ModaGiysi

Nasıl kendi elleriyle çocuk Noel kostümleri yapmak için?

Tabii ki, satın alabilirsiniz çocuk kostümleri mağazalarında karnaval için veya dikiş için profesyonellere açmak ve çocuklarının bir festival görüntü için sessiz ol. Sadece zarif bir şey bir "halef" koyabilirsiniz. Aslında, bu çağdaş ebeveynler zaman çünkü, bu yüzden daha sık yapmak - sıkıntısı! Ama çok daha ilginç ellerinde, kendi ayrıntısına kadar düşünme ve benzersiz bir şey sonuçlanan bir çocuk Noel kostüm oluşturun.

Bir yılbaşı elbise ve yapım düzenlemeleri için aksesuar satın (gerekirse) için zaman tanımak için tatil öncesinde, ilerlemek için ihtiyaç işleri yapıyorlar. Herhangi özel deposunda olabilir gerekli dokuyu al ve internette bazı ilginç desenler vardır.

Şimdi dikiş başlayabilir. Çocuklar için karnaval kostüm detayları ile aşırı değil, rahat olması gerektiğini unutmayın, çocuk için tehlikeli değildir. anaokulu çocuk çocuk matine üzerinde dans ve aktif hareket etmek zorunda kalacak. Çocuk Noel "oluşturmak" için kendi elleriyle kostüm, pahalı malzeme ve aksesuar satın almak gerekmez. Sen akıllı olmak ve kolayca el altında malzemelerini dağıtmak olabilir.

karnaval elbise için mükemmel baz kukuleta ile uygun olacaktır. ayrıntılarını dikin taklit kürk veya peluş, süslü elbise ayı, tavşan, kurt, tilki içinde bu giyim gündelik öğeyi dönecek. Bu çocukların huzurunda kendi elleriyle çocuklar için Noel kostüm yapmak çok ilginçtir, o zaman hayal göstermek ve ortak çalışmaların yapılması öğreneceksiniz.

Kostümler korsan ya da Hint - favori çocuk erkekler için yılbaşı kostümleri yaş 5-6 yıl. Eski kot dengesiz alınan diz altında kırpılmış böyle bir görüntü oluşturmak için, onlar renkli yamalar dikti. Sonra yelek koymak ve beline sıkışmış geniş bant olmalı bir oyuncak tabanca ve / veya bıçakla. siyah bandana ve dar - kafasına gözüne bandaj (iyi veya bir gözü). saldırmak için hazırlanan korsan!

"Kızılderililer" tüyler gerçek Headdress üzerinde olması arzu edilir, ancak kağıt ile yapabilirsiniz. bu kıyafetleri Önemli - "muharebe" Hint boyama. Ve kıyafeti bile burlap çapraz bağlı olabilir (tabii ki, önceden yıkanmış)! Amacıyla kendi hatlarını daire, daha sonra kolayca bez pantolon ve bir tişört çocuğun konabilir, desenlerle acı ve kesmemeye "boş". Sonra sadece tüm ayrıntıları yapmak gerekir. Bu arada, dikişler en doğru olmayabilir - bu görüntü bile daha renkli hale getirecek! Evet! Bir yay ve okları ve müdahale etmeyin.

çocuklar var Evde, öğeler, takı, tekstil, maskeler, her türlü koyacağız özel bir kutu (iyi, sepet / kutu), tutmak mümkündür. Bu "hazine" ile değil gerekli gizmos arayışı içinde savurma, kendi elleriyle çocuk Noel kostüm "üretme". O yıl boyunca yeni öğeler bu doldurulması için bir kural yapmalıdır. Faydalı çeşitli düğmeler, kalemler, döngüler, halatlar, örgü, bir zımba, boncuk, konfeti, whatman şapkalar,.

Noel ve Yeni Yıl kutlama havası açılması planlanıyor ise, kendi elleriyle çocuklara mümkün yılbaşı kostümleri kendi özgün özellikleri tamamlayan eski şeylerin dışında yapmaktır. Örneğin, keçeli kalem süslemek için basitçe, eski spor ceket ve pantolon kullanmak onlara orijinal bir şey (kar taneleri, renkli pompons) dikmek, ya da. rahat, ucuz kıyafet alın. çocuk gözyaşı veya kirli eğreti kıyafeti olacaksa, o pişmanlık yok atmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.