Ev ve AileAksesuarlar

Bir bebek battaniyesi Seçimi: boyut ve dolgu

Çocuğunuz için tüm aksesuarları seçerken çok dikkatli olmak gerekir. Bu aynı zamanda battaniye için de geçerlidir. çocuk uyku bir sürü olarak yatakta zamanının çoğunu geçirdiği, bu nedenle onu rahat ettirmek için denemek gerekir. Bunu yapmak için, sadece ürünün imal edildiği malzeme sağlamak değil, aynı zamanda bir bebek battaniyesi boyutuna sahip olmalıdır.

Bebek battaniyesi boyutu seçme

Çocuk rahat, böylece her şeyi yapmalıyız. Ve son rol boyutuyla burada oynanır çocuk battaniye. bebek beşik yatağının boyutuna uyacak ürünü bırakmaya en iyisidir. Çok büyük olursa o karmaşık olabilir, çünkü bebek, rahatsız olacaktır. Eğer küçük bir battaniye seçmek Ancak, çocuk hızla bunun dışında büyüyecek ve artık yararlıdır. Birçok ebeveyn büyüme için ürünü satın almayı tercih ve yatak altında sokmak. Bu durumda, ve bebek rahat olacak ve battaniye birkaç yıl boyunca kullanılabilir. Bu standart olduğuna inanılmaktadır çocuk boyutları yeni doğmuş için 110h140 veya 100h135 cm - battaniye. Ama bu ürünlerin beşik çok büyük gözükür vardır.

bebek için dolgu battaniye seçin

Bu nesne için Tanımlı, bebek gibi battaniye, büyüklük, sen dolgu seçimine devam edebilirsiniz. öyle olacak ne kadar sıcak ve rahat bağlıdır Gönderen bebek. En popüler - bu yün bebek battaniyeleri var. Burada ağırlıklı olarak ürün kolay ve rahat hale yün, kullanılır. Bu battaniye kokuya sahip ve iyi ısıyı muhafaza edemez. Dahası, genellikle çok önemlidir alerji, neden olmaz. yapay dolgu malzemelerinin Ayrıca popüler sentetik battaniye. Temel olarak, bu Holofiber ve polyester lif. Bu battaniye de sıcak ve ışık olacaktır. Ayrıca, yıkama ve hızlı bir şekilde kurutulması için çok kolaydır. Doğal benzer Bu tür bir dolgu maddesi, bu nedenle, çok popüler. Orada ipek ve kuştüyü de vardır, ama bunlar nedeniyle tüyler bazen alerjik reaksiyonlara neden olabilir gerçeğine tüm uymaz. Pek çok ebeveyn risk almak ve daha güvenli araçlar tercih etmemeyi tercih. ipek gelince, o zaman oldukça güvenilir ama kullanmak uygun değildir. Bugün battaniye Edinme bambu ve okaliptüs. Bunlar bebeğin sağlığını koruyacak çevre dostu bir üründür. Daha önce sık sık nedeniyle ağır oldukları gerçeğine kullanılmaz bugün yorgan, satın aldı. Bebek altında uyumaya rahatsız olacaktır. Görüldüğü üzere, bu en önemli parametre bebek battaniyesi boyutu gibi ürünler için her zaman değil. Sen diğer kalite için bakmak gerekir.

Önümüzdeki sezon için bebek battaniyesi Seçimi

Bebek için bir battaniye ile sınırlı kalmayın. kış ve yaz sezonu: En az iki olmalıdır. Bu çocuğun konfor bağlı olacaktır. Yani, kışın aşağı veya yünden biraz daha çocuk olacak miktarı hangi bir bebek battaniyesi, seçim için daha iyidir. O ihtiyacı olarak saklamak mümkün olacak, sıcak olacak. Yaz aylarında nefes alacak hafif malzemelerden yapılmış bebek ürününü kapsamalıdır. Bu durumda, çocuğun sürekli uyuyor zarar veremezler şey yok, sakin ve huzurlu olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.