme sırasında "Theraflu" tamamen şüphesiz, etkisiz olduğu olduğu gerçeğine rağmen, vazgeçmek gereklidir.

Akılda tutulmalıdır: hamilelik veya emzirme döneminde "Theraflu" fon alma sonucunda, kadın daha sık çarpıntısı ve basınç yükselmesi olabilir. Çünkü onun kullanım da sağlık ve anne ve bebek üzerinde silinmez bir iz bırakacak şiddetli alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Ayrıca, temel bileşen "TeraFlu" Preparat - çünkü asetaminofen - bir araç karaciğer ve gastrointestinal sistem için tehlikelidir. hiçbiri, kontrolsüz alma ilaç "soğuk çare" olsaydı bile Ve onların beklenmedik gelişmeyi provoke edecek.

onun verimliliği rağmen "Theraflu" araçlarının düzenli alımını, görebileceğiniz gibi, hamile kadınlar için son derece istenmeyen bir durumdur. Eğer sevgili kendi sağlıklarını ve doğmamış bebeğin özellikle hayatını tutarsan, onun yetkisiz kullanımı vazgeçmek. doktoru önerir Aynı durumda, haklı ölçüde, onunla konuşmak ve diğer yollarla tedavi olasılığı olup olmadığı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.