Ev ve AileAksesuarlar

Yuvarlak yüz için uygun olan gözlük öğrenin

gözlük Doğru seçimi - herkes için ve her zaman güncel bir konu, aslında, bu aksesuar yüzünde yıpranmış ve halka teşhir olduğunu. Hiç kimse onların yüz hatlarını bozmak istiyor, neden noktalarının seçimine gereken bir sorumlu yaklaşım.

Kalıp çeşitli türleri vardır kare,: yüzlere yuvarlak, üçgen ve dikdörtgen. satış noktası çoğu satıcıları seçerek en yaygın soru yuvarlak yüz için uygun gözlük ne söylüyor. Bu yüz şekli, özellikle Slav halklar arasında çok yaygındır. Bu nedenle gözlük yuvarlak yüzü gitmek ne acil sorun haline gelmektedir.

Nasıl bir yuvarlak yüzü mü belirliyorsunuz? Bunu yapmak çok kolaydır: yüz özellikleri, genellikle hiçbir ifade yanaklar çukurlu, ve birbirlerine genişlik ve yüz uzunluğu yaklaşık olarak eşit. Yuvarlak yüz onun zilyet genç yapar: yuvarlak yüzleri ile çok genç kızlar çocuklara çok benzer.

Ama böyle bir kişinin dezavantajı yanakları arka planı kızlar makyaj vurgulamaya çalışacağız güzel gözleri ve dudakları kaybetti olmasıdır.

Yani hala ne gözlük bir form seçmek en olanı yuvarlak yüz için uygun? Dış sınır noktaları kaş altında olmak zorunda ve form bükme kaşları desteklemelidir. Sen alamaz dairesel gözlük şekli veya "damla", tercihi bir kare şekli verilmiş ya da bir dikdörtgen içine uzatılır. kişi çok geniş değilse, sadece yüzü çekme olmayan bir kelebek, şekli ile deney mümkündür, ama aynı zamanda gözleri vurgulamak.

Yuvarlak bir yüz için uygun gözlük ne tür söz konusu diğer faktör, renktir. Bu formda sadece kontrast tabi aynı zamanda, durumu daha da kötüleştirebilir, ancak keskin olmayacak şekilde, keskin bir kontrast ve parlak renkler seçmek yapmak imkansızdır. Seçiminiz da metallics seçebilir, puan ya da kahverengi pastel tonları ödeyecek. Bu renkler evrensel olarak kabul edilir ve sarışınlar ve esmerler ikisi için uygundur olmasıdır.

Ama çerçeve sadece için gözlüğün önemlisi, güneş ışınlarından korumak yuvarlak yüz için uygun gözlük ne tür ve aynı zamanda anlamalarına yardımcı olacak bazı ipuçları olduğu gibi. Bu tapınak uzatmak tercih noktaları, vermelidir. Böyle hileler başvurmadan, görsel olarak yanaklarından daraltmak. Aynı zamanda görsel yüzünü çekmeye yardımcı olacaktır noktalara dikkat değer. onları özel jantlar süssüz ama güzel renklerini uzatılmış yapmak için bile yüzün bu formu olan kişiler için güneş gözlüğü, kabul edilebilir desen ve dekoratif süsler değildir.

güneşten gözlük seçiminde sonraki adım - bu lenslerin rengidir. Eğer hayal gücü için tam özgürlüğe sahip yere. Hem parlak ve koyu standart lens seçebilir. Hiçbir keskin kontrast: - Önemli olan kural gözlemlemek.

gözlük büyük seçim artık piyasada temsil edilir ve her kişi kendini kendi bir şeyler bulabilirsiniz. Bu kurallara aşina insanlar yuvarlak yüzler için uygun gözlük hakkında bir soru olmamalıdır. Fotoğraf bazı seçenekler vitrin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.