ModaAlışveriş

Erkekler Bilek Saatler Orient. Markanın Tarihçesi, popüler modelleri ve müşteri yorumları

Eğer tarif etmek istiyorsanız Orient onlar kalite ve kullanılabilirlik olacağını, özetle izliyor. 50 yılı aşkın bir süredir bu marka kendi fiyat segmentinde bir kriter. Şirket ve kendi üretim tesisleri, teknolojileri, deneyimli personel vardır. Onlar Japonya, Singapur ve Brezilya'da fabrikalarında üretilmektedir. Orient saatler mekanik, kuvars ve hatta bir güneş hücresinin vardır.

marka hikayesi

şirket Tokyo'da 1950 yılında kuruldu, ama ORIENT İZLE Co. tarihi, Ltd çok daha erken başladığı söylenebilir.

1901 yılında Atsugoro Yoshida Tokyo'da bir mağaza ve mağaza satış saatlerini açtı. 1920 yılında üretime başlayan , saatlerin 1934 G.- bileğinde ve 1936 yılında. Tokyo Hino merkezinde ikincisi üretimi için bitki açıldı. Ama savaş sırasında askıya alındı. Ve 1945 yılında işin yeniden başlatılması sonra sık sık çalışanı olan çatışmaları vardı ve 1949 üretimde saat durdu. 1950 yılında Hino ekipman saati bir yıl sonra başlatılan Orient adlandırılan oldu Tama bitkinin (Tokyo bölgesi) nakledildi. Bu isim Yıldız model altında ilk serbest bırakıldı.

1955 yılında şirket için çok önemli bir olay oldu - uluslararası pazara girdi, yani Orient Çin tedarik etmeye başladı izler.

1959 yılında, prim Royal saatlik bir dizi. Şimdiye kadar, She Orient Star üreticiden en pahalı biridir.

öncelikleri tespit

1970 yılından bu yana, şirket mekanik bir saatin üzerinde Odağı dikkatlerini oldu ve Japonya'da serbest bırakılmaları lider haline gelmiştir, ancak arasında Seiko, Citizen ve Casio öncelik kaybetti kuvars.

Orient birçok diğer markalar aksine bir mekanizma tam olarak tasarlanmış ve uzmanlar tarafından imal var, saatler dikkat çekicidir. Onun kalite ve doğru çalışma garantisidir.

2001 yılında, Seiko Epson Corporation, hisselerini Orient edinilen ve 2009 yılında hisselerin% 52 sahibi oldu. O saatler aynı adlı başka popüler Japon markasını üreten dikkat çekicidir. Ama yine Seiko ve Orient iki ayrı ürünler olarak ayrı ayrı çalışır. 2010 yılından bu yana, marka düşük ücretli ülkelerde fabrikalar açıldı.

Popüler modeller

Orient Otomatik izle Bambino serisi - klasik bir yapımcı. , Titiz, biraz retro, iyi giyimli ama özlü. Üç eller, tarih penceresi, deri kayış - onlar her kıyafeti ve durum için uygundur.

Birçok alıcı elle Orient gereken bu saatleri başlamak ister ilgileniyor. Bunun cevabı basittir - hayır. mekanizma bileğinde sallayarak saatlerine sadece konur ve acilen saati başlatmak için, birkaç kez birkaç dakika için bunları giymek veya sallamak gerekir. Gün içinde kapalı almadan bunları giymek Ve eğer mekanizması 40 saat boyunca şarj rezerv olduğunu.

Serisi modelleri Mako - bu en popüler nemli geçirmez Orient saat biridir. Üretici yalnızca normal bir navigasyon sırasında bunları kullanmak, ama birçok tüketici bile tüplü dalış yaparken saati çıkarmak önerir. Sonuçta, su geçirmezlik belirtilen derecesi - 20 atmosfer. Vücut paslanmaz çelikten yapılmıştır, bitki kafa cıvataları bükülmüş. Suda ve karada sıkı ve şık tasarım erkek saatleri Orient Mako layık bakışla. Onların zorunlu öznitelik - çerçeve (lunette), zaman belirlemekte sağlar.

Saatler Orient Kristal neredeyse kırk yıldır üretiliyor. Bir özellik çelik metal bilezik mekanizması 21 ve mücevher dizisidir. Bazı modellerde de bir çerçeveye sahiptir.

Gerçek Orient saatler yalnızca yetkili satıcılarından satın alınabilir unutmayın. markası ile sağ işbirliğini belgelenebilir bir iyi bir üne sahip mağaza ve kim seçin. Garanti onarım sonrası saat bazı serileri sadece Japonya'da fabrikada gerçekleştirilmektedir.

müşteri Yorumları

Saatler Orient bakılmaksızın yüksek bir doğruluk düzeyini övünebilir mekanizma tipi. Bu üreticinin söz değil, aynı zamanda birçok alıcı uzun tecrübesine. "Fiyat-kalite" mükemmel birleşimi izle iyi bir yatırım yapmak - onlar çekiciliklerini kaybederler ve oldukça uzundur yoktur. Eleştiri küçük cingıl olan, özellikle de, kapama elemanlarının kalitede metal bilezik oluşturulmuştur. Ancak bu, çünkü onların demokratik maliyetinin, birkaç saat almaktan marka fanlar durmuyor, farklı stilleri ile deneme sağlar.

mekanik modellerin alıcıya Memo

öyleydin uzun süre izlemek için aşağıdaki düşünün lütfen:

  • 3 am 8 saatleri arasında tarih açmayın. Gerçek şu ki bu sefer mekanizma sadece bu operasyonla meşgul ve elle yaparsanız, bu arızaya yol açacak en.
  • onun üzerinde manyetik etkiye sahip olabilir öğelerden saati koruyun. Bu listede ve dizüstü bilgisayarlar (özellikle manyetik toka ile durumunda) cep telefonları, tabletler olsun. manyetik alanların etkisi mekanizması hareket doğruluğunu olumsuz etkileyebilir.
  • Dikkatle izle elle bitkinin tipi rüzgar, sizin bileğine koymadan önce bunu yapmak daha iyidir. hafif bir direnç hissettiğinizde işlemi durdurun.
  • Eğer zaman değiştirebilir veya saati getirdi sonra orijinal fabrika durumuna kafa dönmek veya dikkatlice bükmek unutmayın. Aksi takdirde, kir veya nem onu şiddetle zarar mekanizması, içine alabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.