BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Mafya 2" için moda nasıl kurulabilir: talimat

Bugün "Mafya 2" modasının nasıl kurulacağından bahsedeceğiz. Bu oyunun hayranları, çoğunlukla geçit sırasında alışılmadık bir şey denemek istiyorlar. Eklentileri indirip kurmak bunun için yardımcı olabilir. "Mafya 2" için modların nasıl kurulacağı konusu çoğunlukla dosyaların paketini açarken karşılaşılan sorunlardan kaynaklanmaktadır. Sonra, bu tür sorunların nasıl giderileceğini tartışacağız.

yükleme

"Mafya 2" için moda oluşturma konusunu çözmenin ilk aşaması içeriği indiriyor. Bu oyun için çeşitli eklentiler bulabilirsiniz, ancak yalnızca kanıtlanmış kaynakları kullanmanızı öneririz. Dosyaları virüsten koruma yazılımı kullanarak taramanızı öneririz. Böylece, çeşitli sorunlardan kaçınılabilir. Kurulum süreci diğer oyunlarla neredeyse aynıdır.

talimat

"Mafya 2" modasının nasıl oluşturulacağı sorusunun çözümünün pratik kısmına yöneldik. Çoğunlukla, yalnızca kök dizinine gidin ve indirilen önceden değiştirilmiş dosyayı içine yerleştirin. Ek eylemler, takvimin türüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Özel durumlarda, değişikliğe özel bir talimat eklenir. Otomatik açma ve oyun dizinine yükleme sağlayan değişiklikleri yüklemek çok daha kolaydır. Bu seçenek gerekmiyorsa, bir takım ek işlemler gerekecektir. Tüm işlemler ana oyun klasöründe gerçekleştirilir. Ardından, rw_data.dll adlı bir dosyayı bulmanız gerekir. Şimdi onu indirilenlerle değiştiriyoruz.

"Mafya 2": silah modası

Bu türden en iddialı eklemelerden birine Silah Modu denir.

Değişim, doku ve ateş seslerini değiştirir. Oyuna kazınmış Colt 1911 eklendi. Yeni sesler Mod Waffen Sound modifikasyonunu da ekledi. Ayrıca, Big Guns eklenmesini deneyimlemelisiniz. Değiştirme Colt M1911A oyuna efsanevi bir tabanca ekler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.