HobiDikiş

Desen kalem etek. Gerçek bir hanımefendi gibi hisset

kalem etek - Kuşkusuz bu, pratik, çok yönlü ve şık şeyler olmazdı soyunma odasında bir kadın yoktur. Bu dünya podyumlarda giden bir yıl değil ofis bayan milyonlarca kalpleri kazanır ve erkekler onlardan sonra dönüp yapar. Bugün bir inşa öğreneceksiniz desen kalem etek, ama önce biraz tarih.

giysi kökeni üzerinde hala savunuyorlar. Bazı kalem etek iffetli Doğu ile bize gelen söylüyorlar. Yerel bayanlar o zaman sadece küçük adımlar yapmak mümkün olduğu uzun ve çok sıkı elbiseler, giydi. Diğerleri etek için moda bitişik ince uzun kesilmiş Koko Shanel ve onun dünyaca ünlü "küçük siyah elbise" sayesinde ortaya savunuyorlar.

Birinci ve mevcut desen kalem etek geçen yüzyılın 40'lı Christian Dior tarafından yaratıldı. Onun sayesinde, giysi bu parça dolap bağımsız bir unsur haline gelmiştir ve sıkıca ofis kıyafet kurallarına iyice yerleşmiştir.

Böyle büyük bir kalem etek popüler olmasının nedeni bu vurgulayarak, neredeyse her şekil için uygun olmasıdır ince bacaklar, kadınca kalça ve tüm gereksiz gizleme. Özellikle bu başarır yüksek bel ile kalem etek çok basit inşaat kalıptır.

Desenler kalem etek artık herhangi dergide bulunabilir ve bir figür özelliklerine dayalı, kendi çizebilirsiniz. temelleri için bir almak oldukça mümkündür düz etek. Farklılıklar yerine sadece iki küçük veya olacaktır. İlk olarak, yan dikiş kalem etek boyunca hafifçe konik olmalıdır. Ve ikinci olarak, yeni satın alma hareketi aşağı tutulmazsa için yine de benzersiz zarif yürüyüşü sağlanması, yuvaların oluşumunda ödenek ayrılmak veya arka kısmında kesmek için gereklidir.

Biz ön ve arka bir ayrılık ile başlar. Örneğin, gerek gömleğin yapmak sırtın orta çizgisine aşağı bu değeri çiziliyor. 60 cm uzunluğunda 40-ölçer. Ayrıca kenar panellerinin her birinin orta kısmına flört ve veri noktaları boyunca yatay bir çizgi çizmek için 10 santimetre erteleme. Yarım santimetre kadar ertelendi yan kesikler boyunca bir daralma derecesinin belirlenmesi.

Daha sonra dilimler Coquette geçmesi, ön ve arka kısımlarında, dart oluşturulması. tek yönlü bir bağlantı kat olacak nerede, öngörüyoruz. Ama desen kalem etek bir kemer olmadan eksik olurdu. Ve biz bel çevresi dayalı da bir özelliği var.

Şimdi dikiş paylarını yanı sıra fermuar ayağını bırakmak unutmayın, tüm ayrıntıları kesip gerekiyor. Biz yukarıdan aşağıya doğru sırayla işleme koyarız: dart, tack kemerini diker. Bu aşamada bir etek üzerinde denemek ve doğru şekilde oturur emin olmak için daha iyidir. kaldırıldı kadar, biz Sause yeni giysiler ihtiyaç nasıl kesin olarak belirler.

Öğütmek yan kenarlara, bir bağlantı elemanı ve eteğin spline oluşturan, üst tedavi. Ancak o zaman ve Hemming dibini eğilir - bu elle yapmak en iyisidir. düğmeler ve bunun için bir deliğe dikin. Nihai takılmasını gerçekleştirmek. desen kalem etek doğru yapılmış, sonuç biz şey üzerinde oturan mükemmel bir rakam olsun gerektiğidir.

Bu her yere gidebilir: iş yerinde, kafede arkadaşlarıyla veya genç bir erkekle sinemaya. Önemli olan - gerçek bir kadın gibi hissetmek. Ve böyle bir yeni şey, bir kalem etek gibi, çok kolay!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.