ModaAlışveriş

Efsanevi Fontana kız kardeş. biyografi

Üç olağanüstü kardeş muhteşem Parma değil uzakta bulunan, küçük bir kasaba Traversekolo içinde, İtalya'da doğmuştur. Anne Zoe ve Giovanna Micol erken çocuklukta kızlara dikiş temellerini öğretti, ama Roma'ya taşındı sonra ünü ona geldi. kimin biyografi kendi yaşındaki ünlü insanlarla tanıdıkları dolu, zengin değildi ve giyim onlar tarafından yapılan Fontana kardeşler, başlangıçta popüler değildi. Bu sıkı çalışma ve olağanüstü irade bir hikayedir.

Fontana - kız moda

1907 yılında kız çocuklarının annesi, Amabile Fontana, Traversekolo yaptığı küçük bir dükkan açar. İş oldukça iyidir, ama özellikle talep giyim kullanmaz. 1930'ların ortalarında, genç ve hırslı kardeş büyük bir gürültülü Roma taşındı o zaman hepsi değişti. Evlendikten sonra evini terk Elder Zoe, ilk Milano ve daha sonra Paris'te yaşadı. Roma'da, bütün aile Fontana tekrar bir araya gelir. 1943 yılında, bir çığ gerçekler ve yeni tanıdıkları içine büyümeye başlar Kardeş, biyografi, annenin katılımı olmadan, kendi işini açtı.

Şöhret 50'li yılların başında ona gelir, ne zaman zamanın süperstar Linda Christian kitaplar bir gelinlik. kıyafet moda evi "Fontana Sisters" anlamıyla Hollywood'un Olympus yükseldi o medyada öylesine yüce oldu. İlk göstermek katılan 1951 bayanlar moda tasarımcılarının başında, güzel Floransa'da ünlü Giovanni Battista Giorgini tarafından ev sahipliği yaptı. Aynı yıl Müteşebbis Micol o çarpıcı bir defile düzenliyor Hollywood'a gitti. Bu sunumun ardından, model ev bohem Amerikan ortamda çok popüler hale geliyor ve dünya yeni bir isim bilecek - Fontana kız kardeş. Biyografi bu yetenekli kız ünlü ve sıradan müşteriler anlatıyor. Örneğin, güzel Ava Gardner filme ve kişisel dolap için 150'den fazla giysiler toplam satın aldı. zamanda, Model Ev kardeşler aktrisleri zorlu ve Margaret Truman, Grays Kelli ve Zhaklin Kennedi olarak politikacıların zarif eşleri giyinmiş.

Prestijli düzen uluslararası aeroperevozok Alitalia uçuş görevlileri ve mürettebat için bir form yaratmaktı. 1960'larda, uzun zamandır beklenen ABD pazarı bizzat Fontana kardeşler tarafından geliştirilen Pret-a-porter, bir çizgi sunuyor. Ailenin Biyografisi koordineli çalışması ve tüm üyelerinin verimli işbirliği anlatıyor. Örneğin, eşcinsel ve Micol iş yeni kumaş ve ilham arayışı içinde sürekli hareket oldu. Zoe kendini adamış halkla ilişkiler ve markalaşma. Giovanna nadiren tüm giyim üretim aşamalarında sürekli izlenmesini seyahat etmek tercih İtalya bırakılır.

Moda Evi "Fontana Sisters' bugün

Üç kurucularından ikisi öldü ve faaliyet zaten yorgun Micol beri 1992 yılında, etiket ve şirket kendisi satıldı. 1994 yılında, her zaman yakından birbirine bağlanmış olan kız kardeş Fontana biyografisi, artık yeni trendler ve akımlar için yol yapım çalışması. Micol dünya çapında genç moda tasarımcıları yardımcı olmak için özel bir fon oluşturdu. 8 Kasım efsanevi kız onu son 2013 o giyim sanatına adanmış 70 olan yüz yıllık, yerine getirilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.