OtomobilMotosiklet

Benzinli mini-haç, spor Çocuk bisikletleri (fotoğraf)

Bütün erkekler ve sadece bir motosiklet hayal bile. Motor hızı ve ustaca sürücünün kükreme anda mevcut ve küçük binici bulunmaktadır. Çocuk bisikletleri benzin neden havai fişek herkesi memnun. Bunlar, güvenilir, güvenli ve inanılmaz heyecan verici.

Mini motosiklet - Bu dakika cazibe ve yetişkin bir meslektaşı küçük bir kopyası değildir. Onun küçük boyutları ve çocuk için özel olarak tasarlanmış teknik özellikleri. Küçük motorcu yolculuğun tadını ve usta manevraları öğrenmek veya seyahat spor ve okul ödevleri için motosiklet kullanabilirsiniz.

Biraz tarih

İlk mini bisiklet benzinli Geçen yüzyılın ortasında Japonya'da ortaya çıktı. Başlangıçta onlar garajda toplanan yerel ırklar ve motor hayranları için yaratıldı. Ama hareketlilik eğilimleri, küçük boyutları ve dar sokakları geçmesine yeteneği gençlerin ilgisini çekmiştir. talebi çocuk bisikletleri benzin yaygın üretime katkıda bulunmuştur. 70'li olarak, birçok Amerikan şirketleri (Fox, Taco, Gilson) motorynok gerekli ürünler doldurdu. Bugün, mini bisiklet üretimi Avrupa ve Asya'da da başlattık.

mini bisikletleri Türleri

benzin Çocuk bisikletleri çeşitli türleri şunlardır:

 • Cep Motosiklet. Onların üreticileri çoğunlukla Çinli şirket, örneğin, V-Racer & Sendai vardır. Onlar benzin çocuk spor motosiklet olarak sınıflandırılır ve yolda sürüş için tasarlanmıştır. Onlar 50 metreküp hacmi ile 6-7 beygir nispeten güçlü motoru var. 70 km / saat hızlandırmak için kapasitesine sahiptir.
 • Mini haçlar, belki de en popüler bugün. Onlar kadar güvenli ve yedi yaşındaki çocuklar için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir süspansiyon, "inatçı" jantlar ve dişli ile donatılmıştır. Bu, off-road koşullarında mini haç kullanmasını sağlar. 50 km / saat kadar Hızları.
 • Pit bisiklet. Bunlar ABD, Avrupa, Japonya ve Çin'de üretim ilgileniyoruz. off-road için uygundur. daha güçlü bir motor 15-20 hp var 200 küp kadar.
 • Kısa helikopterler. Çin ve Japonya'da üretilen Çoğunlukla. En Çok İzlenen - gıdalar Japon markalar Yamaha ve Suzuki. Görsel olarak, mini helikopterler benzin motosiklet yürüyen çocukları hatırlatır. Ama bunlar küçük olanlar hafife yok! Onlar 200 metreküp hacme sahip güçlü bir motoru var ve 100 km / saat hıza ulaşır. Oldukça gürültülü. Kit Eğer acil bir durumda motosikleti durdurmak sağlayan bir uzaktan kumanda içerir.
 • Kısa ATV. En popüler modelleri Çin tarafından üretilen. Onlar güvenli ve dört tekerleğe sayesinde kullanımı kolay, bu yüzden çocuklarda büyük talep bulunmaktadır.

Oyuncak araç veya

Bugünün çocukları daha hızlı büyür ve genç yaşta zaten yetişkinlere benzer eğilimindedir. benzin Çocuk bisikletleri oyuncaklarını isim zordur. Bu "küçük canavar" satın alarak, onun periyodik bakım dikkate alınması gerekmektedir. Artı, çocuk sürüş cazibesi hissetmek ve yanlışlıkla çarpışmalardan korunmak için, mini bisiklet yönetimi hakkında bilgi edinmek gerekir. benzin Çocuk motosiklet büyük aletleri ve yetişkin bisiklet yönetimi için kapsamlı hazırlık bebeğiniz giriş için yararlı olabilir.

Çocuklar motosiklet motokros benzin de motor sporlarında girmeye karar verdik çocuklar için gereklidir. Aslında, bu üretim ana yönü. Çocuk kendiniz ve yeteneklerine güvenen olduğu için, o sadece güvenilir "demir asistanı." ihtiyacı Genç sürücüler böyle ustaca manevralar göstermek ve deneyimli bir yetişkin bisikletçinin gıpta olan harikalar sürücü nerede dünyaya bugün civarında, rekabet, tutulur. Özellikle popüler ve Mototrial genç katılımcılar yolda çeşitli engelleri aşmak nerede.

avantajları

 • benzin Çocuk bisikletleri düşük olması nedeniyle dikim için güvenli ve ağırlık merkezi kaymıştır.
 • Bazı motosikletler mini modelleri en fazla 90 kg kaldırma kapasitesine sahiptir, bu nedenle yönetmek ve yetişkinler olabilir. Bu bir çocuk öğrenme olduğunda, örneğin, yararlıdır.
 • Çocuklar benzin motosiklet çok dayanıklı ve dayanıklı olan motocross. Üreticiler birden çok damla mini bisiklet zarar vermez dikkate genç sürücülerin deneyimsizlik alır.
 • Motor 50 metreküp aşmadığı takdirde Ehliyet gerekli değildir.
 • Çocuk küçük motosiklet benzin, pozitif duygulara ek olarak, dayanıklılık, koordinasyon ve dengeyi geliştirmek için çocuğun sağlayacaktır.

Özellikleri seçmek

modellerini seçerken mini-motosiklet dikkate çocuğun yaşı ve ağırlığı almalıdır. Bu bağlamda, üç grup vardır.

 • Çocuklar için 2-5 yaş iki zamanlı motor ile 25 kg fit modeller ağırlığa kadar. Onlar bu sadece talimat sürüş için şeydir, düşük güç vardır. Maksimum hızı - 4 km / s. Tekerleklerin sayısı - üç.
 • İkinci grupta 40 kg'a kadar 3-8 yaşında çocuklar var. Maksimum hızı 8 km / saat'tir. Tekerlek sayısı çocuk (iki veya üç) yeteneklerine bağlıdır.

küçük yaş göz önüne alındığında, 7 yıla kadar çocuklar doğru modeli electrocharge alır. Ancak, iyi bir hıza ivme rağmen, özel bir sınırlayıcı ile kontrol edilebilir, benzin çocuk bisikletleri vardır.

 • Üçüncü grup 7-8 yaş arası çocuklarda oluşur. Üst düzey bir adam iktidara mümkün olduğu kadar yakın ve 60 km / s hızın üzerine çıkmak ulaşmak dört zamanlı motora sahip kullanılmasını uygun mini motosikletler için. Bu özellikler çocuğun gerçek motosiklet yarışçısı olmayı sağlayacaktır.

mini motosikletlerin çoğu modelleri benzin yakıt olarak. Ancak, benzin ve yağ birleştiren istisnaları vardır. netleştirmek için bir ihtiyaç seçerken.

ek donanım

kask, eldiven, ayakkabı ve özel takım elbise: ve küçük bir motosiklet yarışçısı imgesinin düzenlemesi için ona güven gereken ek vites verir. Genellikle mini bisikletleri ile eş zamanlı olarak satılır. Ek harcamaların eksik olmamalıdır, dış dekorasyon değil, aynı zamanda çocuğun güvenliği ibaret değildir.

maliyeti

Çocuk bisikletleri fiyatları benzine mevcuttur. Ancak, motor ve güç üreticisi çok bağlı. Çin modeli kaliteli ve ucuz. Tanıtılan markalar genellikle aynı kaliteye sahip, ancak fiyatların markanın popülerliği sayesinde çok daha yüksektir.

Çocuk motorynok bugün oldukça geniştir ve her yıl daha sofistike gadget doldurulmaktadır. Satın almadan önce dikkatlice benzin çocuklar motosikletler için ulaşım güvenilir aracı olarak seçmek için dikkate hizmet ve sorumluluk faktörünü almak, model ve teknik özellikleri kataloğunu incelemek gerekir. Fotoğraf ve ipuçları danışman bu yollarını bulmalarına yardımcı olmak için. Mini bisiklet bir çocuk için lüks ve kullanışlı bir hediye olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.