BilgisayarlarYazılım

IOS için bir uygulama oluşturalım! programlar, talimatlar, önerilerin Bakış,

Bugün daha fazla insan BT dünyasına batmaya başlıyor. Oldukça yaygın bir endüstri - Mobil uygulamalar çeşitli yaratılması. Android için halihazırda farklı oyun ve programların epey gelişmiştir. Bunun yüzünden, pek çok geliştirici iOS platformu geçmek için başladı edilir. Çok müşterilere bir sürü bulmak ve para kazanmak hangi sanayi ile doldurulmaz. Nasıl iOS için karlı bir uygulama oluşturmak için?

Program genel bakış

İnternette sizi farklı mobil işletim sistemleri için bir uygulama oluşturmak için izin farklı programlar çeşitli bulabilirsiniz. iOS için bir uygulama oluşturmak için, uygun bir motor bulmalıyız. en popüler programın bakalım.

flaş CS5.5

en uygulamanız için bir sarıcı Flaş iPhone Packager ile çalışır programı Flaş CS5.5, başlayalım. Bu birçok kullanıcı için çok iyidir, Windows platformunda ilk projeler oluşturmanızı sağlar.

Ayrıca, bu uygulama Apple tarafından sunulan son standartlarını kullanmaktadır. Ne yazık ki, büyük tasarımlar yüksek teknik özelliklere sahip bu emülatör desteklemez. Ayrıca oldukça iyi bir özellik - diğer yazılım uygulamaları ile uygulamalarını derlemek için yeteneği. Uygun derleyici ayarlamak ve projeleri için kullanabilirsiniz.

Airplay SDK

iOS için oyun oluşturmanıza olanak sağlar İyi motor, - Airplay SDK. Bu program Windows platformunda çalışır. Bu emülatörü ile, kendi yüksek kaliteli 2D oluşturmak, hem de-ve 3D oyunlar olabilir. Ayrıca iOS için bir uygulama oluşturmak, çok güzel olan, tamamen ücretsiz yapabilirsiniz. Eğer AppStore bulabileceğiniz uygulamaların seti, programdaki oluşturulur.

Birlik 3D

düzenleyebilir ve kendi grafik gelişmeleri oluşturma olanağı ile bir başka güçlü oyun motoru. Windows, Linux ve Mac: Birlik 3D farklı işletim sistemleri üzerinde çalışabilir. Bu ortam, bu dilin severler zorluklarını Amaç-C veya diğer programlama dilleri yüz vermez sağlar C #, yazılmış olan uygulamaları oluşturmanıza olanak sağlar. Böyle Windows'un Android, iOS, PlayStation, Linux, Xbox gibi farklı platformlar için uygulamalar oluşturabilir. Bu motor farklı platformlar için farklı oyunlar çeşitli oluşturmak için kullanılır.

Xcode

Bu Apple tarafından tedarik edilmiş bir geliştirme ortamıdır. bir kod düzenleyicisi, düzenleme, hem de araçlar, derleyici ve çerçevelerin çeşitli: Bu çeşitli bileşenler ihtiva eder. Ne yazık ki, Xcode sadece Apple'ın bilgisayarlarında kurulabilir. Windows'un Resmi versiyonları verilmemiş. bu program iOS için birçok ek kullanışlı özellikler sağlar çünkü iOS bu platformda daha iyidir için uygulamalar oluşturun. İstenen bilgisayarı yoksa, başka bir emülatör seçip Windows'u kullanarak uygulamalar oluşturabilir.

iOS uygulamaları oluşturun: Fikir sonuçlanması gelen

Eğer uygulama için benzersiz bir fikir varsa ve hayata getirmek istiyorsanız, bunu yapmak için denemeye değer. her şey yolunda Yani, hızlı ve doğru bir tasarım sağlayan özel bir talimat sopa. İşte iOS için bir uygulama yapmak için nasıl. Ne gerekiyor?

Öncelikle, herhangi bir emülatör indirmesi gerekir, o Xcode kullanmak arzu edilir. Eğer böyle bir fırsat yoksa Tabii, başka bir platformda benzer bir program indirebilirsiniz.

metin editörü jEdit veya TextMate - Zaten Xcode indirdiyseniz, bazı eklemeler koymalıdır. Diğer kullanabilirsiniz, ancak bu kullanıcılar en sık kullanılmaktadır. Bunlar editörler algı kolaylaştırarak, kod düzenleme daha rahat izin verir.

Başka bir ek - vektör grafikleri ile çalışmak için bir program. Sen tasarım ve onların görüntüler oluşturmak için çalışmak gerekir. Bu uygun editörleri gerektirir. Örneğin, CorelDraw (daha fonksiyonları ile ücret tabanlı programı) veya DrawBerry (serbest analog) kullanabilir.

tüm takviyeleri sonra programlama becerilerini yukarı çekmek gerekir. Nasıl iOS için bir uygulama oluşturulur? Yeni başlayanlar Objective-C öğrenmek gerekir. Genellikle iPhone'da programlar veya oyunlar oluşturmak için kullanılır. Temel ve bu programlama dilinin bazı numaralar öğrenmek için kitap okumak için daha iyidir.

Ayrıca uygulamaların kullanabilir veya bunları test edebilirsiniz ilerletmek amacıyla geliştirici hesabına ihtiyacınız olacaktır. Ne yazık ki, bu hesap için kayıt ücreti. Maliyet yılda 100 $ 'dır. Ayrıca vergi bilgilerinizi girmeniz gerekecek.

iOS için bir uygulama oluşturun. Daha ne gerek? Tamamen karar yoksa, programınızı yapacak, örnek uygulamaları indirebilirsiniz. Yani kararların bazılarını görmek ve bazı benzer işlevler gerçekleştirebilir.

planlama

Yani, geliştirme ortamı hazırlanır ve bundan sonra ne programlamak öğrenmek mü? Sen kesin kavramını formüle gerekir. Sonuçta, bazı sorunların önleyecektir ve plana göre harekete geçin.

tasarımı gerçekleştirmek ve iş düzenini geliştirmelidir programınızda nasıl görüneceğini belirler. İyi boşlukları ve farklı sorunlardan kaçınmak için düşünülmüş olmalıdır. oyunu oynamak için, gelecekteki karakterler için tasarım tarz tanımlayıp hikayesi geliştirmek gerekir.

Işlevsellik, bu etkilenecektir, hedef kitleyi tanımlamak gereklidir. Programı ilk kez başlattığınızda kullanıcı, ne yapacağını ve nereye basına gereklidir anlamak mümkün oldu böylece arayüz, mümkün olduğunca basit olması gerektiğini unutmayın.

oluşturma

Nasıl iOS için bir uygulama oluşturulur? Talimatlar Eğer standart eylemler başa yardımcı olacaktır. Tabii ki, kendi benzersiz tasarım geliştirmek için, size biraz uzakta standartlarından ihtiyaç ve eşsiz farklı bir şey yapmak.

  1. Film Şeridi Oluşturma - programda görsel görüntü ekranları. Ayrıca, bu araç tüm pencereleri arasındaki geçişleri göstermektedir.
  2. İlk pencere oluşturmak Can, kontrolör türünü kullanmak gereklidir. Bu kontrolör tüm sistemi ileteceğini olarak, emülatör görüntülemenize olanak sağlar. Onlar çoktur ve sunulan programını kullanabilirsiniz.
  3. Şimdi ekrana farklı öğeleri ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, bölüme gidin «Objects kitaplığı» ve istenen nesneyi seçin. Bu bir düğme, bir metin kutusu, resim ve fazla olabilir.
  4. Sonra ekledi nesnelerin özelliklerine gidip görünüşleri, boyut, yazı tipini değiştirebilir ve tamamen tasarımını değiştirebilir.
  5. Onların geçişler kravat ve yeni unsurlar eklemek için benzer diğer ekranları ekleme. Aralarında geçiş yapmak için güçlü bir navigasyon paneli kullanmalıdır.
  6. Sonra da uygulamaya işlevsellik ekleyebilir. Bu Objective-C kullanmak zorunda olacak. programlama dili yardımı ile kullanıcı işlemlerini işlemek ve düğmeler veya diğer elementlerin işlevsellik eklemek mümkün olacak.

kesinleşmesi

Sonunda Başvurunuzu test etmelidir. Bunu yapmak için «kurmak», sen noktaya gitmek gerekir. Yani proje oluşturmak ve çalıştırın. işlevselliğini kontrol ettikten sonra, AppStore uygulamanızı yerleştirmek ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Şu anlaşılmalıdır: Testi geçmek için, iOS 8 ve Retina ekran için projenizi uyarlamak gerekir.

Ayrıca, uygulamayı yerleştirirken ad ve açıklama girmeniz gerekecektir. Yine AppStore görüntülenecektir kendi logosunu oluşturmak gerekir. uygulamanıza programa veya oyunun işlevsellik ve tasarım gösteren bazı ekran görüntüleri yapmak gerekecektir.

iş sorunları fark olsaydı, konsolda mesajları görüntüleyebilirsiniz. Yani hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilir. Bundan sonra değişiklikleri projeyi yeniden inşa etmek ve doğrulamak gerekir.

Başvurunuz kabul ve AppStore gönderilen ise, promosyon geçmek gerekir. popülerlik kazanmak için, o, çok çeşitli yöntemler kullanmak gerekir. Ücretsiz olarak bunu başarabilirsiniz. Tabii ki, zaman ve çaba harcamak gerekecektir. Sosyal ağları kullanabilir. Eğer reklam satın durumunda da hızla gevşek alabilirsiniz.

İpuçları

Biz Windows ve Mac üzerinde iPhone için uygulamalar oluşturmak için yollar incelenmiştir. Artık bir program veya oyun oluşturmak için deneyebilirsiniz. Ama oyunu satıyorlar yardımcı olacak ipuçları bakalım.

  1. Eğer oluşturmadan önce oyunlar veya programlar geliştirildi ve AppStore satıldı analogları, bak. Böyle uygulamalar zaten varsa, işlevselliği üzerinde düşünmek ve bir şey daha orijinal ile gelip denemek için daha iyidir. Eğer başarı elde tek yolu.
  2. Senden sonra orada kalmaz projenizi oluşturun. onu geliştirmek için ve sürdürmek için bitmiyor deneyin.
  3. arkadaşlara Başvurunuzu gönderin, bu yüzden test edilmiştir. Ayrıca, bunu kendiniz test edebilirsiniz, ancak birkaç elma cihazlarını kullanmak daha iyidir. Onlar işletim sistemi iOS farklı sürümleri vardı olması arzu edilir.
  4. Kitap okuma ve becerilerini geliştirmek. Bu, planlarını gerçekleştirmesine yardımcı olacaktır.

Sonuç

Şimdi iOS için bir uygulama oluşturabilirsiniz. Onun maliyeti başlangıçta düşük olacaktır. Projenizi tanıtmak için yollar ile gelip gereklidir. Tüm öneri ve ipuçlarını takip ederseniz, uygulama oluşturabilirsiniz. o en eşsiz geliştirmek için gerekli olduğunu unutmayın. Bu nedenle, piyasa programları ve oyunları bakmak için bir ihtiyaç oluşturmadan önce. Geliştirin ve test farklı işletim sistemleri üzerinde olabilir. Sağ emülatör seçme ve oluşturma başlayın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.