GüzellikSaç

Mor saçları Boya: İnceleme, gölgeler, üreticileri ve yorumlar

Kötü form - mor saç düşünüyorsunuz? Sadece zamanın gerisinde demektir! Sonuçta, uzun büyükannemi değil çekme saç onların kafası için sıra dışı renkler olmuştur ve bu genç ve dinamik kızlar. mor saçları Boya - riskli bir seçim, ama dikkat etmeden sadece kalmaz. Ve daha sonra, her şey mutlaka karşı cinsle iyi olacak. değişimi rengi - basit yolu kendinizi yeni açın. boya, hatta bir tonik olmayalım, bütün sezon edelim. Ancak yeni deneyimler sadece kadar rafa!

moda ninelerinden stragglers Tale

Şimdi neden bu kadar çok yaşlı kadın mor seçiyor düşünelim? Neden saçların doğal başının rengine dönmek için istemiyoruz? özgünlük için Susuzluk? Rengini aşk? arzu öne? görünür olmasını - tüm üç seçenek tek arzu birleştirilebilir unutmayın. Hatta yaşlılık, uzun torunları hemşirelik olan herhangi büyükanne, bir kadın olarak kalır. Ve o sokakta onu adam etrafında açmak istiyor. Evet bayanlar görülebildiğinden, diğer bileşenler unutun, ev makyaj, manikür ve güzel giysiler hariç tutulur. Belki de saç rengi yeterli olduğunu düşünür?!

asimile eğilim

Fakat genç kızlar da parlak olmak istiyorum! öncüleri yaşlı insanlar olmalarına rağmen günah - trendi benimseyin. Ancak, koyu mor saç boyası uygun genç daha ve sonuç daha parlak olacaktır. Artık moveton saçını boyamak neon renkler. eğilim hepsi : mor tonları erik, leylak, patlıcan. Saçları Keti Perri ve Kelly Osbourne boyalı. Kestane veya siyah şeritler tek gölge mor renk verir.

Saç hafif süreci daha radikal olacak. Ama gerçekten aşırı! Bu arada, bu boyama uygun değildir, sadece turretless ekstremalka olmakla klasik tarzın takipçileri. Yetişkin kadınlar, kesin, patlıcan veya Burgonya tercih etmek olacak ve ciddi yayın için saç tellerini tonlama saç modeli çizdi. Aniden sıkılabilir, bunlar ustaca vurgulayarak yararlanmak veya korolirovaniem saç modeli canlılık vermek.

nüansları boyama

herkes uygun olduğunu unutmayın mor saçlı. Boya daha kalıcı olabilmektedir ve kusurları çabuk düzeltilemez. Yani, hizmete seçim tsvetotipa basit bir kural almak. Mor - Serin gölge. Bu, soğuğa doğal renk çok yakın şartıyla başarıyla yüzünüze ve cilt ile kombine edilebilir anlamına gelir.

Cilt daha ısı varsa, mor derin tonları ile deneme deneyebilirsiniz. Bu arada, onlar iyi bir görsel hacmi bukleleri verebilir. lavanta irade hassas cilt tonları ile sarışınlar için. Bir kız çok karanlık ise, toplam lekelenme önerilmez. Bu durumda, mor renk cildiniz sarı yapacaktır. Ama tek tek ipliklerin boya mümkündür.

uzmanlar

Zihinsel saçlar için mor boya resmin değişim ve masanın üstünde hazırsanız, geri çekilme zaten olmaz. Başlayalım! rengini için gerekli radikal saç rengi için. uzak doğal kaldırıldı rengi - o mor unutmayın. Ve onun direnci zayıftır. Renk hızla yıkanıp edilecektir. Birkaç kez bir ay regrown kökleri renginin bozulmasına ve yeniden boyamak onları gerekecektir. Biz saç böylece güçlü kimyasal saldırıya maruz olduğunu unutup, ince kırılgan ve zayıf dönüşmemelidir.

Sağlıklı saçlar temiz, düz renkler - boyama mükemmel sonuç. o bunu başarmak mümkün mü? Evet, ama böyle bir durumda saçınızı korumak için tembel olabilir ve uzmanların öneriler uymayan şartıyla yapılabilir. Mükemmel orijinal renk - sarılık olmadan platin sarışın. Substrat bile yıkayarak temiz ve beyazsa renk hoş ve nazik bir olacaktır. sarılık kalırsa, bu oldukça iyi bir görünüm koyu mor ve kırmızı ve hatta koyu turuncu olacaktır. Diğer deney günü değmez.

esmerlere

Eğer - yanan esmer, o discolor zor olacaktır. Ve saç, büyük olasılıkla, sadece otvalyatsya. Hala deli bir renk istiyorum ama nedeni saç tutmak için tavsiyede bulunursa, bu ipuçlarını rengini en iyisidir. Ve sadece parlak renklerde onları boyamak için. kıvırcık saç sorunları ile daha da olacak. Evde saç boyamak veya bir berbere gidip istemediğinize karar verin.

Ev boyama için en iyi seçimdir - marka Hayalci ve Yol. Birincisi, bunlar birbirleri ile karıştırmak kolaydır tonlarının zengin bir palet var. Bu boya mor saç neredeyse tamamen zararsız. o yapmayacağım saç kafanızın Perişan sak. Tabii ki, sonuç özen eğer. Ancak Rus markaları "Tonik" parlak renkler severler lehine değil. Üye sert ve kuru saçlar ipuçları hakkında konuşun. ondan Gölge tamamen mor değil, parlak koyu kırmızı kalır. Yani, dikkat!

Kesinlikle değil evde

için hammadde varsa küllü sarışın, o zaman mor mesafeye giremem ve rengini koyulaştırmak için yalnızca deneyin. Her zaman şiddetli sonuçlara üretmez saç boyası için. Mor-küllü "Estelle" dan tonu, örneğin, bayan iş ve aktif seçilmiş. Bu yüzü canlandıran ve hatta görsel yaş kaldırır çok kültürlü, zarif ve özlü bir renk. "Estelle" boyanması - karmaşık bir süreç, evde çalışmak eğer. Bu yüzden salon temas etmek en iyisidir.

Markanın paletinde mor, böylece tonlarında bir sürü seçim için bol olacak. Buna ek olarak, şirket üretiyor toz saçları, kökleri hafifletmek yardımcı olur. "Estelle" - saç boyası için evrensel. En popüler renklerden birinin - kendi paletinde "Violet Blonde". o oxigent satın almalısınız özellikle sarışınlar için uygundur ve o. payetler elde edilen kıvamı bu arada, birinci yıkamadan kadar saçta kalacak olan, açık bir şekilde görülmektedir. Korkma? Sonra devam ediyor. Sonuç pembemsi bir renk ve menekşe bir not ile bir inci renktir.

sıcaklığıyla

belirlenmesi mağazalarımızın raflarında daha sonra, henüz resmin radikal bir değişim gelmedi Bir daha mütevazı saç boyası yoktur. Kahverengi-mor renk olursa olsun sosyal statü, her yaştan kız ve kadınlar arasında oldukça popüler. krem RENK Creme büyük sıcak olan bayanlar. Bu canlı renkler verir ve teste göre uygulamak çok uygundur. Bu arada, bu boya mükemmel gri saçlı doldurur. Renk onun kuruluk için çok cazip değildir ve parıltı eksikliği olarak "Estelle" kadınlar nadiren kendi saf olarak tat Kahverengi-mor renk. Ama morumsu-kırmızı Blondeau sonuçla tandem ilginç ve eğlenceli bir olduğunu.

gri saç besler tamamen boyalar, saçı nemlendirir olarak Profesyonel krem NOUVELLE çoğunlukla olumlu değerlendirmeleri alır. Buna ek olarak, bu şartlandırma elemanları ve otlar içeren bir koleksiyon. Mükemmel kompozisyon, kızlar çoğunluğuna göre, sedir yağı ve glikoz içeren bir krem Konsept PROFY Dokunmatik vardır. ondan sonra Saç derin ve zengin bir rengi vardır. Fiyat, elbette, biraz ısırık. Ama etkisi en az iki hafta boyunca korunur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.