ModaAlışveriş

Bir başörtüsü kravat öğrenin

türban İslam'ın kadınların geleneksel headdress olduğunu. Ama daha fazla Avrupa ülkeleri, doğu tarzına bağlıdır başörtüsü giymeye tercih kadınlarda görebilirsiniz. Bir başörtüsü kravat nasıl biliyorsanız, bu görüntü biraz acılık verecek olması dikkat çekicidir. hijab için yaygın doku mendil ya da dikdörtgen ya da kare şekline kullanılır.

bağlamak için hazırlanması

omuz ve özgürce rüzgarda uçan kalanını - bir parça saç, diğer kapsayacak şekilde Hicap renk pimleri vasıtasıyla sabitlenir. Eğer şüphe hidzhabplatki kravat nasıl merak ediyorsanız bunun için saçınızı nasıl hazırlanacağı öğrenmek için eşit ilginç olacaktır. Başlangıçta işaretçilerine düzeltmek için gerekli olan bir topuz, içine saç çekin. kirişin üstünde bağladı özel şapka tak. Bundan sonra, şapka, kulaklarını (veya bandaj saç bandı) kapsayacak bir şapka giymek. Bundan sonra bir türban bağlamak olabilir.

Güzel bir başörtüsü kravat nasıl

Yolları , bir türban kravat nasıl zamanımızda çok az değildir. Bu büyüleyici bir şey, güzel, bütün içine transformasyon basit mendil bir sanattır, ama Doğu'nun iffetli kadınları kalması. Bu kendilerini ayırt etmek nasılsa süslemek için tek fırsat vardır. Biz sadece en yaygın yollardan bazıları tarif etmek istiyorum.

ilk seçenek

atmak , kafasına bir mendil onun podkoly arkasında saçın bir tutamı. Sonuç iki uç başörtüsü ön görünür olacaktır. kısadır sonu ve arka görev parçası etrafında büküm kravat. ön kat uzun ucu ve arkasından mezun olduktan sonra başının etrafında sarın.

ikinci seçenek

geniş tarafında bir çarşaf bağlamak için nasıl önce, bir bağla. 6 cm bir mendil kat , kafasına atkı geri pimi sıkıştırın. Çizikler ve daha sonra el mendil uçlarını seyreltin. Baskının sağ ucu ileriye, bir paket haline bükmek bıraktı. , Kablo en tam olarak daire kafası Al uç pimine karşı tarafında sabitleyin. Daha sonra, başörtüsü serbest ucunu almak ve onların pin kablo bağlı kapak düzeltin ve ardından soldan sağa boynunu kapsayacak şekilde. atkı piminin ucunu elde edin.

"Türban"

Dikdörtgen bir şal büyük boyutunu atın. Kumaş kaygan olduğundan emin olun. Kullanmak istediğiniz Ama eğer, örneğin, bir eşarp ipek, önce kafasına bir şapka giymek zorunda. tesettürün geniş bölüm başlığın merkezinde yer alır ve daha sonra geri birbirleri üzerinde gevşek uçları üzdüm ve ileriye doğru kaydırın edilir. bir kesici kenarın tutarak, esneme ve diğer bant katlayın. Bu kafanın etrafında sarma parçası ve kafasına türban kenarını sokun. Aynı size pratik öncedir türban, ikinci ucuyla yapılmalıdır.

Dördüncü seçenek, bir türban nasıl kravat

kafasına bir kap koyun ve başörtüsü ile atmak. Arkasında göğsünün uzun kısmını yerleştirerek pimi öldürür. mendil kısa bir parça sol omzunda ile atmak. Tapınak pimi etrafında atkısının ucunu öldür. başının etrafında sarma uzun ucu. Eşit omuzlar ve göğüs kumaş yerleştirin.

Şimdi aynaya bakmak ve sonucu hayran kaldı yalnızca!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.