FormasyonOkullar ve üniversiteler

Kızlar için Askeri okullar. kızlar için Suvorov askeri okul

Modern dünya abartılı ekranın örneklerle zengindir ve bu listedeki kadınların son adım değildir ve çekicilik ve dişilik benzersiz ve dünyevi mükemmellik eşsiz bir dizi olarak kabul edilir olarak bazı yönlerden, liderleri. Ancak, kadınların güçlenme ve toplum adil seks büyüyen etkisinin küresel eğilim birkaç Daha önce belirtildiği ve kavramına içkin olan bir tanım gerçeği düşünmek yapmak "zayıflık". Şaka değil: kızlar için askeri okullar, yoksa nedeniyle ülkemizin demokratik gelişmenin bu tarihi dokusunu mı? en bugünün modern kadınların kendini gerçekleştirme gerçekleri daha yakından bakalım.

Hostes kim?

askeri İnce güzellik Havadan oluşturan birkaç garip görünüyor, ancak bunu arada ... Gelecekte erkeklere ne olacağını düşünmek hiç de sağlık memuru, doğru zamanda bir müfreze komutanı işleyicileri paraşüt değildir ve dikkate alırsak, her şey yeni başlıyor. Askeri okullar kızlar sadece birkaç yıl önce kapılarını açtı için, kesin olmalıdır - 2008 yılından bu yana. Bu süre boyunca, subayların rütbe birkaç yüz kadın eğitim kurumlarından mezun ve Anavatan savunucularına yolunda ayak. Gerçekten kahramanlık şimdi ve dişi avantajdır.

Destroyer klişeler

Askeri Okulu'na Kabul oldukça ciddi bir seçim süreci sağlar. Geçti tıbbi komitesi - bu öğrencilerin listeleri iade edilmesi için değil temeli. Eğer almak not varsa, Ryazan Yüksek Havadan Komutanlığı Okulu'nda yer için aday olduğunu - kız daha sonra sadece insanlığın adil yarısının cesaret ve kararlılıkla hürmet yapabilirsiniz. Büyük rekabet ve inanılmaz zorlu giriş sınavları halen bir etek bazı fatihi gücü altındadır. Her şeye rağmen, kızlar herhangi beşeri bilimler ya da fiziksel hazırlık erkeklerden daha zayıf olma eğilimindedirler. İyi ya da kötü, zaman yargılayacak.

Bu arada ...

Bugün, kızlar için askeri okullar geçici ev haline gelmiştir. resmi kariyerinde bir göz ile düzgün abiturientki ve sabırla tüm zorlukları ve asker yaşamının privations tahammül. Belki okuyucu yazı stili ve görünmek biraz ironik, o göre yaşamaya ne yansıtmak için bir fırsat olarak hizmet etmedi askeri düzenlemelere ve doğal uygunsuzluk yükü sıkı disiplin, uyum. Bununla birlikte, "savaş sanatı" zaten ülkemizin dişi yarısında tanıma aldı. Ve kabul etmek değil zordur. Tabii ki, çoğunlukla modern kız gerçekdışılık birkaç fantastik perspektifte yaptığı insanlara hizmet için hayatını adamak için yüksek topuklu ve makyaj malzemesi ile ayrılık ihtimalini değerlendiriyorlar. Bu arada, Rus Silahlı Kuvvetleri belirlenen bayanlar karşısında bayan personelin yenilenmektedir.

kızlar için Suvorov askeri okul

dünya tarihini edelim ve kadın söyleyerek, ancak, general rütbesindeki verilecek bilmiyor, yaşamaya devam "O bir general olma hayali olmayan kötü bir asker". Söylemeye gerek yok, genç "savaşçı" orada da durdurmak için değil, doğal bir arzu yoksun değildir. Belki de prestijli bir askeri akademi askeri öğrenci askeri alanda en yüksek başarı elde etmek bazı teşvik olacak haline kızlar için bugünkü fırsattır. Harbiyeliler hep olmuştur sonra, yüksek ofis sıralarında adayları ile birlikte ve vatansever bir eğitim modeli olacak ve. askeri eğitim iyi geleneğinin ayrılmaz bir parçası olan görgü, balo salonu dans ve müzik: bu tip okullarda öğrenme süreci askeri sanat ve beşeri bilimler sadece derinlemesine bir çalışma neden değil, aynı zamanda kapsamlı askeri öğrenci gelişimi için programlar ve kurslar çeşitli kullanımını ima olduğunu belirtmek gerekir.

Şiddetli kızlık hafta içi

tüm çeşitliliği kızlar için Askeri okullar, tabii ki, sürekli ve yorucu ekibinin ses trompet aramalar mushtrovaniem yer değildir "kaldırma / ışıklar söner." Disiplin ve akademik performans - her şeyden önce. doğası gereği Kadın sorumluluk duygusuyla sahip, hatta o başarmak istedikleri takdirde, kesinlikle bunu başarmak olacaktır. Bu nedenle, bir kızın doğasının bazı özellikleri uyumlu görev ve tüzük şartlarının bilinçli farkındalık sığar. Suvorov eğitim kıza hemen her yüksek askeri bir başvuru eğitim kurumları haline giriş sınavlarında olmadan hak verir, ama aynı zamanda bireyin ruhsal büyümesine katkıda ve yaşam becerileri temel bir kaynaktır sadece. adamlarla eşit Kızlar-Harbiyeliler askeri işleri böyle dalları öğrenmek zorunda:

 • Yangın eğitimi;
 • taktik egzersizleri;
 • kitle imha silahlara karşı korunması;
 • matkap;
 • tüzüğünün çalışma.

Prestijli askeri eğitim üzerine 4 yabancı diller, balo salonu görgü çalışma yanı tanıtır olarak protokol törenleri kapsar. Ama yine de, öğrenci ve en uygun fiziksel aktivite için uygun koşullar rağmen, alışılmış bir kadın zayıflık bazen patlak. Yine de, orada güçler vardır ve kendini kontrol üstlenir.

Ne yapmalı ve ne gerekli

Her şeyden önce eğitim hesaba bazı özel eğitim almak ya da gerekmektedir Bakanlık kurumları Savunma. Örneğin, askeri haberleşme okul Harbiyeliler uzman Bu yönde bir talimat olabilir mezun:

 • Radyo iletişimi, yayıncılık ve televizyon.
 • Haberleşme ağları ve anahtarlama sistemleri.
 • Çok kanallı telekomünikasyon sistemleri.

Bu kızlar için Voronej Askeri Okulu özel bir meteorolog sunuyoruz dikkati çekiyor. Ancak, gerekli olan ve en Rus Hava Kuvvetleri aranılır. Daha yüksek askeri eğitim kurumuna kayıt olmak için, ilk yerel commissariat için geçerli ve aşağıdaki belgeleri eklemelidir:

 • doğum sicil örneği;
 • kimlik ve vatandaşlık kanıtlayan belgenin bir kopyası;
 • profesyonel psikolojik seçim haritası;
 • autobiography;
 • orta öğretimle ilgili belgenin kopyası;
 • (Başlık büyüklüğü 4,5h6 santimetre olmadan) üç resim;
 • Kurulan formun tıbbi belgeler;
 • Askeri okula karakteristik çalışmak veya okumak için.

Üstelik Başvuru için tüm standartları geçmelidir fiziksel eğitim matematik, fizik, Rus dili (dikte): Yazılı konularda sınavlar yanı sıra, (100 ile 1000 m çalıştıran). Çoğu durumda, gerekli belgelerin listesi yukarıdaki askeri eğitim kurumlarının hemen hemen her tür için obschetrebuemym ve kabul edilebilir.

Stratejik olarak önemli meslek

Bir kadının bir bölünme komut özgü değilse, bir şey onun devletin silahlı kuvvetlerinde kendi iş faaliyetlerini performans olarak daha kabul edilebilir olabilir mi? Askeri Lojistik Okul gıda, giyim hizmeti için subay hazırlar ve ayrıca yağlar uzman ihtiyacını üretir. Beceri kadın ekonomik en iyi arkadaşı. Bu nedenle, Ordu, uygun destek düzenlemek ve depolama ve stratejik açıdan önemli gıda, malzeme ve enerji kaynaklarının taşınması için elverişli koşullar yaratmak edebiliyoruz uzmanları ihtiyacı vardır.

Sonuç olarak

Modern kadınlar oldukça yetenekli ve Vatan hizmet etmek tamamen bir uyum vardır. Sonuçta, ordu - cinsiyet bağlı değildir - bir meslek Anavatan savunmak için - onun güçlü tezahürü ve meslekte insanların birliğidir. Bu nedenle, bayanlar, kalp emirlerine dinlemek ve tüm klişeler ve önyargılar kalbin baygınlık bırakın. Kim bir annenin daha iyi çocuğu koruyabilirim? Ve erkekler - annelerinin çocukları ... hayatın paradoksu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.