Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Neden uyuşturucu hayal? Biz öğrenin!

Bazen bir insan bir rüya görür, gerçek hikayeler hayatta meydana olanlara çok benzer. Bazen çok garip bir gece olaylara tanık olur. Geleneğe göre, uyuduktan sonra insanlar hemen tercüman her türlü yardım çağırın. Aynı sembolün önerilen yorumların bazen önemli ölçüde farklıdır.

Belki yorgun

Peki, uyuşturucu rüyalar? Gerçek hayatta güçlü araçlarının alımı hiçbir ilişkisi olan bir adam, böyle bir vizyon aşırı bir işareti olabilir yorgunluk, kronik stres ve duygusal gerginlik hali. ilaçların düzenli veya dönemsel kullanım varsa, uyku sadece düşünme devamıdır. gerçek hayatta sosyal dekolmanı güçlü sembolü ve toplum üzerindeki olumsuz etkisi olduğu için genellikle görme, iyi bir şey vaat etmez.

Kitap Black Magic Rüya

kara büyü tercüman göre, bir rüya insanda karanlık güçlerin etkisi anlatır. Bu arsa da, kişi de etkisi altında olduğunu göstermektedir zayıf enerji potansiyeli konu takılar ve büyülü gücün diğer benzer etkileri olduğu sahiptir. Ayrıca, güç ve genel yorgunluk kaybı bir işaretidir.

Neden uyuşturucu hayal? bilinçaltına psikolog Meneghetti yorumlanması, ve bir iç kaynak bulmak için ezici bir arzu göre.

Hücresel düzeyde kişi yeterli enerji olmadığı gerçeğine ve o onun aktivasyonu için her derde deva bulmaya çalışır - güçlü maddeler bakın. rüyada uyuşturucu kullanmak için - anne karnında sanki, öfori, gevşeme, barış ve güvenlik durumuna kalmak arzusu. gevşeme yöntemleri için arama. Ve uyku olgunlaşmamış bir işaretidir. Hayatta şey insanlar coşku içine daldırma baskısı kurtulmaya çalışırken, çok fazla baskı var.

Rüya Yorumlama yirmi birinci yüzyıl

Neden bizzat uyuyan bir ilacın rüya mı? 21. yüzyılın tercüman göre, görme gibi toplumda koşulsuz otoriter konumda bahseder. sözler başkalarına zenginlik getiren - şey engelledi alımı edin. Rüyada görülen zaman bir ortak olarak, uyuşturucu, bu hataların yaklaşan dönemini gösterir çatışmaları bile yakın arkadaşları ile mümkündür. Bir kişi bir aracı olduğunu hayal ise, bir ailenin hastalık, iç çevredeki kullanıcı zayıf hissediyor habercisi. Duman rüya çim - bir ortak hayal kırıklığı, evli bayanlar için - sebebiyle kendi arzularına ailesiyle çatışma söz veriyorum. Rüya gibi bir adam kişisel hırsları ile ilgili mesleki faaliyetlerde sorun portends.

uyuşturucu

Ne rüya ilaç almaya? Lofa psikolog böyle bir vizyon hayatında yasağı sembolüdür inanmaktadır. Büyük önem deneyimleri olduğunu benzer bir vizyon sırasında bir kişinin deneyimler.

Bunun için mahkum rüya ise uyuşturucu bağımlılığı, gerçek hayatta yasağı ortamı oluşmuş demektir. Euphoria ve güçlü bir alıcı araçlar sevinci, insanlarla eğlenceli akrabaları o rahat değil hisseden bir durumda bir kişi yardım etmeye çalışıyor demektir. Suçüstü yakalandı - İç korku ve zayıf iradeli gerçekliği kararı tezahürlerinin kamuoyu. Genellikle bu tür vizyonlar mahcup içinde.

hide zayıflığı

Neden uyuşturucu gizleme rüya mı? Belki kişi kendi zayıflıklarını saklamaya çalışıyor. Bazen gizli onun tutar olanların o hayal gibi olur sağlığını. Ezoterik Rüya Yorumlama yorumlanması başka bir sürümü - gerçekte bir adam dikkatle kendi zayıflıklarını gizlemek istiyor. Belki maddeden mutlaka, gerçekten de oldukça psiko-duygusal ilişkinin farklı bir tür vardır.

Alış ve satış

Neden uyuşturucu hayal? Birisi anlar ve olursa tercüman Koleksiyonu'ndan bilgiye göre, uyuyan macera veya şüpheli işlem katılan bir ihtimaldir. Bu vizyon da kötü şirketi şüpheli tanıdıkları olumsuz etkilerini vaat ediyor. Eğer uyuşturucu kaçakçılığına karşı savaşan bir adam hayal ise, iyi ciddi işinde şans, kar habercisidir büyük işlem.

Eğer aile üyeleri ya da yakın yardımcısının birisi güçlü maddelerin etkisi altında düştüğünü hayal, uyuyan korumak ve o kişiyle irtibatı kaybetmemek için bir girişim yapmak için kesinlikle gereklidir.

Sonuç

Şimdi ilaçları rüyasında ne anlıyoruz. tüm farklı şekilleri - üçüncü bir tarafın kaybolan bir çizgi ve müdahale kötü etki vardır. Bu vizyon sahtekarlığı önlemek için insanlar ile ilgili olarak dikkatli olmalıdır sonra mali işlemler, mal ve edinimi her türlü çok dikkatli olun sözleşme.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.