Spor ve SağlıkBeysbol

Beyzbol tarihçesi. yarasayı yenmek için öğrenmek nasıl

ABD nüfusunun yaklaşık% 90'ı beyzbol ateşli taraftar. Öğrenmek için nasıl soru gibi görünüyor , sopayı yendi Amerikan çocuklarda çocukluk döneminde oluşur.

beyzbol Tarihçesi

Amerikalılar söylenen neyse, beyzbol icat edilmedi. bir top ve sopayla Avrupa spor eğlenceli bir dizi - kökünde. Özellikle geleneksel Rus rounders modern beyzbol gibi. On yedinci yüzyıldan itibaren İngiltere'de de kriket ve Rounders oynuyor. Bu oyunlar beyzbol gibi çok fazla bulunmaktadır. Ve Almanya'da, aynı zamanda shlagbol popüler bir oyundu. Bütün bu sporlarda takımda bir bölümü vardı, dosyalanan ve meyilli ve diğer birçok kurallarda olmuştur Modern beyzbol kurallarına çok benzer.

Beyzbol Dünya Kupası

Beyzbol Dünya Şampiyonaları gibi erken geçen yüzyılın 30'lu olarak, ilk şampiyonluk zaferi ile düzenlenen Amerikalılar ve İngilizler değil kazanıldı. Gelecekte, beyzbol yarışmalarda İngiliz katılmadı. Temel olarak, Latin Amerika ülkeleri ve ABD'den takımlar vardı. Beysbol, Japonya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Finlandiya ve Romanya'da popüler küçük alanlar için uyarlanmış ve oyun alanları edilmiş olan kurallardır. Şampiyonluk 40'lı yılında Avustralya katıldı ve gelmiştir 70'lerde - Hollanda, İtalya ve Asya. Kalan üç kez iki saniye yerleri ve bir üçüncü sırada yer aldı Küba ekibi, şampiyonada 21 kez katıldığı 18 kez kazandı.

Bu güne kadar, bir beyzbol sopası, Rusya'da bazı nedenlerden dolayı, aşağıda görebileceğiniz bir fotoğraf daha büyük bir derecesi ile ilişkilidir kendini savunma aracı, ve nasıl yarasa dövmek kadınlar için uygun sınıflara anlatmak öğrenmek için.

Oyun numaralı

Yine de, her Amerikan kuvvetle onlar beyzbol oyunu, hem de Amerikan ekipleri bu sporda en güçlü olduğu gerçeğini icat inanmaktadır. Bu güven Amerikan yurtsever önemli bir özelliğidir.

beysbol sezonu ABD başkanını açar. Oyuncuların Hakkında gazetelerde söyledi. Amerika bu popüler ve zengin vatandaşlar. Rusya'da futbol daha Belki de daha popüler.

Dünya Savaşı'nda Almanya'nın yenilgisinden sonra, Amerikalılar zorunlu ders olarak beyzbol Alman orta okullarda girilen (ve daha sonra Japonca aynısını yaptı). bu oyun çok Japon tatmaya geldiği.

oyun Sanat

top yaklaşık 150 km / s hıza ulaşabilmesi için Profesyonel vurucu sopayı çarpar. "Nasıl öğrenmek için yarasa dövmek sonuçla?" - tüm sporcuları tomurcuklanan bir soru. Bu durumda, ana şey - bit tutuş ve duruş. Atletik eğitmen doğru vuruş tekniklerini sunmak için. ona bir ayna önünde işe başlamak için. raf ve salıncak tekniği kapalı çalıştıktan sonra, egzersiz alanı başlayabilirsiniz. Burada yardım yardımcı gerekli. top çok düşük hızda servis ve sonra yavaş yavaş hızını artırmak olduğunu başlatın. On üzerinden yedi hit - bu çok iyi bir sonuçtur.

Yani, öğrenmesi gereken ilk şey - bu doğru tutumdur. Bu hafifçe bükülmüş dizler ve omuzlar yere paralel ima eder. Grip-uçlar, sert eli gergin ve sıkı bir şekilde kapalı olması gerekir. tam tersine - sağ elini insanlarda solda yukarıda sağ el sol kroşe var. Biraz tutun yaklaşık alt ve kenar 5 cm gerekir. Tüm ihtiyaçlar için evrenseldir. Belirli bir oyuncunun her biri iyi, kendine özgü kullanışlı standı sahip olabilir.

Mükemmel raf yerine, top isabet başlayabilirsiniz. Bit kısa yol boyunca topu taşımak zorundadır. slugger, önemli reaksiyonlar ve doğru teknikle için en önemli değildir - vurduğunda etkinin gücü, böylece yerçekimi transferi merkezi, topun daha büyük hızlanma sağlar.

beyzbol oyunu için aksesuar yelpazesi

sırayla özel bir şekilde tedavi edilen deri beyzbol eldivenleri maksimum gücünü elde etmek. Önemli olan nokta eklemlerin güvenilirliktir. ilginçtir Ne yeterli esnekliğe sahip olmadığı için, yeni eldiven anlamlı, eski kaybediyor. fırında eldiven ve sıcak ulaşmak ve onlarla otomobil tekerlekleri ve yağlı üzerinde gidin. Ancak, bu durumda en sadık yardımcısı - beyzbol uzun vadeli bir oyun. oyuncular bu yüzden onun eldiven bilirler nedeni budur. Buna ek olarak, ellerinize büyüklüğüne kesinlikle seçilmelidir. Ve tabii ki, Solaklar ve sağ elle oynayanlar farklı eldiven gerekir. Uzmanları bile özel terzilik sipariş.

Eğer yarasayı yenmek öğrenmek önce, mağazalarda satılan birçok ikame arasındaki hakkını seçebilmek için gereklidir. ince saplı herhangi diğer uygun bit uzunluğundan daha fazla Fiziksel güçlü bir oyuncu. Diğerleri, kalın saplı mükemmel dengeli ağırlık kısa satın alabilirsiniz. Ve ağır bit inme daha iyi kontrol sağlamaktadır.

Yeni başlayanlar ilk biti bir koç seçmenize yardımcı olacaktır. Genellikle 80 santimetre veya daha az olan bir uzunluğa sahiptir ve 850 gramdır. Çocuklar için bit boy ve ağırlığına göre seçilir.

Uzmanları sadece ahşap ürünler kullanır, ancak amatör veya başlayanlar alüminyum ya da kompozit malzemenin bit elde başlatmak için bu yüzden çok pahalıdır.

Beysbol - İlginç, gerçi zorlu oyun ve aynı zamanda harika bir spor. başka bir spor olduğu gibi, çok çalışmak gerekir, ama başarı inatçı ve ısrarlı gelecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.