HobiDikiş

Kendi elleriyle çikolata Güzel ve lezzetli buketler. Yeni başlayanlar için - adım adım kılavuz

Şeker - her zaman iyi ve lezzetli bir hediye. Ama pakette bir kişiye bir kutu çikolata sunmak - o kadar sıradan ve sıradan olduğunu. Yani nefis özgün ve aydınlık sunulabilir. Nasıl? şeker zarif buket düzenleyin. Bu muhteşem görünüyor! Böyle Kendinizi 2 1: Bir buket ve tatlılar. daha çok böyle bir bileşime dahil edilebilmesi ve taze çiçekler. Nasıl taşımak öğrenmek için kendi ellerinizle çikolata buketleri? Yeni başlayanlar için, bu durumda ustaları, aşağıda belirtilen atölye sunuyoruz.

tatlı papatya

Şimdi yaprakları ile bir çiçek haline şeker dönecek. Eğer ilk kez çikolata bütün buketleri döndü ve papatya ve gelen sahip olmak ister misiniz? Ayrıntılı kılavuz size yardımcı olacak.

tatlı kompozisyon üretilmesi gerekecektir İçin:

 • şeker koni şeklinde;
 • oluklu kağıt beyaz ve yeşil;
 • ambalaj kağıdı;
 • dallar;
 • iplik;
 • Dar bant;
 • hasır sepet;
 • makas.

Böylece, başlamadan buketleri çıkarmak elleriyle tatlılar. Yeni başlayanlar için, şu ayrıntıyı not: kompozisyon çikolata veya jöle tatlılar yapılacaktır, sonra buzdolabında bir süre işe gitmeden önce onları ıslatın. Daha sonra erime sürecini yavaşlatacaktır şekerleme malzemesinin, soğutulmuştur. Düzgün şeker, adım adım bir buket yapmak için, ana sınıfın tüm eylem izleyin.

 1. kesilmiş kütük 5x5 cm oluklu kağıt. Her bir tatlı çiçeği bu elemanların 5 ihtiyaç,. alt kenarında her kare sıkıştır. makasla kaydırma hareketi ile Üst germe parçaları. Burada ve hazır ilk taç yaprağı papatyalar. Bu şekilde tüm yaprakları izleyin.
 2. Her şeker dal bant sapı ekleyin. Bunu yapmak için, (bükülmüş bir yerde) sargının kenarına bağlanır. Bu merkezi bir çiçek ile sapı çıkıyor.
 3. dal bağlı olduğu aynı yerde, her bir ön-malzeme de, primotat diş adımı (5-6 adet).
 4. Boş sepet, sarma kağıdı örtün güzel dış kenarını sarın. Başka şeker ortasında doldurun - onlar dik tutulan tatlı çiçekler yardımcı olacaktır.
 5. sepetler içine papatya yerleştirin. sonra da birbirlerine destek vermeleri ve düşmezler, tüm konteyner kendini yetiştirmiş çiçeklerle doluydu tutmaya çalışın. Yaşamanın veya yapay bitkiler tarafından kompozisyonu güçlendirmek mümkündür.
 6. Kağıt kelebekler, şeritler bileşimini Dekore.

Bu tanımlamaya göre kendi elleriyle çikolata harika buketleri yapabilirsiniz.

Yeni başlayanlar, ustalar biraz daha ipucu için

Daha yaprakları yapmak ve aşamalı bir şekilde şeker üzerine koyun ise (yukarıdaki birini aşağıda diğer), bir olsun bir gül gibi çiçek.

tatlı bir lale gerçekleştirmek için, oluklu kağıt boş 8x8 cm kesmek gerekir, bu şeker bir parça koymak ve bir kez koni üst dört kenarı sıkın.

yaprakları gerçekleştiren hangi Kağıt, farklı tonlarda boyanabilir. Sonuç çok güzel bir şeker renkleri oluştururken, yaprakları üzerinde bir kalıptır.

Şimdi tatlı şarkı üretiminin tüm sırlarını biliyorum. Sen kendi elleriyle çikolata buketleri yapmak için dışarı çıkmalıdır. başlayanlar, ustaların için lütfen atölye iğne bu tür öğrenme iyi bir başlangıç olarak görev yapacak. Lezzetli hediyeler oluşturulmasında Size iyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.