OtomobilArabalar

BMW M5 E39 - Beşinci dizi parlak temsili

BMW M5 E39 - Bir araba, beşinci serinin üreticisi tanınmış temsilcisidir. İlk nesil, yaklaşık 35 yıl önce modeli tanıtıldı BMW E12.

öykü

Üretici, yeni ürün, başarılı oldu satın alınan ve kolayca otomotiv pazarında diğer popüler modellerle rekabet edebilecek sağlamak için çaba maksimum miktarı koydu. BMW M5 E39 O zamanlar iyi teknoloji somutlaşan edildi. Ve onlar hala otomotiv sektöründe alakalı, söylenmesi gerekir. 520 E39 - Birkaç yıl galası sonra, Grup gelişmiş otomobilin kaputunun altında yüklendiği bir dört silindirli motor yayınladı. Bir süre sonra yayın mükemmel bir kapasiteye geliştirilen 525 E39, modifikasyonlarına geldi.

teknik donanım

Karakteristik BMW M5 E39 bu araba neredeyse mükemmel olduğunu açıkça yapar. 4941 cc onun motorun hacmi. cm'dir. beygir gücü cinsinden ölçülen güç, onun endeksi 500/3800 devir olduğu, 400. Tork da teşvik edilmektedir ulaşır. arabanın yüzlerce Bu göstergelerin ile beş saniye biraz daha hızlanır. V8 motor uzunlamasına önünde yer almaktadır. Ayrıca değer belirterek, ve yakıt enjeksiyonu dağıttı. Bu arada, tank hacmi 70 litredir. 9.8 litrelik bir ortalama geçirdi - kentinde 100 kilometre biz yolda dikkate trafik alırsak, bu rakam neredeyse 2.5 kat azaldı, benzin yaklaşık 21 litre alır. "Yüz" de kombine döngüsünde yaklaşık 14 litre alır. Her şey ve BMW M5 E39 birinci modifikasyonunu vardır. Özellikler genellikle bile en zorlu sürücüyü tatmin edebilir. kafa karıştırıcı olabilir, sadece negatif - şehirde bir oranda yakıt tüketimidir. Ama her bir araç sakıncaları vardır unutmayın.

operasyonun kolaylığı

Alman otomobil daima kullanım kolaylığı ile ünlü olmuştur. BMW M5 E39 direksiyonuna oturan adam maksimum konfor ve ne olursa olsun rahatsızlık mutlak yokluğunu hisseder. Bu arada, bu model, alüminyum asılı kullanıldı makineler, bir dizi ilk. İşte bu mükemmel yol tutuşu ve yüksek dayanıklılık sağlar. güçlü bir konfor ve ek olarak kalite çalışma merkezi ölçüde etkilemektedir. Bu bağlamda, Alman üretici de bile birkaç saat ara vermeden direksiyonda geçirdiği çünkü, sürücü veya yolcu arka durumunu etkilemez başardı. Arkasında, bu unutulmamalıdır, o da olmak çok rahat: rahat üç yetişkin karşılamak için yeterli alan yoktur.

yapılandırma özellikleri

BMW M5 E39 - kendi özelliklerine sahip bir araba ve onlar söylenmelidir. Örneğin, güncellenmiş motorlar gaz dağıtım tamamen benzersiz sistemi kurdu. Ayrıca, üretici otomatik ısıtmalı direksiyon, aynalar, koltuk sağlanır ve koltuk pozisyonu debug edilebilir. El bu işlevleri yapılandırmak için gerekli olmadığını belirtmek gerekir. Örneğin, dış ayna ısıtma dış sıcaklık kadar düşükse otomatik olarak açılır. Kendilerini düzeltilmiş yoğunluk için vücut uyumu ile (bir kaza durumunda) hava yastıkları ve emniyet kemerleri vardır. Süspansiyon "Önceden yüklenmiş" bir buçuk santimetre özel yaylar ile donatılmıştır. Ayrıca, oldukça güçlü amortisörler olduğunu. Ve son olarak, tüm koltuklar kesinlikle herhangi konumu özelleştirmek için izin ayarlanabilir yanal destek var. Yani bu araba konfor açısından gerçekten iyidir. Ancak, çok başka olduğu gibi.

mükemmellik

BMW M5 E39 Tuning - sürekli onun "demir at" geliştirmek isteyenler için bir meslektir. Ben gibi gelişmeler bir zorunluluk olmayacak şekilde bu araba neredeyse her şey var olduğunu söylemek istiyorum. Ama yine de bir şey, dikkate birkaç ayarlama seçenekleri iyileştirmek istiyorsak. Örneğin, bazı otomobilinize daha şık bir görünüm vermek ve tampon değiştirmek istiyorum. Bu amaçlar için, iyi bir seçim M5 görünüm versiyonu olacaktır. Böyle tampon yaklaşık 7000 ruble maliyeti. Birçok süspansiyon yerine karar. Bazı tavsiye ismi Weitec altında şirkete yakından bakmak için. Sahibi artırmak veya biraz daha düşük arabasını istediği olmasına bağlı olarak, gerekli boyut alacak. Aracınızın daha agresif yapmak isterseniz, hava alımını ayarlayabilirsiniz. Ve son olarak, optik hakkında birkaç kelime. Aynı zamanda oldukça sık ayarlanır ve en yaygın seçenek lambaları ksenon mesafesindedir. Gerçekten sağlam görünüyor.

Bu hikayenin sonunda ancak makinenin fiyatı hakkında birkaç söz söylemek mümkün değil. Rusya'da Bugün bu araba bulmak oldukça zordur. Ancak bunların çoğu mükemmel durumda, bazıları sunan ikinci el araba satın almak, ben söylemeliyim. yaklaşık 600 bin ruble - Fiyatı çok büyük ve bu tür göstergelerle bir araba için değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.