Ev ve AileEvcil

Scottish Fold kedi besleyin Ne

O, küçük tüylü pençelerini dönüm, tanıştığımıza acele zaman geliyor ev küçük kedi yavrusu hoşlanır zaman Ah, güzel. Günümüzde hemen hemen her ev veya apartman bir hayvan var ve birçok kediler özel ve egzotik türler elde etmek tercih ediyorum. Ancak, herkes Scottish Fold yavru kedi beslemek için daha, örneğin, aynı zamanda bir evcil hayvan bakım sağlar, ancak bilir. Uygun diyetler pets bu cins sağlamaya yardımcı olur kuralların altında anlatılmıştır.

Uzmanlar, genç yavru yiyecek günde dört kez alması gerektiğini söylüyor. Tabii ki, şartlar ve beslenme uymak çok önemlidir. Örneğin, bir evcil hayvan kedi ailesi üç ay döndü sonra tavuk göğsü verilebilir. Peki, ne beslemek için Scottish Fold yavru kedi? yüksek kaliteli ve rahat olmalıdır - bu soruyu yanıtlamadan önce, sen beslemek için özel bir yemeğin bakmak gerektiğini hatırlamalıyız. Diğer şeylerin yanında, özgürce yiyebilirim yaklaşmak kedi yavruları beslemek için özel bir yer verilmelidir.

Sonra durum dışında, Scottish Fold yavru besleme ne emin değilseniz oldukça basittir - Eğer hayvan mağazasına gidip orada özel yiyecek almak gerekir. Kural olarak, bunların üç ay kadar kadar genç verilir. Eğer evcil hayvan için doğal gıda destekçisi ise, en az günde dört kez onun kase içeriğini değiştirmek unutmayın.

Scottish Fold kedi beslemek için nasıl soru dikkate alındığında, onlar için gıda ürünlerinin özelliklerini üzerinde durmak gereklidir. Bu cins ilk yavru domuz onlara tavsiye edilmez vermek, sığır almalıdır. Dört ay yaşın altındaki Kedi eti öğütmek için gereklidir. Özellikle et evcil bayram gibi. Haşlanmış bir kase ve et koymak için değer. en az haftada üç kere anda, yavru karaciğer veya akciğer gibi, tavuk sakatat yemeli.

Ne Yem için İskoç katlayın henüz? Balık menüsü bulunması zorunludur. Ürünün deniz ve az yağlı türlü seçim durdurmak için daha iyidir. Balık haşlanmış verilmelidir, kemiklerden bunu önceden tasfiye. Kedi yavruları bir yıla kadar, uzmanlar çiğ ve tatlı su balıkları beslemek için değil öneriyoruz.

genç İskoç kat yapamaz onsuz Üçüncü ürün, tabii ki, sütü. Sütün sindirilebilirliği zamanla bozulur gibi bu ürün mutlaka Scottish Fold yavru 3 aylıktan önce doğurmak gıda diyette bulunması gerekir. Bir kapta yukarıdaki ürünü dökmek önce, ateşe koyup serin bir taşım, getirmek gerekir. süte harika bir alternatif bir düşük yağ içeriğine sahip yoğurt veya ekşi krema ürün haline gelir.

Bir "bıyıklı - çizgili" seçeneğini İskoç bir kreş dönüştürülebilir Katlama kediler. İçinde çalışan profesyoneller, sizinle yavru kedi bakım ve beslenme özellikleri hakkında daha fazla bilgi paylaşmak istiyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.