Ev ve AileÇocuklar

Yorumlar ve fotoğraflar: çocuklar için kamp - "Dostluk"

Moskova yakınlarında bulunan çocuklar için dinlence kamp "Dostluk" için pitoresk bir yerde. Bu kurum "Sanatorium Yeşil Kent" bir parçasıdır ve onun bölümüdür. Bu kompleks gerçek çocukluk ülkedir. tatillerini geçirmek için geldim her çocuk, eğlence ve eğlence dünyasına paldır küldür atılmak olacaktır. Sadece profesyoneller olduğundan Ebeveynler, çocuğunuza dert olamaz.

tanım

Pioneer kamp "Dostluk" yirmi hektarlık bir alana sahip, güzel Nehri Scalby kıyısında inşa edilmiştir. Kuruluş bu kurum 1964 yılında hâlâ. O zamanlar çoğunlukla Rus sermayenin çalışanlarının çocukları istirahat vardı. Şu anda, burada Ülkenin her yerinden geliyor.

Birçok ebeveyn bir sanatoryum kompleksi "Druzhba" dinlenmeye çocuklarının göndermeyi deneyin. yer aldığı için bu kamp, çok popüler Moskova bölgenin ekolojik temiz bölge ve ağırlıklı olarak yaprak döken ağaçların hakim olduğu orman kuşağı tarafından her tarafta çevrilidir. topraklarının tamamı gece gündüz korunan ve aynı zamanda özel bir plaj sunmaktadır. burası gibi çocuklar hep bir masal atmosfer hüküm, iyi ve sihir vardır.

altyapı

kendi topraklarında Çocuk kamp "Dostluk" büyük bir ısıtmalı yüzme havuzu vardır ve soyunma odaları güçlü saç kurutma makinesi vardır. Çocuklar her gün içinde yüzmek ve hala hemşire de suya yakın bakıcılar ek olarak kendi güvenliği için olabilir.

Nehrin kıyısında modern sahiptir voleybol sahası, tatilcilerin kum üzerinde plaj oyunları oynamak için seviyorum. spor ve takım yarışmaları her türlü futbol sahasında veya "Druzhba" kompleksinde olan büyük çocuk parkının üzerine düzenlenmektedir. Kamp da daha vücudunun her yakınına yerleştirilen tenis için küçük kortları, donatılmıştır.

Fon beş binden fazla kitap olan büyük bir kütüphane, kitap severler için işlerdir. Sanat fanları farklı tematik çevrelerde herkes için bir şeyler bulacaksınız. Ayrıca deneyimli öğretmenler İkinci Dünya Savaşı teşhiri için ayrılmıştır müzeye, turlar verir.

Konaklama ve yeme içme

kamp "Dostluk" in kalanı gelen çocuklar, her odada dört çocuklar için rahat iki katlı binalar içinde yer. Tüm birimlerde duş ve tuvalet bulunmaktadır. Lobide karaoke için bir mikrofon ile donatılmış bir TV, ses sistemi vardır ve zemin kurutma ve ütüleme giysiler için özel odalar vardır. Tüm durumlarda faaliyetlerin bütün dekolmanı yönelik bir alan vardır. Buna ek olarak, karmaşık bir ateş sitesi, akşam "Druzhba" kompleksin her şey vardır. Pushkino Camp altı ve on altı yaş arası çocuklar için eğlence faaliyetleri için idealdir.

Çocuklar yedi yüz kişi için tasarlanmış büyük ve hoş bir yemek salonunda günde beş kez beslenirler. Sabah, öğle ve akşam yemeği, açık büfe olarak servis edilirken öğle ve son yemek - bir toplu formatında. Menü balık, et ve kullanışlı sebze, taze meyve çeşitli yemekler, hamur işleri, hububat ve süt farklı içeceklerin her türlü içerir. Mutfakta, sadece çok yetenekli şefler çalışma. Gün boyunca, çocuklar kendi odalarında yakınında bulunan soğutucu gelen arıtılmış su içebilirsiniz.

Birimler ve çalışanlar

bundan sonra yaşlarına göre bir tıbbi muayeneden yerleşmeden önce bir çocuk belirli bir grup girer. Bütün öğretmenler ve danışmanlar uygun eğitim ile profesyonel öğretmenlerdir. Onların yardımına koşmaya her an hazır koğuşları, günde 24 saat, ile sitede yaşıyor. "Druzhba" çalışan personel, sevgi ve şefkat bir atmosfer yaratır.

Birçok öğretmen kampçılar ve danışmanlar şimdi birimlerdir ve sağlık merkezine gelen adamları eğilimi daha önce idi. Onların dikkatli rehberliğinde ilginç her türlü aktiviteleri uyguladı.

eğlence

onun tatilciler için çok zengin bir program her sezon "Dostluk" kamp hazırlar. Çeşitli olaylar sırasında kendi topraklarında çekilen fotoğraf kompleksinin personel çocukları için farklı konularda ilginç sanat yarışmaları çok düzenlemek olduğunu göstermektedir. Bu nedenle, her çocuğun yerini bulup eğlenceli zaman tutmak için garanti edilir.

spor etkinliklerinin hayranları için günlük olarak çeşitli röle yarışları ve açık hava oyunları düzenlenen yanı sıra su egzersiz vardır.

Buna ek olarak, on dört farklı çevreler kampında çalışan. Örneğin, bir merkez "desen" ziyaret kesip terzilik tekniği usta olabilir, bölüm "Genç teknisyen" yazılı olarak, çocuk bilimi anlamak mümkün olacaktır odun yanan ve güzel bir rakam kesmek. Onlar profesyonel fotoğrafçılık tren veya özel bilgisayar programları ile çalışma yapabilirsiniz kulüpleri de vardır.

kamp hala voleybol ve basketbol turnuvaları, spor ve atletizm, satranç yarışmaları, tenis, eğlenceli röle yarışları ve daha çeşitli düzenledi.

tedavi

Karmaşık "Dostluk" geldi gelenlerin hepsi, kamp tıbbi hizmetlerin listesini sağlar. Dişçinin yanı sıra içki oksijen kokteyller, terapötik duşlar, inhalasyon, çeşitli masaj bir ders almak ziyaret etmek mümkün olacaktır. Çocuklar hala egzersiz terapisi derslerine katılabilir.

Buna ek olarak, kampın cephanelik saat görev doktorlar, hemşireler ve özel dolgu macunu ile donatılmış modern bir hastane binası vardır.

fiyatları

Sırasında bahar molası seyahat çeki kişi başına 11 000 ruble olacak. Yaz değişikliği sırasında, bağımsız geliş tarihi, sen 34.700 ruble ödemek Buda gerekiyor.

Buna ek olarak, kampta sezon dışı çeşitli eğitim seminerleri, atölyeler ve diğer ilginç koleksiyon düzenledi. Bu durumda, böyle bir olay 1150 ruble mal olacak. kişi başı günlük. Bu durumda, bu fiyat konaklama, yemek ve kompleksin tüm altyapısının kullanımını içerir.

Turistlerin görüşler

"Dostluk" her yıl daha popüler kamp haline gelmektedir. Bunun Yorumlar Rusya'da her köşesinde duyulabilir. Ebeveynler eğitimcilerin çalışmaları ve çocuklara kendi yaklaşımı ile çok memnun. Çocuklar orada dinlenmiş gelen, sadece boğulmuş güçlü ve pozitif duygular haline döndürür. kampta almak canlılık ve enerji ilavesi şarjı, henüz uzun bir süre yeterli.

Bu kompleksin Birçok ebeveyn yorumu çocuklarının kalanı mükemmel organizasyonu için "Dostluk" müdürü özel teşekkür ifade eder. Bütün yaz boyunca orada çocuklarının göndermek isteyenler, orada sıkılmış onun için bu konuda endişe olamaz. Nedeniyle her değişiklik çeşitli faaliyetler yürütülmektedir gerçeğine, çocuk tatillerinde yapılması gerekenler bulmak için garanti edilir.

kampında yaptığımız gibi çocuklar, eğlence her türlü ek olarak, bir gençlik radyo istasyonu başlatır. Şimdi kendinizi canlı yayınlar ve interaktif sınavlar katılmak dinlerken, havada devam ve sokakta yetiştirilen boynuzları ile yapabilirsiniz. adamlar Sizce onlar zaten yeni sezona arıyoruz ne anlayabilir.

Nasıl ulaşmak ve iletişim bilgileri için

Kompleksin Çok elverişli bir konumla "Dostluk" dir. kamp aşağıdaki adreste bulunur: Moskova bölgenin Puşkin ilçesinde, bir postane Bratovschina 1. Tüm gerekli bilgiler 7 (909) 979-0747, 993-5461 veya 984-8797 numaralı telefonu arayarak elde edilebilir.

Böyle adrese atıfta bulunarak, başkentte olabilir bir bilet al: sokak Kuznetsk köprü, maliyeti hakkında tavsiyeler için 21 konut 5. telefonla da satış departmanı arayabilirsiniz: +7 (495) 626 - 03-07, +7 (495 ) 626 - 23/08, +7 (495) 626 - 06-45, +7 (495) 626 -01-56 veya +7 (495) 626 - 09-65.

Çocuklarda kampında ve geri teslim ebeveynler tarafından özel olarak yürütülür, nedenle araba kullanmayı önceden bilmek daha iyidir. Önce Pushkino ait Yaroslavsky tren istasyonuna almak gerekir, sonra otobüs sayısı 28 transfer ve nihai durağına takip etmek daha vardır. Eğer Kostino köyüne alabilirsiniz Bu şekilde, nerede "Dostluk" dir.

bu tavsiyeye uymak anne sürüş önce: Bir piercing ve herhangi bir sorumluluk altında değildir için idarenin kaybı olduğu gibi öğeler, mücevherler, pahalı cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar ve kameralar, kesme çocuğu vermeyin. Buna ek olarak, tüm kişisel eşyalar geri kalanına bir isim yazmanız önerilir ve nakit danışman veya öğretmenleri almak daha iyidir.

Bu kamp - çocuklar ve ebeveynleri için bir nimettir, bu tür yerler olarak artık tüm Moskova bölgesinde bulunurlar. sağlık merkezi ziyaret ederek, çocukların yeni temasların çok sayıda ve tatillerinde iletişim geniş bir yelpazede onların bugüne kadar bile şüpheli yoktu yeteneklerini, yanı sıra haline daha, iletişimsel canlısı ve bilgili sayesinde ortaya koyuyor.

Buna ek olarak, daha tam video ve diğer ilginç bir çok şey çekim, çeşitli konserler düzenleyerek, geliştirilen oynar edilir. Gıda sadece büyük adamlar, üst kısmında yani bu kamp çocuklara ve velilere hem sevindirdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.