GüzellikSaç

Biz bile koto belli kuralları olduğunu sanmıyorum aynı anda, sadece içgüdüyle bazı şeyler podmyshki.Chasto tıraş nasıl

Genellikle aynı anda biz bile bunu yapmak için belirli kuralları olduğunu sanmıyorum, sadece içgüdüyle bazı şeyler yapıyorlar. Örneğin, hiç düzgün yön makinesi ve ne sıklıkta yapılmalıdır götürmek hangi Koltuk altın, tıraş konusunda düşündüm. Ama insanlar bazı ipuçları kullanma fırsatı, hayat çok daha basit ve daha kolay olacağı gerçeği hakkında düşünmüyordu.

Eğer birkaç ipucu kullanın, örneğin, Koltukaltı tıraş nasıl, belki de bu alanda tahriş ve fazla tüylenme önlemek için.

erkek ve kadınlar için tıraş kurallarına hiçbir önyargı olanlar ve diğerleri için olduğu gibi büyük bir sonuç elde etmek önemlidir, ayrı ayrı bulunmaktadır.

koltukaltı iyi Traş yerine krem kullanmak tıraş köpüğü. Hassas ciltler için ya da anti-inflamatuar bileşenlerin ilavesi ile bir krem seçilmesi tercih edilir. Bu gereksiz cilt tahrişleri önlemeye yardımcı olabilir ve daha iyi olacak nemlendirme.

Cilt koltukaltı makinesi bıçak keskin olmalı ki, özel ve hassas bir bölge olarak kabul edilir ve unutmayın bıçakların daha çok sayıda - daha iyi (en az 2). daha az iltihap ve kuruluk - Bu cilt ile temasında bıçakların sayısını azaltır.

Koltukaltı bölgesine erişimi maksimize etmek için, yukarı elini kaldırıp önce biraz almak gerekir.

Genellikle büyümenin yönünde tüylerini traş önerilir, ancak mükemmel etkiyi alamadım. Eğer saç büyümesine karşı tıraş, hala tıraş enkaz değildir ve kalan kökler görünmez - Bu her kadının aradığı sonucudur. Ancak, bu sonuçları - Eğer çok hassas bir cildiniz varsa tahriş ve iltihap, bu nedenle, doğru onların koltuk altlarını traş etmek en iyisidir.

cilt düzgün koltukaltı hale geldikten sonra, hijyen ürünleri (sabun veya olmadan, su ile krem kalıntılarını yıkama , duş jeli) bir havlu ile daha sonra kuru Bu alanda iyi ve kalın, nemlendirici krem papatya ekstraktı veya aloe daha da geçerlidir. Eğer alkol deodorantlar kullanmaya alışkın, bunun nedeni, tıraş sonrası bir süre sonra bunları kullanmak en iyisidir Alkol cildi tahriş ediyor.

Temel kişisel hijyen yaptığınızda, genellikle bazen hoş olmayan tahriş ve iltihap kurtaracak rağmen düzgün, Koltukaltı tıraş konusunda düşünmüyor.

Buna ek olarak, sizin tıraş nasıl nasıl başınızı tıraş ve nasıl kel kafalı bakımı için: koltukaltı, erkekler genellikle söz konusu ilgileniyor. Modern erkekler her şeyde mükemmel olmaya çalışıyorum çünkü Aslında, bu, oldukça sıcak bir konudur.

Eğer kesik ve çizikler olmadan onun kusursuz pırıl pırıl kel kafasını sevdiği kadını, etkilemek istiyorsanız Değerli erkekler, daha sonra uyan! ilk şey, onun kel kafası için bir adam bakmakta anlaşılması gerektiğini, bu durumda odaklanma ve konsantrasyon içinde. Yanlış bir hareket - ve bugün bir şapka giymek zorunda.

Sonra makinede karar vermeniz gerekir. Bu, tüm cilt tipi ve alışkanlıkları bağlıdır. Eğer bir elektrikli ustura ile tıraş tercih ediyorsanız - Kendini değiştirmeyin. Ama (tek kullanımlık çıkarılabilir bıçak kullanmak en iyisidir) Herhangi traş bıçağı araçları keskin olmalı, hatırlıyorum.

Sonra, başını tıraş için cilt koymak gerekir onlar en cilt tipinize uygun ve anti-inflamatuar bileşenlerden oluşur var demektir.

Erkekler sağ saç köklerinin bırakılır ve cilt daha pürüzsüz görünür, saç büyümesine karşı kel kafasını tıraş tercih ederler.

Tıraş sonra ılık su ile saç ve tıraş kalıntıları durulayın kuru bir havlu ile silin. adam kafa derisi yağlı krem yağlamak tavsiyelerde yararsız olmakla derilerinin güzelliği ile ilgilenen birisi hala, sonra veri tahtası kullanın.

Şimdi kolaylıkla gizemli kel bakımlı kadın kalbini cezalandırmak olabilir.

bir tarih için bir adamın hazırlanmasında son adımı, nasıl bıyığı ve sakalı traş etmek. Nasıl bıyık (en azından onlar öyle düşünüyorum) Tüm adam tanımıyorum tıraş, ancak tüm yaşamda farklı dönüşmeyebileceği.

Ön tıraş, yeni makinede bıçağı değiştirmek veya bir defalık makinesini kullanmak. bıyık alanına jel veya tıraş köpük uygulanır.

Sonra, dikkatle, yavaşça saç büyümesi için makineyi geçirin. Eğer biraz şeklini ayarlamak istiyorsanız, bu tıraş bir çok neden en iyisidir. traş edildikten sonra, bir nemlendirici ya da tıraş sonra herhangi bir maddeyi uygulamak - görünür will hide cilt üzerinde tahriş.

Artık kurallar ve düzenlemeler mükemmel durumda bıyık, baş ve koltukaltı getirmek için var olduğunu bilecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.