Ev ve AileAksesuarlar

Bıçaklar "Hava" - bekçi çıkarlarına Bu adamların el yapımı eserleri

Rus pazarında 90'ların sonunda yüksek kaliteli bıçakların seri üretim yapan yeni bir şirket, "Hava", At. O hızla lider konumunu aldı. avcılık, balıkçılık ve turizm için basit ve güvenilir araçlar olarak sunulan Bıçaklar "Hava". Aynı zamanda altın dekorasyonu ile pahalı soğuk çelik meselesini inceleyen başladı küçük şirketler, aksine, marka kalitesi, kütle üzerine bahse ve sadece kazandı.

çeşit

Şu anda piyasada yukarı bu üreticiden bıçakların 100 modellerine vardır. Balıkçılar ve avcılar için kesme, turistik,: Bıçaklar "Hava" dört ana kategoriye ayrılır. şirket iç ve dış pazarlarda müşteri ihtiyaçlarını ve eğilimlerini takip Rus ve yabancı tasarımcıları ile işbirliği olarak Dizilim, sürekli doldurulan.

malzemeler

bıçakları, paslanmaz çelikten çeşitli türleri üretiminde. Aralarında 100H13M marka 95X18 korozyon PMC-27, RWL-34 İsveçli üretici Damasteel, karbon ve atmosferik Şam ZD-0803 ve ZDI-1016, üretim olan şirket tarafından hakim edilir. Bıçak birkaç işlem seçenekleri arasında gider. Bu maliyetini düşürür siyah krom kaplama, kumlama renklendirme ya da ek bir işleme olmaması olabilir. Bıçaklar "Hava" - emek harcayan ustaları gerektiren bir el işi. Dolayısıyla, yüz dolar veya daha fazla pazar ve aralığındaki ortalamasından daha bir pozisyon daha yüksek kaplar böyle bir maliyet.

bıçak saplar kalitesi ve ince işçilik aşağı değildir. Bunlar doğal malzemeler, ahşap ve metal çeşitli yapılır. En yaygın seçenekler - ceviz, karaağaç beste, Karelya huş, gürgen - siyah ağaç, kayın, abanoz, şimşir ve kevazingo. Kullanılmış ve beste deri, Craton, pleksiglas, kauçuk. tylnika en yaygın seçenekleri için - alüminyum, PCB, pirinç, kapak huş.

"Havanın" nin Bıçaklar aracının kullanımını kolaylaştıran ve ek olarak bir stil unsurudur deriden yapılmış yüksek kaliteli kılıf ile donatılmıştır. En popüler renkler - Geleneksel siyah ve kahverengi, doğanın gelen doğal paleti.

önlemler

"Air" den bıçakların bir ayırt edici özelliği üreticisi tarafından sağlanan 10 yıldır üretim hatalarına karşı garantisidir. Bu bir kez daha alıcıların çıkarları için kalite düzeyini, hem de endişelerini doğruluyor. Bıçaklar "Hava" Üretimin tüm aşamalarında OTC-çekler vardır. Sonuç - ambara kusurlu ürünlerin alınmasından eksikliği.

Hediye seçenekleri

bıçak, setleri, ibadet nesneler, ilgili ürün ve hediyelik eşya: Şirketin Kapsamlı üretim üssü temel modeli, aynı zamanda hediye sürümleri çeşitli sadece üretmek için izin verir. Sınırlı sayıda basılan altın bıçakları ile dekore ve yüksek kaliteli hediye güçlü ve kendine güvenen erkekler için idealdir. Tüm bıçaklar "Hava" "Chrysostom" ve ürün üzerinde şirket logosu işlenmiştir. Ayrıca bıçak çelik kalitesi listelenen.

Model Seçimi

Bir model seçerken, birkaç kategoride karar vermek gereklidir: kullanımın amacı, fiyat aralığı, bıçak materyal ve işleme, çelik ve tylnika türü. Bıçak mağazadan satın ise, "yatıp" kolu hissetmek elinizde tutmak için yararlıdır. Forumlar, tematik siteleri ve sosyal ağlarda taraftarların bıçakların bir grup nihai karar benimsenmesini kolaylaştıracak bilgi ile doldurulur.

Bıçaklar "Hava" (yanıtları birçok avantaj ve bıçakların yararları vurgulamak) iddia kalite, yüksek ruhlu tasarım ve kanıtlanmış güvenilirliği birleştirir. yaşama sevinci - her zaman el altında ve bu çelik yardımcı gibi zor dönemlerde aşağı izin vermez ayrıntılar içinde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.