Sanat ve EğlenceFilmler

Vladimir Ilyin: sanatçının biyografisi, filmleri ve kişisel yaşam (fotoğraf)

Bugün Rusya'da ve uzak kendi sınırları ötesinde milyonlarca izleyiciye tarafından sevilen aktör bahsetmek istiyorum. Onun adı - Ilin Vladimir Adolfovich.

Çocukluk, Aile

Gelecekteki ünlü aktör Sverdlovsk şanlı kentinde 16 Kasım 1947 tarihinde doğdu. Babası Sverdlovsk Tiyatrosu'nda oyuncu olarak görev yaptı ve büyük talep oldu. Anne - tıp, Çocuk hekimi Worker Onur. aktörlerin çok sayıda çocuk gibi Vladimir, ve küçük kardeşi ile Sasha tiyatro perde arkasında çok zaman geçirdi. Çocukken, çocuk bale ve artistik patinaj elini çalıştı. Ama zihninde önemli şey hala tiyatro sahnesi tarafından işgal edilir.

Yakında hayatı sadece sanatla ilişkili olabileceğini fark etti. eski sınıf arkadaşları daha öğrenecek nereye durulması zaman, Ilyin başarıyla 1969 yılında mezun Sverdlovsk, içinde drama okuluna kaydoldu.

tiyatroda Çalışma

Vladimir Ilyin kariyeri "soytarı" tiyatroda başladı. Gelecekteki aktörün Bu takım ile ben eski Sovyetler Birliği'nin birçok şehirler ziyaret etti. Daha sonra Moskova'da birkaç yıl sonra Kazan taşındı ve. sermaye İl sanatçı çok sert değildi ve hızla aktör Ilin Vladimir ünlü tiyatro Mayakovski olma hakkı kazandı. Bu arada, babası için, Vladimir da bir yer buldum. O zamandan beri, aynı sahnede çalışmaya başladı. teatral hanedanı Ilyin gitti Alexander, - İki yıl sonra, aktörler ve kardeşi Vladimir saflarına katıldı.

Bu ünlü tiyatroda Vladimir Ilyin 1989 yılına kadar görev yaptı. Bu aşama, onun trajikomik yeteneğini ortaya at öyle. Vladimir rolü çoğunlukla küçük ve bazen hatta zaman zaman olduğu gerçeğine rağmen, bunlar her zaman fark ediliyor. Ilina eski meslektaşları sahnede hep büyük bir zevkle dışarı çıktığını hatırlamak ve çok kolay oldu onunla çalışmak - Hep yukarı oynayabilir ve koruyabilirler. asla, kolayca yol verebilirsiniz savaşan rolü için son derece incelikli oldu. Bu arada, filmde çalışma götürdü. Aktör Ilin Vladimir sinemaya kendini adamak tiyatro bıraktı.

Vladimir Ilyin: Filmografi

Filmde, ilk iş Vladimira Adolfovicha filmde Romana rolünü oldu "Benim favori palyaço." O zaman, aktör neredeyse kırk yıl geçti. Bu daha sonra filmi "Defender Sedov" ve izledi - Filmde parlak ve güçlü performans "Crash - kızı ment". aktör Ilin Vladimir bir trafik polisi şeklinde seyirci huzuruna çıktı, tüm, istisnasız görüntüde onun tam isabetle etkilendiler. Artık posteri ile yakışıklı cesur memurdu. O bizim, sevecen ama biraz hantal babasının önünde mütevazı ve suskun küçük adam oldu.

Hızla çok parlak ve son derece profesyonel çalışmaları ile dolu başladı Vladimir Ilyin, filmografi, bir yıl sonra filmin "Roy" film "Cap" in Rachlin (talihsiz yazar) rolünü oynadı - Artyusha Fool ve "Sibirya'da Kayıp" in - KGB Malakhov . Gördüğünüz gibi, Vladimir Ilyin, fotoğraf bu makalede sunulmuştur - çok yönlü bir aktör. Bu bir rehine rol değildir. omzuna O'na herhangi rolü - komediden drama.

"O bir sanatçı değil ..."

Bir kez bu yüzden Ilyin adanmış bir program denir. Ve böylece kazara değil adlandırılır. Aslında, Vladimir daha bir iniş komşusu gölde bir balıkçı, Turner değişiklikten sonra yerine bir aktör gibidir. Ama bu onun sade görünüyor ve en aranan ve ulusal sinemanın sevilen aktörlerinden biri, doksanlı ona büyük yetenek yaptı. Genellikle bir kere onunla çalışmış yönetmenleri davet edilir önemlidir.

Kural olarak, Vladimirom Ilinym ile filmler onun karakterlerinin doğal ve iyi doğa ile doldurdu. Pek çok bakımdan bu aktör kendisi doğası. "Hapse istiyorum" komedi filmi "Rus isyan" (2000) ya da tohum Lyamkina dan (1998) hatırlamak Savelich, çünkü yabancı finansal dolandırıcılık derde girdi. Veya Almanca - eski Rus gazeteci - altmışlı serbestçe hareket etmesine "zamanın koridoru" kullanmayı amaçlayan film "huzursuz Yay" (1993), dan. Hayır, daha az ilginç ve resimlerde o rolü "! Üzülmeyin" Ve "Hare uçuruma üzerinde" - izlerken bir film, o ruh aittir.

aktör sert ve geç çalışır. Bu dönemin eserlerinin en seçkin ile, tanıtacağım. kimin filmografi büyük talep şimdi yüz (!) Resimlerim ve içerir Vladimir Ilyin. Onların film k Ülkenin en ünlü yönetmenler onu bekliyor ayarlar. Birçoğu Vladimir Ilyin katılımıyla filmler başarıya mahkum olduğuna inanıyoruz.

"Beyaz Kaplan" (2012): Askeri Kurgu

1945. Bu acımasız ve kanlı savaş ile sona erer. daha aktif ilerleyen Sovyet Ordusu, daha sık savaş yenilmez ve zor görünen Alman tankı, askerlerimiz "White Tiger" çağrısında bulundu. Acımasızca o asker ateş ve aniden göründüğü gibi kaybolur. Hiç kimse güvenle ne varlığını teyit, ne de inkar edemez. Sovyet komuta özel bir tankı modeli T-34 oluşturmaya karar verir. Makinenin mürettebat trajik kaderi ile bir savaşçı başkanlık - o neredeyse diri yakılan kavgalardan birinde, ancak herkesin sürpriz atlattı. Adını bilmiyor, hafızasını kaybetmiş, ama vagonların dilini anlamak için öğrenmiştir. O, "Beyaz Kaplan" var emin olduğunu ve o korku ve savaş kan düzenlemesidir, çünkü imha edilmelidir ...

"Devlet koruması-3" (2013)

Vitaliy Cumartesi - tanıkların devlet koruması Bölümünde yeni bir başkan vardır. Astlarının birçok yenilik bekliyoruz. RUBOP görev yaparken yaptığı işin tarzı o öğrendi. O, modern polis yöntemlerinden çok farklıdır. Aynı zamanda o yavaşça güvenlik sistemini değiştirmeye çalışıyor ama çok zor, nispeten yakın zamanda ortaya çıktı. Onun için, namus meselesi her tanık üzerinde kişisel kontrol olur ...

"Isıtıcıyla kokusu" (2013) Romantizm

Ağ yöneticisi Nathaniel tamamen gerçek dünyadan kopuk. Bütün hayatı bilgisayarda dalmış. Kendi sürpriz, sadece internet üzerinden iletişim kurduğu bir kıza aşık olur. Onu toplantı uğruna, deli bir çok şey yapar. O Novosibirsk yakınında, vahşi içine tırmanır ve ona üçüncü dünya daha önce bilinmeyen bulur - inanılmaz sessizlik, uzun boylu çam, yıldızlı gökyüzü ve inanılmaz barışın olduğu bir dünya ...

"Kurt Kalp" (2014): bir macera dram

Olaylar 1924 yılında açılmak. Çekacı Mikhail Ostanin Sovyetler Birliği toprakları İngiliz istihbarat servisi hazırlanan Beyaz emigre güçlerine saldırı hazırlandığını gizli bilgi aldı. saldırıyı engellemek için - Kılavuzu OGPU memuru onun neredeyse imkansız bir görev yüzleşir. Bu Ostanina için bir işlem çalışır genel Romovskomu, güvenini kazanmak gerekir. geçti birçok test ve denetimlerde, görevi yerine memur olması ...

2014 "Poddubny": tarihsel ve biyografik filmi (üretimde)

Resmi efsanevi Rus güreşçi hikayesi, onun karakterini ortaya koymaktadır söyler. Bize inanılmaz saf ve hile pratik adam bile bebek, zor değil önce. evrensel insani değerlere gelince - ülke için dürüstlük, sevgi, adalet - kimseye gücünün de ötesinde taşımaktır bir yumru, dönüşüyor ...

"Tamara": dedektif (üretimde)

Özel galerinin Çalışan Tamara kollektör Dubrovsky malıdır mücevher çalmakla suçladı. Tamara ile iletmiş oldukları takı öfkeli sahibi, o kişinin ince aldatmaca kurbanı haline geldiğini anlar. Üstelik o bu kadına aşık olur. Ama onların mutluluğu yolunda aşılmaz engellerle karşılaşılır ...

Kişisel yaşam

Otuz yıl önce, Vladimir Ilyin parlak ve yetenekli tiyatro oyuncusu Zoe Pylnovoy evlendi. Bu günde bir araya çift. Onlar çok değer birbirini. Bunlar çok sıcak ve sevgi dolu bir ilişki var. Ne yazık ki, Ilyin anne olmaya yazgılı değildi. Çocuk sahibi olmak için altı girişimden hiçbiri başaramadı. Ama Vladimir ve Zoya umutsuzluk içine düşmedi. Evlerinin her zaman çok çocuk olduğunu - kardeşi Vladimir (bu arada, aynı zamanda, bir aktör) üç çocuğu var ve onlar evde Ilyin içinde her zaman beklerim.

Zoya ile Volodimir - dindar insanlar. Eşi uzun süre olay yerinden ayrıldı ve şimdi kilise naibi olarak hizmet vermektedir. Onlar çok mütevazi yaşar. Birçok yardım kuruluşu başlattık. Bu inanılmaz çiftler ne şöhret ne de paraya ihtiyacım yok. adama sevgili ana şey, sağlıklı, mutlu ve rahat. Onlar derhal gelebilir kim olursa olsun her türlü yardım talebine yanıt.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.