HobiDikiş

Yelekleri kadınlar için örme iğneleri ile örme. İşlemle ilgili ayrıntılar

Yeleklerin kadınlar için örme iğneleri ile önceden örülmesi o kadar gerçekçi değildi. Öncelikle, modeller aynı tipti ve ikincisi, ısı korumak için kış aylarında giyildi. Günümüzde yelekler öylesine olağanüstü hale geldiler ki bazı tasarımcılar onları giyim eşyaları için dekoratif tamamlayıcı bir unsur olarak kullandı.

Çeşitli modeller

Bir yelek düzeni ararken, dolabınıza dikkat edin. Bu veya bu modeli ne giyersiniz? Düz etek ve pantolon altında, klasik yelek bele kadar veya uyluk çizgisine kadar. Düğmeli olabilir, dekoratif halatlarla bağlanabilir veya bütün olabilir. Dekorasyon olarak geniş bir kemer kullanılabilir. Bir kapıyı veya indirilmiş kolları eklerseniz, yelek evinize veya işinize bakar.

Normal olmayan şeyleri isterseniz, olağandışı desenleri (örgüler, diken dikenleri, bal peteği, baldıran) tanımlayan iğnelerle örme yeleklere dikkat edin. Çeşitli desenlerin alışılmadık süslemelerle kombinasyonu zerafet ve kadınsılık vurgulanmaktadır. Erkek ortaçağ kesiti altında bir bluz ile hırka bir yelek eşsiz modeli.

Dekoratif amaçlar için, kadın figürünün cinselliğine vurgu yapan bir açık desen ve açık bir dekolte seçin. Sürpriz etrafında iki taraftan giyilebilir yelek, ancak yardımcı olacaktır, ancak görünüm değişecektir.

Bayan Örme İğneli Örgü Yelek : İpuçları

Çalışmayı kısa sürede bitirmek için birtakım gereksinimleri yerine getirmek gerekiyor:

  • Tüm malzemeleri hemen al. Örgü yapmaktan kaçınmaz ve her şeyi zamanında bitirir. Bu dekoratif süslemeler için bile geçerlidir. Hazır giyim eşyalarının raflarda tozlanması durumunda, mağazalarda gerekli ek unsurların olmaması nedeniyle vakalar var.
  • Figürünüzü ve mevcut gardıropu göz önünde bulundurarak birkaç model varyantı seçin. Şekli belirlemek için benzer şeyleri denemek en iyisidir. Sonra yelekleri kadınlar için örgü iğneleri ile örme sadece sürecin kendisinden değil, aynı zamanda bir şeyin boşta kalmayacağı düşüncesinden de eğlenceli olacak.
  • Açıklamada belirtilen konuları alın. Yelek karakterini korumak için bu gereklidir. Örneğin, şema mavi ipliği ifade eder ve satıcı sadece yeşil ancak aynı kaliteye sahiptir veya renk şemasına uygun, ancak istenen skein bileşimi yoktur.
  • İpliği şemaya göre değil de satın aldıysanız, iplikle çalışmak için özelliklerini ortaya koyan hazırlık aşamasını yapın.
  • "Örgü iğneleri ile Örgü" serisindeki dergilerin talimatlarını izleyin.

Yelek yelekleri: yeni başlayanlar için iş desenleri

Burada, boyutunuz için model üzerinde karar verdiniz, malzemeyi aldınız. Örgü yoğunluğunu izlemenize yardımcı olacak desenler çizin. Bir yelek için arka perde ve bir raf yapmak yeterlidir (ayna yansımasında başka bir örme).

Şimdi, iş yoğunluğunu ortaya çıkarmak ve ürünün kesin boyutlarını açıklığa kavuşturmak için tüm kalıplardan örnekler vermemiz gerekiyor. Bu aşamada, ipliğin özelliklerini de düşünün (oturur veya uzatır, boyanır). Hazırlık anları tamamlandıktan sonra, basit örme işlemine geçin.

Yeni ustalar basit bir yelek için farklı renk desenleri nedeniyle olağandışı düşünebilirler: çizgiler, kareler, yıldızlar. Bir tığ işi veya nakışa sahipseniz, kolları, boynu ve ürünün tabanını dekoratif desenlerle süsleyin. Yeni başlayanlar için şemayı nereden alacağınızla ilgili bir diğer ipucu - şablon için hazır yelek almak ve yeni ürünü bağlamak.

Gördüğünüz gibi yelekleri kadınlar için örme iğneleri ile örmek kolay bir iş değildir. Uygun bir model aramak ve malzeme satın almak için daha fazla zaman harcanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.