SeyahatSeyahat İpuçları

Su parkı Brovary'de "Terminal": müşteri yorumlarını ve kompleksin açıklaması

Brovary şehir Ukrayna'nın başkenti uzak değildir - Kiev. Ama turistler arasında çok ünlü ve popüler bir yeni modern su parkı 2009 yılında inşa edilmiştir yaptı. Bu su eğlence odaklı aile tatili büyük bir komplekstir. Eğer böyle bir fırsat varsa, "Terminal" su parkı ziyaret etmeyi unutmayın!

Tek bir çatı altında tüm iyi su aktiviteleri!

Brovary'de kentinde su konumlar Kompleks en modern ekipmanlar ile donatılmıştır. Sam su parkı - kapalı tip, üç katında yer almaktadır. Onun ayırt edici özelliği - geri çekilebilir çatı. Bu tasarım sayesinde - kompleksinde soğuk sezonunda başka benzer olduğu gibi yüzebilir ve yaz aylarında - Ziyaretçi gerçek plaj gibi güneşlenebilir. Su parkı "Terminal" 20500 metrekarelik 2 bir alanda yer almaktadır. Burada dinlenmek ve aynı zamanda sıkışık Mayıs 1300 misafir hissediyorum. rekreasyon kompleksi için eğlence ne tür ve fırsatlar misafirlerine sunuyor?

Su parkı "Terminal" Brovary: içeride fotoğraf, turistik açıklaması

Akvarazvlecheny kompleksi üç katmanda ve "sıfır" kat vardır ki salon ve vestiyer üzerinde. ziyaretçilerin büyük ilgi su konumlar alanı neden olur. Bu, slaytlar vardır, havuzları ilk kat. Bir havuz bar, çocuk su alanı da bulunmaktadır. Eğer, bir roller coaster, "Usta Blaster" binebilirsiniz maksimum adrenalin alın, uzunluğu 200 metredir. Tümü, istisnasız, ziyaretçiler bütün inişlerde "Multislide" için geleneksel su parkı keyfine varacaksınız, "Yılan", "Uzay girdap", "Bük" ve "Tsunami". Rahatlayın ve yeni inişlerin sıcak küvet ya da dalga havuzunda olabilir için güç toplamak. Su parkı "Terminal" yabancı spa tesisi daha kötü dinlenmek için misafirlerini sunuyor. İkinci kat ayaklar için Rus ve Roma hamamları, Fin ve tuz saunası, kontrast banyoları memnun edecektir. Yaz aylarında güneşlenmek ya da sadece su bölgesinden altını izleyebilirsiniz şezlonglar, bir balkon da vardır. Üçüncü kat yüzerken aç başardı misafirler için tasarlanmıştır. Orada her zaman ücretsiz masa - Birkaç kafe ve restoran, ve en iyisi kullanır.

Kompleksin misafirler için faydalı bilgiler

23.00 up - su aktiviteleri Merkezi 10.00 ile 22.00 ve tatillerde ve hafta sonları açıktır. Bu seçim onların tatil için ödemek için tarifelerin çok sunmaktadır. Su parkında az kalış süresi - 3 saat, maksimum - bütün gün. Yetişkinler için hafta içi günlük bilet 190 USD'dir ve çocuklar için -. 110 UAH. 316. Ulaşım toplu taşıma araçları ile oldukça kolaydır bina, Ukrayna, Kiev bölgesinde, şehir Brovary, Kiev caddesi - taksi sayısının 404 ile "Lesnaya" metro istasyonuna "eğlence merkezi" Terminal durdurmak için ": Su parkı "Terminal" yer almaktadır . sürücüler için iyi haber - su parkı büyük ücretsiz otopark bulunuyor.

Su parkı "Terminal" (Brovary): ziyaretçi yorumları

eğlence su parkı ziyaretçileri arasında hoşnutsuz bulmak zordur. su parkı çok temiz ve hiçbir koku olduğunu. In hafta içi kadar çok insan değildir ve Kuyruklardaki standı bile en popüler cazibe almak amacıyla gerekmez anlamına gelir. Dinlenmek ve rahatlamak için sauna ve diğer hizmetlerin çeşitli hoş bir sürpriz. Birçok ziyaretçi bazı kişisel bayramı münasebetiyle su aktiviteleri ortaya geldiler. Ve bu doğru karar - su parkı gereken her şeyi vardır. Restoran, kafe, meyve suyu barı ve havuz bar. Hiçbir sorun burada ve eğlence ile. Uygun burası ve çocuk partileri için. Yeni yürümeye başlayan çocuklar kreş su bölgesi ve sıçrama suya slaytlar bol binebilirsiniz. ilginç eğlence programları kompleksinin en genç ziyaretçiler için düzenli olarak yapılmaktadır. Su parkı "Terminal" olumlu yorumlar vardır ve nedeniyle Tesisin elverişli konumu. Kiev doğrudan ulaşım da özel araçla ulaşılabilir eğlence merkezine gider itibaren, kompleks kendi otoparkı vardır. bizzat bu yeri ziyaret ve Ukrayna'da su konumlar en ilginç ve modern merkezlerinden biri hakkında kendi görüş oluşturmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.