Yiyecek ve içecekRestoranlar hakkında yorumlar

Bira restoranı "Ustyug the Great" (Vologda): eleştiri, tarla, menü ve yorumlar

Vologda, Rusya'nın başkentinden sadece 450 km uzaklıkta cazibe merkezleri ile güzel bir şehirdir. Herhangi bir şehrin gelmenizden hemen sonra ziyaret etmeye değer yerler var. Sadece bazı tarihi eserler değil, aynı zamanda kafeler ve restoranlar, su parkları ve spor kompleksleri, filarmoni toplulukları, tiyatrolar vb. Dahil olmak üzere herhangi bir kuruluş da olabilir.

Bu kısa makalede, Vologda'da çok popüler olan "Ustyug the Great" adlı restoranı tartışacağız. İncelemelerin, hizmetlerin, menülerin, yemeklerin fiyatlarının ve çok daha fazlasının konusu da üzerinde durulacaktır. Buna ek olarak, çalışma programını, herhangi bir ziyafet tutma imkânını ve "Ustyug the Great" (Vologda) restoranı gibi bir kurumun tam adresini bulacağız.

öykü

Bu barın yönetimi, yeni misafirleri görmekten mutluluk duyar, çünkü bu kurumda ilginç, bazen de şaşırtıcı fakat çok küçük ve antik bir kent olan Veliky Ustyug'un atmosferine kendinizi sokabilirsiniz. Bu yerleşim kuzeydoğu yönünde Vologda'ya sadece 450 km uzaklıktadır. Ustığ şehrinin hemen adı, Güney'in ağzının yakınında olması gerçeğiydi. Peki neden başlıkta "harika" sözcüğü var?

Bu muhteşem kasabanın bu cümbüşünün, yalnızca 16. yüzyılda tarihte çok büyük bir rol oynadığı ortaya çıktı. 20. yüzyılın başında, Veliky Ustyug ildeki ikinci sanayi merkezi oldu (Vologda birinci oldu).

Birazdan sonra tartışacağımız "Ustyug the Great" (Vologda) restoranı, herkesin dinlenebileceği, içtiği ve bu yerde yiyebileceği fikrini taşıyor: köylü, sıradan bir küçük burjuva ya da genel bir tüccar. Elbette, zamanımızda artık köylüler, küçük burjuvalar ve klan tüccarları yok, ancak anlam herkese kapıldı.

Bira restoranı "Ustyug the Great" (Vologda), kendine bir iyilik, konukseverlik ve gerçek dünya bilgeliği atmaya çalışır. Burada arkadaşlarınızla gerçekten rahatlayabilirsiniz!

Biranın restoranın başlıca varlıklarından biridir!

"Ustyug the Great" barda çoğunlukla erkekler lezzetli soğuk bira içmeyi düşünüyorlar. Kabaca konuşmak gerekirse, bu kurumun tamamen erkek olduğu kayda değerdir, ancak kadınlar burada sadece mutfağı değil aynı zamanda birayı ve diğer alkollü ve alkolsüz içeceklerin tadını çıkarmak için sık sık geldiler.

Restoran yönetimi, Veliky Ustyug bira fabrikasında üretilen leziz yerel bira ile müşterilerini memnun etmek istediklerini kendinden emin bir şekilde beyan eder. Bu içecek, sadece mükemmel hammaddelerden yapılmış olduğu için, gurmelerin daha da çoğaltılmasını memnun etmelidir. Bu eski içeceğin kalitesi, 140 yılı aşkın bir süredir yüksek seviyede. Çünkü 1876'da Veliky Ustyug, Almanya'dan Ludwig Zebald adlı ünlü bira üreticisi tarafından ziyaret edildi ve her şeyin başladığı ve bugüne kadar bitmediği için teşekkür etti.

Tek ve en iyi

Bu arada, Rusya Federasyonu'ndaki Veliky Ustyug bira fabrikasının klasik ve günümüzde açık fermantasyon yöntemine göre bira üreten tek kişinin olduğunu bilmekte fayda var. İçki, bir buçuk aydan daha fazla pozitif özelliklerini koruyarak hazırlanır. Böylece, burada yerel bira gerçekten doymuş bir tadı vardır (bu kurumu hala ziyaret ettiğinizde emin olabilirsiniz).

Temel Bilgiler

Vologda şehri, Zosimovskaya Caddesi, 31 numaralı ev - bar bu adrese ait. "Veliky Ustyug" (Vologda) restoranında Pazartesi'den Perşembe'ye kadar olan çalışma takviminin yanı sıra pazar günü öğleden sonra saat 12'de açılan gece yarısı kapanır; Cumartesi ve Cuma günleri pub, saat 2'ye kadar açıktır.

Hafta içi açılıştan ve 3'e kadar açık öğle yemeği denemenizi deneyebilirsiniz. Bu arada, bulaşıkların sürekli değişiyor, bu yüzden kesinlikle herhangi bir şeyden sıkılmayacaksınız!

Burada büyük bir şirket tarafından dinlenmek isterseniz, yönetim kapasitesi çok büyük olmayan bir ziyafet salonu kiralamayı öneriyor - sadece 16 kişilik, çünkü bu restoranta gerçekten büyük ölçekli bir etkinlik düzenlemek imkansız. Bununla birlikte, böyle bir salon, aile olaylarını gerçekleştirmek için fazlasıyla fazlasıdır: düğünler, doğum günleri vs.

Güzel bir arka plan müziği atmosferi ile mükemmel bir şekilde tamamlanan bar, sabah 2'ye kadar açık olduğu günlerde vokalistler burada gerçekleştiriyor. Bu arada, yararlı bilgiler, burada bira veya kvass sipariş edebilirsiniz (konteyner kurum tarafından sağlanır).

Masa ayırtın, bir etkinlik düzenleyin veya sorularınızı telefonla (8172) 56 27 27 numaralı telefondan sormayın.

mutfak

"Ustyug the Great", iki yönlü yemekleri deneyebileceğiniz, klasik Almanca ve Rus mutfağımız olan, biraz daha yüksek bir telefon numarası olan bir restoran (Vologda).

Alman oryantasyonu, çoğu etten yapılmış keskin ve doyurucu yemeklerle temsil edilmektedir. Bu mutfaklardan kendi kendinize pişirilen sosis çeşitleri, biftekler, domuz kaburgaları ve daha birçok yemekler deneyebilirsiniz. Bu gıdaların burada herkes için yeterli olan lezzetli soğuk bir bira için en uygun olduğu mantıklıdır!

Aşağıda ele alacağımız incelemeleri olan "Veliky Ustyug" (Vologda) gibi bir kurumdaki ikinci eğilim, Alman mutfağının yemeklerinden biraz daha farklı. Böylece, füme smear sterlet, siyah beyaz mantar, sığır yara izi, patates rustik, sterlet yapılmış kulak ve diğer birçok yemekleri deneyebilirsiniz! Bu arada klasik lahana turşusu ve turşu da mevcuttur.

Müşteriler ne öneriyor?

Atıştırmalıklar arasında genellikle sıcak et salatası, Avusturya sıcak salatası, peynir, balık veya peynir platosu ile jambon ruloları, peynir ve fındık dolması olan patlıcan, yaban turbu ile sığır eti, sarımsak ve dereotu ile salatalık salatalıkları, sebze platosu ve beyaz mantar sipariş edilir. Ekşi krema ile. Tüm bu yemeklerin maliyeti 130-400 Rus rublesi arasında değişiyor.

Bira için yiyecek ve içecekler

Arkadaşlarınızla bir bara gelip bir bira içmek için gidiyorsanız, kesinlikle bütün şirket için büyük yemekler ya da birkaç çeşit atıştırmalık sipariş etmeniz gerekir. Yani, tost, çeşitli ekmek, kavrulmuş kalamar, patates kızartması, peynir sosu, kendi yeşillikleri ve yoğurt ile birlikte ekşi krema ile pişirilmiş "Beer Crunch" çanağını deneyebilirsiniz. Bu çanağın fiyatı sadece 900 ruble.

Buna ek olarak, restoran misafirleri 1850 ruble için haşlanmış kerevit sipariş etmenizi önerirler. "Beer Rasskalbos" 1650 ruble için. (Shank, keskin kanatlar, lahana turşusu, domuz kaburgaları, birkaç sos vb.) Yanı sıra 900 ruble'lik "Kolbasnaya Znayorka" çanağı.

yorumlar

Çoğu ziyaretçi, servis, yemeklerin kalitesi ve maliyetinden tamamen memnun. Özellikle birçok kişi yerel birayı ve haşlanmış kerevitleri sever ve bu eski içki için bir aperitif olarak ideal bir şekilde uygundur.

Bazı müşteriler, burada servis edilen tabakların çok küçük olduğunu düşünürken, bazıları ise cesaretle bölümlerin sadece çok büyük olduğunu beyan ettiler. Sonuçta kimin tadı ve rengi için doğru olduğunu anlamak zordur ...

Böylece, restoran "Büyük Ustyug" (Vologda) - gerçek bira içebileceğiniz basit bir yer!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.