Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Siyah Mass": yorumlar, arsa, aktörler ve rolleri

2015 yılında stüdyo "Warner Brothers" "Karayip Korsanları" hayranları onun için oldukça alışılmadık bir şekilde Dzhonni Deppa görebildik filmi "Kara Kitle" yayınladı. Aktör adında bir gangster rol oynar Uayti Baldzher.

Filmin 2015 "Kara Kitle" hakkında bilgi

Eylül 2015'te filmi "Kara Kitle" nin dünya prömiyeri sonunda. Filmin Yorum ikili bir doğası olduğu, ancak çoğu izleyiciler kahramanın oldukça canlı dönüşümünü söylüyorlar. Rusya'da, filmin oldukça gerçekçi aktörler rollerini gerçekleştirilen filmin "Kara Kitle" için römork itibaren Ekim 2015 Geç sinemalarda görüntüleme için uygun hale getirildi, sen Dakota Johnson çekildiği filmde Johnny Depp ek olarak görebiliyordum, iyi ana tanınan grinin 'Elli tonlarında rolü 've Joel Edgerton (' Muhteşem Gatsby ') ve Peter Sarsgaard (' İskelet anahtar '' karanlığın Çocuk. ") ve diğerleri.

Siyah Mass için Senaryo denilen çok satan temelidir "İrlandalı mafya ve FBI arasında kötü ittifak True Story." Dick Lera ve Dzhearda O'Neill: "Kara Kitle" (2015), iki muhabirin fikriydi.

Bu bir sinema filmini temsil

Film adına göre ana karakterin yaşam öyküsüne dayanıyor Uayti Baldzher. O son 16 yıldır yetkililere zor Boston gangster vardır. Kardeşi James - şehir valisi, bir çocuk Federal Araştırma Bürosu başarılı çalışanı oldu Dzhonom Konnoli ile tanıdık. kahramanı göstermek ve Connolly Bulger durumda müdahale etmemesi önermektedir karşılığında şehrin tehlikeli suçluların daha da tutuklama için FBI ajanları askere yönetir.

Beyaz, böyle bir anlaşma kabul eder, ama sonunda hepsi aramaya başlar ABD polisi. 2012 yılına kadar Bulger gizlemek başardı, ama Santa Monica gangster yakalandı. Günümüzde kaliteli film bakmak çoğaltılamaz tercümeleri bulunan bir sorun, "Kara Kütle", değildir ve kalitesi yüksek, online olarak bulunabilir.

Gerçek bir hikayeye dayanan filmin senaryosu, ayrıntıları

arsa 20. yüzyılın ikinci yarısında ilgilidir. Amerika'da, sıkıca topraklı İtalyan mafya, tamamen sosyal hayatın alanların çoğunluğunu kontrol eder. FBI bu senaryo grubunda, ABD kesinlikle her boyun eğdirmek böylece nötralizasyon mafyasının hemen tüm klanlar dahil, operasyon yapma anlar. Mafyanın bütün liderlerini tutuklayarak kısa bir sürede. Daha küçük suç çeteleri içine güvenilirliğini ve bölünmüş kaybetmek, klanlar polis için kolay bir av haline gelir. Genel olarak, "Kara Kitle" Birçok hikaye ve düşünülmüş suç hikayeleri etkileniyorlar, olumlu eleştiriler aldı.

Çünkü Soruşturma Bürosu ile yakın işbirliği polis adama yenilmez - İtalya'dan mafya yenilgisiyle belirgin rol Uayti Baldzher adında bir Boston gangsterin oynadı. Operasyon tam bitmiş olduğu zaman o kaçmak zorunda böylece Ancak, bu ülkedeki bir numaralı suçlu haline gelmiştir. filmi "Siyah Kütle", sonu kişinin, işlediği tüm korkunç suçları sonra Bulger ne gösteren 15 yıllık tarihinin başlangıcından sonra gerçekleşen olayları kapsar.

Filmin cast

resimleri gördükten başında, birçok sürpriz reenkarnasyonu Dzhonni Deppa vardır. Bazı Depp bu alanda usta olarak kabul edilir, çünkü bu, beklenen olduğuna inanıyoruz. Diğer birçok ünlünün filmde "Kara Kitle" ortaya çıktı. Aşağıdaki adlarla Aktörler:

  • Dzhonni Depp ve Joel Edgerton;
  • Sienna Miller ve Dakota Johnson;
  • Benedict Cumberbatch ve Peter Sarsgaard;
  • Dzhessi Plemons ve Dzheremi güçlü;
  • Dzhuno Templ ve Erica McDermott;
  • Kevin Beykon ve Brad Carter;
  • Dzhulianna Nikolson ve Dzheyms Russo;
  • Kori Stoll ve W Erl Braun;
  • Adam Scott ve Rori Kokreyn.

Anahtar ve korku (: ( "An Unexpected Macera Hobbit") aktörlerin çoğu "top" serisi ( "Breaking Bad"), dramalar ( "Muhteşem Gatsby"), melodram ( "gri Elli tonları"), bilim kurgu filmlerindeki rolleriyle için seyirci hatırlamak )" tüm kapılarda.

filme gelen ilginç gerçekler: rollere aktörlerin hazırlık

senaryodan filmi "Kara Kitle" çok ilginç gerçekler ve aktörler oynar. Filmde İrlanda mafyası başkanı filmde çetesinin lideri prototipidir Skorteze yönettiği "The Departed". Buna ek olarak, mafya imajı filmi "Kara Kitle" in Dzhonni Deppom kendilerini kuruldu. Misafir izleyiciler proje yönettiği zaman söylemek Barry Levinson tarafından, aktör film uzak yürüdü. Daha sonra geri Depp döndüğünü, yönetmen Skott Kuper oldu. aktör, oldukça karmaşık bir makyaj neden mavi gözleri o çoğu görüntüleyen ve hayranları için alışılmadık görünüyor neden soğuk gölge yapın.

"Kara Kitle" (2015), ikinci filmi olduğu Dzhonni Depp - suç dünyasının temsilcisi. İlk ceza yolu - "Johnny D" olarak adlandırılan J. Dillinger suç dram. Kardeş Whitey Bulger Avustralya, Gey Pir ünlü bir aktör olarak değil, Benedict Cumberbatch oynamak zorunda kaldı.

Filmin çekimleri gelen bazı ayrıntılar

Siyah Kütle en çok aranan Amerikalı suçluların birinin yaşam aktivitesinin anlatmak iki gazetecinin en çok satan kitabından uyarlanmış. Bulger bulmak için yardımcı olacaktır biri, bir ödül (iki milyon dolar) alacak. Onların star oyuncular ile karakterize çoğunluk olumlu yorumlar hangi filmi "Kara Kütle",. beğenilen televizyon dizisi ya da yüksek bütçeli filmlerde rol alan çoğu. Dakota Johnson, Peter Sarsgaard, Joel Edgerton ve Kori Stoll ve Vurgulanan Kevin Beykon.

en doğru şekilde eski fotoğraflar ve video ünlü kanun kaçağı görünüm ve tarz davranış, yönetmeni ve uzun süre ana aktör analiz dahil görüntü Uati Bludger, yeniden amacıyla. Sonuç olarak, gangster baş ve sarı dişler üzerinde saç küçük bir miktarı ile, mavi gözlü döndü. Ilginç bir gerçektir Depp İrlanda faili ile irtibata defalarca denedi, ama konuşma reddedildi olmasıdır. Görüntünün en doğru Rekreasyon için yönetmen bazı "yoldaşlar" gangster davet edildi. Başlangıçta, sinema filmi üç saatten fazla sürdü. Şimdi Rusça filmi "Kara Kitle" Çevrimiçi kaliteli bulunabilir.

Filmde Dzhonni Depa imajı

Daha önce belirtildiği gibi, Dzhonni Depp defalarca cezaevinde müebbet hapis cezası çekmekte olan suç figürü Bulger ile bizzat karşılamak için çalıştı. aktör ona uygun kırılmaz kural olduğunu itiraf - kendi filmleri görmek asla ama filmin Venedik gala gösterimine de, Depp salonda oldu. Bu gerçek bir kişiye maksimum benzerlik tamamen emin olmak için yapıldı. sayısız görüşmelerde, aktör özel Boston aksanı eğitimli söyledi. Bu yılında Dzho Perri tarafından yardım edildi - gitarist müzik grubunu "Aerosmith" tanınmış.

insanlar Film hakkında neler söylediğini "Kara Kitle" izleyiciler

Birçok izleyici bu film mükemmel Dzhonni Deppa için ayarlanmış olduğunu kabul ediyorum. Birçok kişi sinema filmi ünlü kitabında anlatılan gerçek olaylara dayanmaktadır gerçeği tarafından etkilenmektedirler. Bazı insanlar aktör verdi oyun, o yıldız ruhu ve yetenek olmasa hikayenin çok kayıp olacağını düşünüyoruz. resim görüntüleyici dinlenmek ve 20. yüzyılın ikinci yarısında ortaya ceza olayların dehşet ayırmak mümkün olacaktır anları eğlenceli değil. film ve gelişim arsa - edebi eserin liyakat, gerçek dünyanın olaylar hakkında bir hikaye.

Birçok film, farklı hisler vardır: yaşam ve gangster hayalet faaliyetlerinin suç tarihinin şiddeti "Kara Kitle" çok kaybederim onsuz Depp, oyunculuk zevk için. Her durumda, sinema filmi, yönetmen insan yaşamı için kendi özü, değerleri, ilgisizlik açığa karakterlerin görüntüsünü ortaya, o yeraltının bütün nüansları göstermeye çalıştık izlemeye değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.