ÇirkinlikInşaat

Cephe metallokassety: ölçü, montaj fotoğraf

Son yıllarda, giderek teknolojisini kullanmaya başladı Havalandırma cephelerin dış duvarların terbiyesinde. Bu teknik ile birlikte izolasyon havalandırma sağlar. Bu tür tasarımlar herhangi bir binanın görünümünü dönüşümü. Kaplama bu tip yapılar bakan karmaşık bir görevi, çözer. Sistem yağmur ve olumsuz faktörlere ısındıkça ve paroizoliruet karşı koruma sağlar ve gürültüye karşı korur. Bu tür sistemler için bir kaplama malzemesi cephe metallokassety için kullanılan gibi, farklı bir tasarım ve boyutlara sahip olabilir.

Açıklama ve boyutlar metallokasset

Yukarıda adı geçen kaplama malzemesi bükülmüş kenarları olan metal bir levhadır. Bu aşındırma süreçlerinden elde edilen ürün koruma polimer renkli mürekkep ile kaplıdır. oynama üretimi için malzemesi:

  • galvanizli çelik;
  • pirinç;
  • bakır;
  • alüminyum.

Anodize alüminyum en çok, ancak bu ürün bir parlak soluk gri gümüş yüzey tanınır, kendi doğal formunda kullanılır. Bununla birlikte, bu tür ürünler, bir başka polimer boyaları ile kaplıdır. Metallokassety tarafından üretilen tabaka delme 0.7 ila 1.2 mm aralığında bir kalınlığa sahip olması durumunda metalin. Boyama düzgün bir tabaka kalınlığına sağlar toz kaplama teknolojisi, yaprak üzerinde gerçekleştirilir. Bu tür panellerin ömrü bu kaplama sayesinde zamanlarda artar.

Metallokassetami cephe takılabilen ve sabitleme elemanları için lata elemanları ile birlikte kullanılır. bunların uzunluğu 200 ila 2500 mm indeksi eşit iken Cephe metallokassety, 280 1040 mm arasında olan bir yüksekliğe sahip olabilir. Için, U-şeklindeki ve köşe eşyalar minimum uzunluğu 200 mm, ve yan uzunluğunu toplamı daha az 2500 mm'dir.

Mount teknolojisi

Metallokasset Kurulum birkaç aşamada gerçekleştirilir, Bunlardan ilki eğitim tutan kapsar. Bunu yapmak için, duvarlar eski kaplama kalıntıları kaldırılır. Yüzey, tüm konstrüksiyonlar, yani, kapı çerçeveleri ve pencere çerçeveleri kaldırmak için önemlidir. Ciddi kusurları bulursanız, onlardan kurtulmak için gereklidir. Daha sonra duvar mukavemeti için test edilmelidir. Sonuçta, sistemin karkas ağırlığı etkileyici. Bu fragman çerçeve için iki dübel ile sabitlenir ve bunu yüklemeye sonra eklemek gerekir. Bu fragman masif eleman asabilirsiniz. Yük yeterli değilse, biz çalışmaya devam edebilirsiniz.

İçi boş tuğla veya köpük benzer bir tasarım tespitinin güvenilirliğini sağlamak mümkün olmayacaktır, bu yüzden metallokassety kullanılmaz bitirmek. Cephe metallokassety Yoğunluğu az 0,6 t / m 2 olan bir duvar üzerine monte edilebilir. İkinci aşamada, işaretler ayrıca dirsek ve yüklü yalıtım sabit. Usta sen kaplama malzemesi yüklemesi başlamadan sonra, bir kılavuz çerçeve inşa edecek.

biçimlendirme için Öneriler

Her bir duvar yüzeyi bir lazer seviyesini kullanarak işaretlenmesi gereklidir. Bu cihaz, istenen hassasiyeti sağlar. Biçimlendirme yapım altındaki başlayacak ve boyutlar metallokasset uygun olmalıdır. Kılavuzlar makaleler onları sıkıca ve güvenli sabit arasına dahil birbirinden böyle bir mesafede sabit olmalıdır.

Mutlak dış yüzey Metal çerçevenin tespiti sağlamak homojenlik. en ufak bir sapma varsa, bir cephe açma olasılığı tehlikeye veya belirgin olacak önyargı oluşturmak ve bütün görünümünü bozar.

Montaj braketleri ve yalıtım

Cephe metallokassety yüklenmesi önce, dübel üzerine monte edilmiş bir birleştirme elemanı oluşturan parantez gidermek için gereklidir. o çerçeve sisteminin güvenilirliğini azaltacaktır ve duvarcılık tahrip olmasına neden olabilir, çünkü panelleri veya tuğla arasındaki eklemlerde ettirilmemelidir. Parantez altında duvarların donma belirli alanların korunmasını garanti edecek contalar Paronit yüklü edilecektir. Bu çerçeve, deformasyon duyarlılığı azaltır.

Metallokassety ön boyutları olan İzolasyon sistemi içinde varlığını sağlamak için gerekli malzeme miktarını hesaplamak için izin verir. duvara montaj braketi sonra üst üste gelen ve sabit parantez yatırılır su yalıtım tabakası sıkılır. Sonraki bir mineral yün ya da genleşmiş polistiren olabilir hangi bir yalıtkan tabaka, bir. yalıtım tabakaları arasında dikişler köpük ile doldurulmuştur. dübel ile duvara yalıtım saptamak geniş şapkalar, ama bazen kullanılan yapıştırıcı olabilir. Son aşamada yalıtım yayılmıştır su geçirmez filmin.

bir kılavuz çerçeve oluşturma ve metallokasset montaj

yalnız yapılabilir kurulum olan Metallokassety cephe, çerçeve rehberlik için hazır olacak sonra ayarlanır. Sandık dibinden başlar. Evin açısal parçaları özel metallokassety kullanılmalıdır için kullanılması üzerinde yüklemek için gereksinimini ortadan kaldırır. Dekoratif malzeme kapatılabileceğini zihin veya ekin açık tip ayı önemlidir. sandık yöntemine takılması iki durumda biraz daha farklıdır.

Birbirini izleyen her bir ürün önceki bükülmüş kenarı üzerine yerleştirilir ve vidalarla ya da perçinlerle sabit olması ifade açık tip özellikleri montajı. Eğer ekin kapalı tip kullanmaya karar verirsek, bir sonraki kaset montaj yeri dekorasyon, altta yatan ile katılacak. Bu üst kısmında vidalarla monte edilmelidir. Bu durumda Kurulum biraz daha karmaşıktır, ancak tasarım daha dayanıklı ve güvenilir olacaktır.

uzman tavsiyelerini

Yukarıda da belirtildiği gibi, makalede sunulmaktadır Metallokassety ön fotoğrafı, mevcut tekniklerden biri üzerine monte edilebilir. Eğer görünmez bir fikstür kullanmaya karar verirseniz, bu oluşturacak bir şapka metal profil ve kılavuz vidayı, hazırlayacak havalandırmalı cephe hızlı ve verimli.

bağlama delikleri var Bent yüzeyler, kısa sürede ve özel aletler ve pahalı ekipman kullanmadan onarım yapılması için izin verir. Biz gizli bağlantı elemanları bahsediyorsak, ürünün güvenli kurulum sağlayacak kenarları kullanarak "Lego" yapıcı ilkesine birbirlerine tespit edilecektir.

Üreticileri ve maliyet

iyi Rusya'da kurulan üretim olan Metallokassety cephe, farklı maliyetlere sahip olabilir. Örneğin, "Stalfasad" üreticisi olan fiyat 1150 ruble olduğunu ürünleri sunmaktadır. Boyut ürünler bu şekilde 1160 x 720 mm'ye eşit olacaktır. Başka imalatçı - "Metstal" - 890 rublelik bir fiyata ürünlerini sunmaktadır. metrekare başına. Bu durumda, bu, kalınlığı 0.7 mm, metallokassetah hakkındadır. 1,2 mm kalınlık artar, 1 m2 başına düşen maliyet 1060 ovmak olacaktır.

Sonuç

Metallokassety ön açık tip, boyut, sen, satın almanız gerekir kaç öğe belirlemek sağlayacak olan hesaplanması farklı malzemelerden yapılabilir. Bununla birlikte, bir yüzey alanı sayısı için harekete geçirmek için gereken yaprak sayısı ve dekorasyon için ürünlerin alanı belirlemek için. İlk değer bizi satın alınacak ne kadar ürün anlamamızı sağlayan ikinci, bölünür sonra.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.