Gıda ve içecekYemek tarifleri

Beklenmeyen ve hızlı yemek tarifi: ekşi krema ile zencefilli kek

aniden ziyaretçilerin sonraki ulaşıp ulaşmadığı konusunda bilgi ya da herkesin oğul nameday edenler bizim tarifi kazanacaktır, hafta içi düştü. Kek kek krema ile ayakta soba veya çoklu bileşenler veya mutfak tecrübeli kompleksi uzun gerektirmez. Hatta en genç öğrenci onunla başa çıkmak için. eğer Yani birisi bir pasta "pasta Piece" pişirmeye sunuyor - provokasyonlar için vermeyin. sadece gidiyor - Bu pasta pişmiş değil.

Pişirme Kek

Her şeyden önce bu kadar basit tarifi, deyim yerindeyse, düşünün. ekşi krema ile Gingerbread kek genellikle muz ile tamamlanmaktadır. Meyve her türlü koyabilirsiniz tedavi etmek - Ancak, onları temel bileşeni dikkate değmez. Yalnızca durum - onlar sulu olmalıdır. Uygun irade mandalina ve portakal, kivi, herhangi bir meyve, kayısı ve şeftali. armut ile Elmalar çok daha kötü olacak "ses". emek talebinin Sadece krem: Bir pasta basit pişirin. Bunun için kalın krem gerekir. Her zamanki% 20 olacak böylece mağazasında gerekli "yoğunluk" tartmak, satın alamazsınız: tülbent doldurun birkaç kat katlanmış ve elekten koydu. C ila yaklaşık 700 ml glass serum alır. Krem daha iyi bir gece buzdolabında tutun - oldukça kalın olacak. İyi şeker bir bardak çırpılmış edilir. krem Söz konusu tutar bir pound pişirmek için yeterlidir - en azından, bu yüzden tarifi diyor. çerezler üç parçaya uzunlamasına kesilir ve krem ayrılır: ekşi krema ile Gingerbread kek oldukça basit gidiyor. Onların genişletilmiş tabağı katmanında, üzerinde - muz dilimleri kesilir ... ve böylece tepe halinde, hiçbir ön kalıbın kadar hareket ederler. Yukarıdan içine döküldüğü veya krema çikolata, hindistan cevizi vs serpilir gecelik tatlı batırılmış - ve doğum tebrik edebilirsiniz.

yoğunlaştırılmış süt ile krem

Daha önce bahsedildiği gibi, ilk basit tarifi oldu. ekşi krema ile Gingerbread kek promazyvat ve daha emek-yoğun kremler olabilir. Örneğin, az yağlı ekşi krema konsantre süt ve hamur olmaksızın üç kaşık reçel karışımı litrelik küçük kavanoz. Teknik incelik: sadece bir kaşık ile yapılır; aşırı durumlarda - bir çırpıcı. Karıştırıcı, elbette, daha çabuk çalışır, ama çok sıvı krem kullanımı ile sonuçlanır. Bu tarif kek bir kek pişirmek için biraz farklı bir şekilde kullanır: bu oldukça küçük kesilmiş, ama tek bir parça halinde ve parçaları dağılan değildir. Bu dilimler krem dalmış ve birkaç dakika için bırakılır - emprenye için. ki çok uyumlu kek olacak meyveleri (tercihen taze, mümkün ve reçel ama). Recovery tabaka seçilen ezilmiş fındık ve meyveleri karışımı koydu. Gorka bir saat masada bıraktı ve sonra üçü üzerinde soğukta gizlenmiş. Nedeniyle havuç küçük halinde kesilmiş olması nedeniyle, oldukça hızlı bir şekilde ıslanmış.

Çikolata tereyağı krema

bir kek onunla Özellikle iyi çikolatalı kek. Bu tür bir lezzet özel bir düzenlemesi, olgun Trabzon hurması ve muz ile birlikte kullanılan somun verir. Montaj ilk tarifi benzer: zencefilli plaka krem ıslatılır ve ayrışmış hurma plaka onlara üzerinde bunları bulaşmış - yine, zencefilli ve muz dilimleri. Her bir meyve tabakası fındık serpilir. akkor yumuşak bir yağ olarak krema için (200 gram paketi) (çalkalama devam eder) yavaş yavaş bardak şeker dökülür. Pelet tamamen çözülür, yavaş yavaş yağlı ekşi krema, iki bardak ekleyin. ister ve krem çikolata - kakao tozu üç yemek kaşığı sonunda girin. Katlanmış şekerle döküldü ve bir gece boyunca buzdolabında bekletildi.

Ince kumaş, zencefilli kek

krem ve Bisküvileri zencefilli kek: sen çok tatlı lezzetleri seviyorsanız, bu tarifi yaklaşacaktır. Şeker cam ile çırpılmış kalın krem yarım litre,: Krem temel, en yaygın olanıdır. (Bu güzelliğin içindir) beyaz ve çikolata - Gingerbread yarım bal, almaya daha lezzetli. Hatmi aynı miktarda, ne kadar ve kabartma gerekir. Tabii ki, biz muz gerekir. Eğer korkuyorsa bu çok iğrenç olmak kivi dilimleri ile sulandırmak olur. kek zaten önemsiz inşaatı: Bir krem zencefilli plaka haşhaş, meyve onlar için tayin ama sonra hatmi bir tabaka vardır. Üzerinde - yine, meyve, zencefilli, artı muz tekrar üst - hatmi.

"Karda Kirazlar"

Eğer zaman kazandırabilir ve sadece çerezleri sevmiyorsan, pastayı tüketen lezzetli, ama oldukça zaman yapabilirsiniz. bunun için 400 gram kiraz iki çorba kaşığı şeker ile karıştırılır; Fazla suyu tahliye zaman, tane nişasta kaşık ile karıştırılabilir. Çikolata zencefilli rendenin eşit miktarda losyonları. Dilim yağı (80 gram) yumurta sarısı ile karıştırılır, eritilir ve kırıntı zencefilli içine dökülür. Pişirme çanak o en "test" böler için, folyo ile kaplı tesviye ve biraz çiğnenmiş. Üç protein, ve yumuşak kadar yarım kase şeker dayak, ancak kararlı zirveleri. Yarım beze havuç yayılmıştır. En bulunan kiraz hangi çürümüş kalıntı beze de. Tüm yapı dikkatli bir şekilde kalan hamur kapalı - ve yarım saat fırında. Zahmetli ama çok lezzetli!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.