SağlıkMüstahzarlar

"Bioselak": İlacın kullanımı için talimatlar

yaygın uyuşturucu kullanmış Kadınlar vajina içine uygulanacak. antimikrobiyal, immünomodülatör ve antiviral: İlaçlar farklı bir prensip sahip olabilir. Ayrıca yaygın konvoylar mikroflorasını geri amaçlanmıştır. Bunlar yararlı bakterilerin çeşitli içerir. Yani "Bioselak" dir. bu ilaç rehberi kullanımıyla ilgili makalesinde sunulacaktır.

özellik

Bu ürün, vajinal kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Hakkında "Bioselak" el Lactobacillus Ramnoz içermesi söylüyor demektir. Gibi ek bileşenleri aşağıdaki gibidir:

 • toz haline getirilmiş (kuru bazda) süt,
 • patates nişastası;
 • sükroz;
 • titanyum dioksit;
 • jelatin;
 • magnezyum stearat içerir.

sert jelatin kapsüller içinde mevcut demektir. Toz beyaz ve gri tonlarında içine yerleştirilmiş. ses paketi olarak 10, bu vajinal kapsüldür.

kadarıyla hastalıklar ilaç "Bioselak" olur?

İlaç Kullanımı o vajinal mikroflora geri amaçlanmıştır söylüyor. Bu nedenle, ilaç aşağıdaki durumlarda ortaya çıkabilir ki, değiştirdiğinde verilir:

 • antibiyotik ve kemoterapi uzun süreli kullanımı;
 • vajinit ve kandidiyaz;
 • çeşitli kadın müdahaleler tutulması;
 • Hijyen ve yerel kontraseptif kullanımı eksikliği;
 • hoş olmayan bir koku ve kaşıntı ile birlikte akıntı.

İlaç önlemek için kullanılır. Bu, bakteriyel, viral veya mantar enfeksiyonları riski durumunda reçete edilir.

Özel durumlar: ters tepkiler ve kontrendikasyonlar

İlaç "Bioselak" güvenli olarak talimat pozisyonlar. ÖZET maddesi iyi tolere bahsedilen. Yine bazı durumlarda, olası alerjik reaksiyonlar. Ilaç bileşimi, yüksek duyarlılığa sahip bir vajinal kapsüller hastalarda kullanımı tavsiye edilmez.

Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç kullanımı Kabul edilebilir. Ama böyle bir randevu bir doktor tarafından tavsiye edilmelidir. Bazı durumlar (doğum kanalı mikroflora normalleşmesi için) doğumdan önce kapsül kullanılmasını gerektirmektedir.

"Bioselak" (mum): Talimatlar

İlaç vajina derinliklerine enjekte edilir. Bundan önce, Yıkanmamış ellerle kapsüllerin kullanımı kabul edilemez hijyenik işlemleri yürütmek için gereklidir. Bu yalnızca hastanın kendi durumunu daha da artıracak.

İlacın dozu doktor tarafından belirlenir. ilaç reçete patoloji günde 1-2 kapsül türüne bağlı. Rahat bir pozisyon almak ve kapsülün içinde bir parmak itmek için gerekli araçların tanıtımı için.

Lütfen dikkat

Eğer aracını kullanıyorsanız "Bioselak" talimatı diğer ilaçları tanıtan aynı anda tavsiye edilmez. Douches ve antibiyotik vajinal kullanımı başka bir zaman taşınması gerekiyor. bunlar "Bioselak" kapsüllerin işlem etkilemez Bununla birlikte, ilaç, oral ve intravenöz uygulama için antimikrobiyal ilaçlar ile birleştirilebilir.

menstruasyon sırasında, tedavi kesilmelidir. Aksi takdirde, yararlı bakterilerin kompleksinin etkisi azaltılabilir. Buzdolabında bu ilaç gereklidir saklayın. Kapsüller kullanımdan hemen önce ambalajından çıkarılır. Eğer oda sıcaklığı, en fazla bir ay raf ömrü de ilaç tutarsanız.

hazırlık Yorumlar

Tüketiciler ilaç "Bioselak" (talimatlar bu yazıda dikkatinizi sağlanır) hızlı ve verimli çalıştığını söylüyor. İlaç vajinal mikroflora geri yardımcı olur. kullanımı artar dokunulmazlık, normalize ayrımından sonra hoş olmayan bir koku ortadan kaldırır.

Kadınlar ilaç, su almaması ve giyside iz bırakmayan savunuyorlar. Birçok vajinal fitiller şişman temele sahip ve ilaç dağılmasından sonra akabilir. kapsüller ile "Bioselak" bu olmaz.

Uzmanlar, uyuşturucu "Bioselak" diğer ajanlarla kombinasyon halinde reçete söylerler. Hastanın antibiyotik tedavisi gerektiriyorsa, önce onu tutmak gerekir. Bundan sonra, tarif edilen hazırlama kullanılarak hızlı bir şekilde normal vajinal mikroflora yol açabilir. Tedavinin tamamlanması üzerine testler geri almak ve hastanın tam bir iyileşme sağlamak için gereklidir.

özetlemek gerekirse

kullanım için Mumlar "Bioselak" talimatları bile gebelik sırasında kullanımına izin verir. Birçok gelecek anneler vajinal mikroflora rahatsız, çünkü bu çok önemlidir. İlaç bu fetüs üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi yoktur, güvenlidir. Enfeksiyonların vücudu korumak için yollara ve doğumdan sonra da izin verilir.

Satın Al "Bioselak" kapsülleri reçetesiz can. Ancak, kullanımdan önce bir doktora danışmalıdır. Belki vaka ilave fon kullanımını gerektirir. Sağlıklı kalın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.