HobiDikiş

Kroşe başlıyoruz. Bir kızın bir konu ya da sundress seçmesi daha iyi olur mu?

Ailenizde çocuğunuz var mı? Büyük olasılıkla, evet. Bir kızı veya torunu, kızkardeşi ya da yeğeni ya da belki bir kız arkadaşının kızı olabilir. Her ziyaretinizde onlara gitmeden önce, çocuğa ne vereceklerine karar verirsiniz. Evdeki oyuncaklar - denizi çocuklara böylesine büyük miktarlarda şekerleme yapmak istenmiyor ... Bu durum yeniden ortaya çıkmak için tehdit ederse, olayları önceden tahmin etmeye çalışın ve kız için yeni bir şey tıraş edin.

Ne ile ilişkilendirileceğini seçin

Zaten önceden şaşkınlığınızı tahmin edebilirsiniz: "Tığ işi mi? Bir kız için - bir t-shirt veya konu? " Ve neden, aslında, değil mi? Bu kadar zor mu? Her şey son derece basit! Ve ne kadar sevinç küçük bir modacıya böylesine bir hediye getirecekse ....

Tam olarak bir kız için tığ işi yapmanın seçimi sınırsızdır. Sundress ya da panama, iş elbisesi forması ya da etekli bir bluz seçebilir ya da örneğin bir mayoyu bağlayabilirsiniz. Karmaşık desenler seçmeyin, çocuk giysileri basit şemalar kullanarak harika görünüyorsun. Ürünün boyanmasına ve bitişine daha fazla dikkat edin.

Örgü için ipliği seçme

Çocuk eşyaları için iplik seçerken, birkaç basit kural hatırlamalısınız.

  • Yaz şeyler için, pamuk ipliği kullanmayı deneyin. Kompozisyon viskoz ilave edilecekse, güneşte bitmiş ürün çok güzel parıltı olacaktır. Bununla birlikte, sıcak olmayacak ve çocuğu aşırı ısınma riski en aza indirilecektir.
  • Koyu veya soluk tonlarda iplik seçmeyin. Bu ürünün bir kız tarafından giyileceğini daima unutmayın, neşeli renkler satın almak daha iyi: pembe, mavi, beyaz, lila ... İdeal olarak, ipliği seçerseniz çocuğun tercihlerini de hesaba katarsınız. Diyelim ki maviden hoşlanıyor. Tamam, yeni olanın mavi olmasa da, örneğin beyaz ve mavi olmasına izin verin!
  • Bir kız tığ işi için bir yaz sarafanı bağlamaya karar verirseniz, pakete ait yazıtları dikkatlice okuyun. Çörek, 100 gram iplik için en az 400 metre iplik olmalıdır. Aksi halde şey kalınlaşacak ve çocuğun rahatsızlığı olacak.

Bir model nasıl seçilir?

Yalnızca yol yapmaya başlıyorsanız, hemen eşyayı karmaşık bir desen ve siluetle bağlamaya çalışmayın. Diyelim ki bir sarafan kroşe bağlamaya karar verdiniz. Bir kız için basit bir model yapabilir ve daha sonra aynı veya kaliteli iplikler için çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Her çiçeğin merkezinde güzel bir boncuk veya boncuk parçaları birkaç dikin. Ve eğer omzunun veya boynunun etrafında dikkatsizce böcekler veya parlak çakıl serpilirse, o zaman böyle güzelliklerden önce hiçbir kız durmayacak! Elbette ölçüyü gözlemlemelisiniz ve süslemelerle aşırıya kaçmamanız gerekiyor ...

"Frivolite" tekniğinde bir sarafan da bağlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, önceden çeşitli motifleri, örneğin çiçekler, yaprakları veya çilekleri hazırlamalısın. Sonra onları sarafan desenindeki ipliklerle dikin. Etki sadece şaşırtıcı! Burada, iplerin renklenişinde veya motiflerin şekil ve boyutlarında kendinizi sınırlayamazsınız. Kendiniz bulmazsanız, internette veya çocuklar için dergileri örerek görebilirsiniz. Mutlaka uygun bir fikir olacak!

Hepsi bu kadar! O zaman sadece iplik satın almanız ve seçilen kıza kızın tığ işine başlamanız gerekiyor. İnanın bana, bu hem örme sürecinde hem de hazır bir şey vereceğiniz zaman sizi memnun edecektir. Ellerinizle yaratılan sarafanın çocuğun favorisi haline geldiğini görmek ne güzel!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.